• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA akvárium építés 7 és 4 méterben - Sumida Aquarium

Ha jól tudom az ADA galériába ingyenes a belépés, így mondjuk nem csoda, az mellett, hogy a termékekből is sok pénz bejön, az ilyen hatalmas akváriumok karbantartásából is fix bevétele van a cégnek, így biztos nyírják ha kell ha nem :rolleyes: Kíváncsi lennék mennyit gombolhatnak le a tulajtól az ilyen karbantartásokért(éjszakai pótlékkal ;) ), meg gondolom nem csak havonta néznek rá.

Akármennyi is legyen azért elmondhatják magukról, hogy ebben az épületben van a világ legnagyobb Nature Akváriuma. Eleve a Tokyo Sky Tree torony egy monumentális Tokyot meghaatározó épületnek készült. A napokban láttam micsoda fényorgiát szereltek rá a készülő olimpia? miatt. Brutál. Szóval ez Japán egyik legújjabb büszkesége. Emellett akármennyi is volt az akvárium és a karbantartások, pitiáner összegnek tűnnek.
 
Akármennyi is legyen azért elmondhatják magukról, hogy ebben az épületben van a világ legnagyobb Nature Akváriuma. Eleve a Tokyo Sky Tree torony egy monumentális Tokyot meghaatározó épületnek készült. A napokban láttam micsoda fényorgiát szereltek rá a készülő olimpia? miatt. Brutál. Szóval ez Japán egyik legújjabb büszkesége. Emellett akármennyi is volt az akvárium és a karbantartások, pitiáner összegnek tűnnek.

Oliver Knott egyébként erre azt mondta, hogy ezeket az akváriumokat a világ más pontján el sem tudná képzelni. Egyszerűen ez már nem csak a pénzről szól, hanem a fanatizmusról is. Ezeket az akváriumokat ilyen alapossággal elkészíteni és karbantartani óriási kihívás. Ez máshol nem működne.
 
Az nem okozhat esetleg,hogy karbantartások alatt még + x órát világítanak az aksira?
Már csak mert itt nem 1-2 óráról van szó.
 
Én még a videót néztem végig ahogy csinálták. Nem semmi tepsi kész növényeket nyomtak bele :) Nem ám ültettek csipesszel....Mellkasnyi bolbitist rábszta a fára azt helló :D érdemes megnézni, nagyon jók!
 
Én még a videót néztem végig ahogy csinálták. Nem semmi tepsi kész növényeket nyomtak bele :) Nem ám ültettek csipesszel....Mellkasnyi bolbitist rábszta a fára azt helló :D érdemes megnézni, nagyon jók!

Ha az a feladat, hogy "itt a hely de délutánra kész legyen az akvárium halakkal", akkor nincs is nagyon más lehetőség. De félelmetes, hogy 1 nap alatt gyakorlatilag beállítottak egy akit ami úgy néz ki mintha hónapok óta menne. A Tropica most készülő giga akváriumaiból kiindulva (amit az angoloknál építenek hamarosan), ez több hónapos előkészületet, logisztikát kíván.
 
Back
Oldal tetejére