• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A tuskó

Baloldalon elől.

És mi az ami közepén van?
 
Utoljára módosított moderátor által:
A növényeink jelentős többsége a GA-ból származik. Nagyon klassz növényeik vannak, nálunk pedig minden feltétel adott a további fejlődésükhöz.
 
A növényeink jelentős többsége a GA-ból származik. Nagyon klassz növényeik vannak, nálunk pedig minden feltétel adott a további fejlődésükhöz.
Én is a növények nagyobb részét a Green aqvából vettem. Gond nem volt. Nálam is szépen fejlődik.
 
Igen, látom. Ha valahol nem maradnak meg, az nem az alapanyag hibája. Valószínűleg nem kapják meg az igényeiknek megfelelő "ellátást".
 
A kissé homályos háttér meg nagyobb mélység érzetet ad
...meg egy kicsit sejtelmessé teszi, ami szintén jól áll neki;)
Ez a finom, világoskék háttér és az a sejtelmes, ködös feeling szerintem telitalálat.
Szabad kér(dez)ni valamit: a víz feletti résszel mizu? Egyben lehet látni, vagy valami tikos akció készül?
 
Jól áll neki a közelre állított fókusz. A kissé homályos háttér meg nagyobb mélység érzetet ad(y)
Köszi Zoli! Bár ennek az akinak nem csak látszólagos a mélysége. A 60-as szélességéhez 50 a mélysége és 40 magas.
 
...meg egy kicsit sejtelmessé teszi, ami szintén jól áll neki;)
Ez a finom, világoskék háttér és az a sejtelmes, ködös feeling szerintem telitalálat.
Szabad kér(dez)ni valamit: a víz feletti résszel mizu? Egyben lehet látni, vagy valami tikos akció készül?
Köszi az elismerő szavakat! nekünk is bejön!:rolleyes:
Amúgy a víz feletti rész nem túl jelentős: csak egy kis darabka, ami kiáll a tuskóból, befuttatva Hydrocotile tripartita 'Japan'-nal+ Marsillea hirsuta-val. Sajnos tényleg csak 10 cm az egész, mert az a bizonyos kikandikáló "ormány"-rész még a kezdetekben levágásra került(lásd a napló elején).
 
egy kis darabka, ami kiáll a tuskóból, befuttatva Hydrocotile tripartita 'Japan'-nal+ Marsillea hirsuta-val
Jópofa bubi frizurája lehet;)
Emers részt permetezitek, vagy Nálatok is elvan a víz fölötti párás levegővel: A tripartita japan nálam átnőtt a mellette-alatta lévő akvába is, de sajna egy idő után csúnya volt már és le kellett vágjam:(, de már újra útnak indult.;)
 
Back
Oldal tetejére