• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Status
Not open for further replies.
Még mindig nem értem a lényegét, de lehet személyesen szem nem marad szárazon :)
Számora ez szöges ellentétben áll az ADA általam eddig ismert letisztult, modern, egyszerű de elegáns, fém-üveg stílusával. Egyszerűen nem tudom értelmezni. Na mindegy, tényleg személyesen kellene látni. Öhm, mikor lesz ilyen a boltban? :)
 
Gyakran kell majd gyakran tisztogatni. Vízfoltos lesz állandóan! De nagyon jól néz ki, az kétségtelen! ;)
 
Időközben megjött a hivatalos infó is a lámpáról:

Today, we are excited to announce the worldwide release of our new
LED lighting system, AQUASKY MOON and MIRROR UNIT in January, 2015.

AQUASKY MOON features light intensity approximately 1.5 times higher than
the standard AQUASKY model*. The frosted acrylic stand glows itself with the
light turned on. It can be a supplemental lighting source, which gently illuminates
your room like moonlight.

Newly-developed MIRROR UNIT gives a beautiful top view of aquatic plants, which
enables an innovative presentation of the planted aquarium.
**Patent-Pending**
* The comparison of the luminous intensity was made between AQUASKY 601
and AQUASKY MOON 601.
【Product Lineup】
■AQUASKY MOON 301
Size: W300xD136xH95mm
LED: 50 pcs.
For W30cm Tank (Glass thickness 5mm)

■AQUASKY MOON 361
Size: W360xD136xH95mm
LED: 50 pcs.
For W36cm Tank (Glass thickness 5mm)

■AQUASKY MOON 451
Size: W450xD136xH95mm
LED: 80 pcs.
For W45cm Tank (Glass thickness 5mm)※NOT compatible with the tank size W45xD30xH45cm (Glass thickness 6mm)
and W45xD45xH45cm (Glass thickness 6mm)

■AQUASKY MOON 601
Size: W600xD136xH120mm
LED: 100 pcs.
For W60cm Tank (Glass thickness 6mm) ※NOT compatible with the tank size W60xD45xH45cm (Glass thickness 8mm)
【Please Note】
MIRROR UNIT 301,361 & 451 are compatible with both AQUASKY and AQUASKY MOON.
MIRROR UNIT for AQUASKY 601 / 602 is NOT compatible with AQUASKY MOON 601.
For AQUASKY MOON 601, please select MIRROR UNIT AQUASKY MOON 601.

Ezek szerint tényleg több LED van benne. 100 LED a 601-es Moon modellben. Ha jól rémlik 63 van a jelenlegiben.
A tükör a régi és az új lámpákhoz is rendelhető.
Ahogy látom árban a 601 Moon inkább a jelenlegi 602-es árára hajaz. Szóval csináltak egy erősebb lámpát ami kiváltja a 602-es aquasky-t.
És van hozzá tükör ami csak azoknak kellemetlen akik nem vuppáznak és dacból nem vettek még eheim skimet :) :D
 
Azért ez még igencsak messze van az integető búvártól szerencsére. :) Ebben az esetben én megvédem az ADA-t. Mindig kell valami apró újdonság amivel a következő generációs cuccokat el lehet adni. Így működik a business... Ha csak ráhajítottak volna még néhány LED-et akkor biztos nem fogyna úgy mint ezzel a tükör dologgal. Ahogy látom a tükör egyébként levehető, úgyhogy mindenki tetszés szerint használhatja. Személy szerint nekem tetszik. Felülről ritkán látjuk az akváriumot pedig ebből a szögből is nagyon dekoratív, főleg egy a videóban szereplő gyönyörű stemes medence esetében. Csak ezért lecserélni biztos nem fogom a már meglévő Aquaskyomat de szerintem nem rossz ötlet. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére