1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

A tápozás váltása növényes akváriumban

Kategória: 'Akvárium tápozása', témanyitó: premierpark, téma nyitása: Dec 2, 2017.

?

Mely gyártó tápozását használod?

1. ADA

100.0%
  2. Tropica

0 szavazat
    0.0%
  3. GA

0 szavazat
    0.0%
  4. TF

0 szavazat
    0.0%
  5. Seachem

0 szavazat
    0.0%
  6. Easy Life

0 szavazat
    0.0%
  7. Dennerle

0 szavazat
    0.0%
  8. Egyéb

0 szavazat
    0.0%
  1. premierpark
    Épp nem fórumozik ...

premierpark Főkertész

Tag:
    Okt 22, 2013
    Kedvelik:
    309
    Hely:
    Budapest VII. Kerület
    Sziasztok,

Tapasztalatokat szeretnék kérni a tápozás váltásával kapcsolatban.
    Lehetnek olyan személyek itt a fórumon, akik egy bizonyos gyártó termékeivel kezdték el a növényes akváriumuk tápozását, de a későbbiekben váltottak valamilyen okból kifolyólag.
    Biztos sokakat foglalkoztat a tápváltás menete, buktatói, ezért kérem, hogy aki váltott már tápot írja le, hogy hogyan történt a csere és milyen nehézségekbe ütközött, vagy éppen milyen pozitívumokat vett észre az új táp használata során.

Kérem azt is írjátok oda, hogy miről és mire váltottatok.

2. Micro
    Épp nem fórumozik ...

Micro Főkertész

Tag:
    Febr 11, 2017
    Kedvelik:
    860
    Hely:
    Budapest, XI ker.
    EL váltottam GA-ra, de ezt fokozatosan. Pl. ha 5ml micro abból 2-3 napig csak 4,5ml a többi meg az új táp. És ezt fokozatosán csökkenttettem még át nem váltottam az új tápra. De így is voltak növények amin látszott hogy megviselte. Ennek a leforgása kb.2 hét. Most próba ként TF-et használok, de ez már a restart-tól, mert ilyenkor amúgy is megviselik a növények az átrendezést. Nem azért váltottam, mert nem volt jó, hanem ki akarok próbálni több fajta tápot.

Aktuális oldal megosztása