• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Aqua Soil Amazonia talaj

ADA Amazonia 2014-03-10

Ki kell szárítani és a por egy része ott marad a papíron. Tisztára mosni sosem fogom tudni, de óvatosan át kell mosni.
Én mindig átmosva adtam a használt Amazoniát.
Oké, hogy megszáradt, de hogy választom el a golyókat a törmeléktől?:notworthy:
 
-Konyhafiók óvatosan kihúz
-Tésztaszűrő csendben kivesz
-Kisettenkedés a házból (az esetleges kérdésekre: semmi-semmi mindjárt jövök válasz)
-Gyors rostálás
-Tésztaszűrő elmosása
-Visszasettenkedés, szűrő óvatos visszahelyezése
-Elégedett mosoly.
Öööö?!
Ki az úr a házban?!:D:ROFLMAO:
 
Skacok,pedig olyan sokat olvasom a fórumot és elsiklottam felette,vagy lehet nincs is leírva pontosan,de MI A KÜLÖNBSÉG A 3 FÉLE ADA TALAJ KÖZÖTT?????????Rendben van hogy ADA de melyiket válasszam???Vagy csak színükben más???
 
Sziasztok!

Az lehetséges, hogy a mostani ADA szállítmánnyal érkező Amazonia, egy tovább fejlesztett verzió? Azért kérdezem, mert a csomagban néhány agyagszemcse részben, vagy az egész teljesen fehér, mintha be lenne oltva valamivel.
 
Sziasztok! Mikorra tisztul le a víz? Mert most ilyen köd fehér az egész. Szombaton rendeztem be az akváriumot akkor töltöttel fel csak RO vízzel, tegnap volt első 50%-os vízcsere. Köszi!
 
Sziasztok! Mikorra tisztul le a víz? Mert most ilyen köd fehér az egész. Szombaton rendeztem be az akváriumot akkor töltöttel fel csak RO vízzel, tegnap volt első 50%-os vízcsere. Köszi!

1-2 nap, de gondolom akkor valami gixer is lehet, mert ha jól csinálod ennyi idő után már tiszta.
Legközelebb fotót is az esetről pls.
 
akkor esélyes hogy nem ;)
Minden esetre érdekes kő.
Direkt amikor a hatalmas darabot kalapáccsal ütöttem utánna ez volt a próba. Meg a víz keménysége is egy nap után 44ppm. A mészkő nem jobban keményítené?
 
Back
Oldal tetejére