• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Naplókép mizéria.

Mivel ez is jogosultsági rendszerhez kötött.

Eddig az volt, hogy:

1. Beírtuk a napló neve mellé a kép URL-t. Mivel senki sem tudta szerkeszteni az első bejegyzéseket
2. Ha ezt nem találta megnézte van e kép az első bejegyzésben és azt használta
3. Ha azt sem, akkor egy üres kép jelent meg


VIP CSOPORTNAK a megváltozott jogosultság miatt mostantól:

1. lehetősége van szerkeszteni az első bejegyzést.
2. ha nem töltesz fel képet oda, akkor a naplóképnek modik által beállított képe jelenik meg
3. Ha ezek nincsenek, akkor üres kép.

Fontos, hogy csatolmányként toljátok fel a napló fotókat kérlek! Ne linkelt kép legyen. Köszi.

Ha valaki kipróbálja jöhet egy visszajelzés :)




naplokep2.jpg
 
@Pecás neked is csak néhány like kellene hogy Legenda legyél. De kevés dumával :muted: :) Majd én is nyomok egy-két potyát...
Ja, pár napig több kép és kevesebb duma, aztán kész is. :D
Köszönöm skacok a lelkes felajánlást, ígérem, meghálálom mihelyt hazaérek és kaptok pár szép virágot, amit úgyis jó régen meg kellett volna már mutassak.
 
Köszönöm skacok a lelkes felajánlást, ígérem, meghálálom mihelyt hazaérek és kaptok pár szép virágot, amit úgyis jó régen meg kellett volna már mutassak.
Amikor néztem amit @Jopet írt, akkor kb 2890 körül volt a like ok száma talán, vagy 2940, nem emlékszem. Most 2999. :D Nem mondom, hogy nem néztem be én is gyors a naplódba like-olgatni pár képet...:whistle:
 
Köszönöm skacok a lelkes felajánlást, ígérem, meghálálom mihelyt hazaérek és kaptok pár szép virágot, amit úgyis jó régen meg kellett volna már mutassak.
Én voltam a 3001-edik lájk osztója(y), de továbbra is 113 pontod van. Pedig megvan a 3 év + 3000 lájk. :unsure:
 
1:1 arányra gyúrunk, ezért tilos a rizsa :)
(Úgy látom, meglett a harmadik to do list :D)
... "Ajjaj Marika!" (Épp ezt mondta tavaly Cserkeszőlőn egy a raktárban pakoló lángosos a pultban állónak, amikor meglátott két kollégámat és engem, amint ingben, nyakkendőben, zakóban kiszálltunk a kocsiból és a bejárat felé vettük az irányt. Pedig csak éhesek voltunk és semmi közünk semmiféle gonoszkodó szervezethez. :D) Csak az egyiket találom!!! :nailbiting::zombie::coffee:
 
Amikor néztem amit @Jopet írt, akkor kb 2890 körül volt a like ok száma talán, vagy 2940, nem emlékszem. Most 2999. :D Nem mondom, hogy nem néztem be én is gyors a naplódba like-olgatni pár képet...:whistle:
Kb 2980 volt, akkor megtiszteltél a Tuskó Hopkins lelkes meglátogatásával, én meg pironkodtam, ahogy végignéztem a látogatásod nyomait:)
 
Back
Oldal tetejére