• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Ennél egy picit azért jobban figyeltünk ki kapja a címet.
Rendszeres, folyamatos naplózás, minőségi építés, szép fotókkal.

A lájk önmagában nem mutatná meg ki az aki példa értékűen naplózza a kertet.
De automatizálásnál lehetne egyszerűsíteni. Én inkább a minőség mellett voksolnék.
Minőség +1 [emoji6]
Az biztos hogy inspiráló a hónap akváriuma,mikor elkezdtem forumozni és belecsöppeni ebbe a meseszép világba,mindig is csodáltam azokat az akváriumokat amik a hónap akváriuma címmel büszkélkedtek.
Titkon reméltem majd talán eljutok Én is arra a szintre és ez rengeteget inspirált.
A külön kiváltságot köszönjük Vik,még egy valamit hiányolok,a naplókép variálást tedd még szabaddá nekünk,gondolom egykünk sem élne vissza vele,és nem zaklatnánk a modikat ezzel [emoji4] [emoji106]
 
A külön kiváltságot köszönjük Vik,még egy valamit hiányolok,a naplókép variálást tedd még szabaddá nekünk,gondolom egykünk sem élne vissza vele,és nem zaklatnánk a modikat ezzel

A kiváltságosok már most is tudják szerkeszteni.

Hogyan?

Naplók között a naplód neve mellett szerkesztés és oda mehet a napló kép. Thumnail URL
Vagy az első bejegyzés szerkesztése a naplóban ha mér nincs kép. De én inkább az elsőt javaslom.

naplokep.jpg
 
Elég régi a fórum és az évek alatt picit változott a rangok kiosztása.

Véleményem szerint a két új rang nem éppen a fórum témájához való választás. Ennél jóval "vízinövényesebb" kell!
A VIP félrevezető, mintha a háttérből fizetne a fórum használatért. A Legenda kifejezés önmagában értelmezhetetlen. (bocsánat, a Fórumtársaktól akik most kapták, nem sértésnek szántam)

Hozzászólás és hozzászólás között van (legyen) különbség! Egy jó pofizás vagy egy hangulatjel ne érjen már annyit, mint egy több soros, az adott kérdésre az illető tudásához képest legjobb válasz!
 
Egy jó pofizás vagy egy hangulatjel ne érjen már annyit, mint egy több soros, az adott kérdésre az illető tudásához képest legjobb válasz!
Minden bejegyzés kiértékelése? Melyik moderátor szeretnél lenni? Aki felméri az illető tudását, vagy aki értékeli a válasz pontosságát? :D (nehogy kötekedésnek vedd, de szerintem ezt te sem gondoltad át)

A VIP félrevezető, mintha a háttérből fizetne a fórum használatért. A Legenda kifejezés önmagában értelmezhetetlen.
Mivel tag vagy, elolvastad a fórum-szabályzatot, így tudod hogy ez egy ingyenes fórum. A nevek legtöbbje semennyire nem tükrözi a valóságot, szerintem ez inkább csak játék. Én sem fizettem a rangért, de még csak kertész szakinak sem érzem magam, pedig azóta már két szintet is ugrottam :D
 
Véleményem szerint a két új rang nem éppen a fórum témájához való választás. Ennél jóval "vízinövényesebb" kell!

Nem lexikont építünk :) Valami lazaság kell.

A VIP félrevezető, mintha a háttérből fizetne a fórum használatért. A Legenda kifejezés önmagában értelmezhetetlen. (bocsánat, a Fórumtársaktól akik most kapták, nem sértésnek szántam)

A VIP akár valódi VIP-et is takarhat. Ezek a fórumozók évek óta segítenek másoknak. A többiek a bejegyzések minőségét kedveléssel jelzik amiből szintén sok van azoknak akik ezen a szinten vannak.
Ez egy olyan VIP amiért nem kell fizetni. Mi és a többi fórumozó hálás azért, hogy ilyen öreg motorosok is itt vannak a mai napig és aktívan részt vesznek a közösség életében.

A legenda egy mókás cím azért valamit elmond, hogy összesen 8! ember birtokolja ma ezt a címet a fórumon több mint 4100 regisztrált felhasználóból!

Ez nem zárja ki, hogy később több jelzőt, csoport nevet, eredményt, kupát is bevezessünk. De mai napra úgy érzem sikeresen megmozgatta a csoportot. A közösség építés nagyjából erről szól.

Hozzászólás és hozzászólás között van (legyen) különbség! Egy jó pofizás vagy egy hangulatjel ne érjen már annyit, mint egy több soros, az adott kérdésre az illető tudásához képest legjobb válasz!

Mindig is volt egy szakértő érem. Ezt összesen csak néhány felhasználó érdemelte ki a mai napig. Ezt nem is akartuk keverni a hozzászolásokkal, kedvelésekkel stb.
Ők is nagyon fontosak a fórum számára. Ezért is adtuk a plecsniket.

De! A fórum a minden napi segítségről szól, legyen az szakmai, lelki, személyes vagy bármilyen. A szakmailag helyes útbaigazításon kívül rengeteg más módja van annak, hogy valaki egy megbecsült tagja legyen a fórumnak. Ha ez lájkokban fejeződik ki, vagy az illető a hozzászólásaival tart életben egy csoportot mind1.
Sok éve vagyunk itt és nagyon sok hobbi mellett zajló történetet is láttunk. Családról, melóról, elromlott számítógépről, ingyenes segítségről, baráti sörözésről, lelkifröccsről és még sorolhatnám.....

Aki ma nagyon sok ponttal rendelkezik sosem kérte, hogy valami különleges címet kapjon, vagy valami speciális bánásmódot. Itt van és segít, vagy éppen csak szórakoztat mindenkit. Ha néha őket is fel lehet rázni, amikor éppen belefáradnak a sokadik válaszba, akkor szerintem megéri a móka.

Egy jó közösség pedig alapja lesz egy esetleges jobb eredménynek is ha úgy alakul. Ahogy évek óta látszódott ez a versenyeken is.
Most egy picit szükség van rá, hogy megint megtaláljuk önmagunkat.
 
Nem lexikont építünk :) Valami lazaság kell.



A VIP akár valódi VIP-et is takarhat. Ezek a fórumozók évek óta segítenek másoknak. A többiek a bejegyzések minőségét kedveléssel jelzik amiből szintén sok van azoknak akik ezen a szinten vannak.
Ez egy olyan VIP amiért nem kell fizetni. Mi és a többi fórumozó hálás azért, hogy ilyen öreg motorosok is itt vannak a mai napig és aktívan részt vesznek a közösség életében.

A legenda egy mókás cím azért valamit elmond, hogy összesen 8! ember birtokolja ma ezt a címet a fórumon több mint 4100 regisztrált felhasználóból!

Ez nem zárja ki, hogy később több jelzőt, csoport nevet, eredményt, kupát is bevezessünk. De mai napra úgy érzem sikeresen megmozgatta a csoportot. A közösség építés nagyjából erről szól.



Mindig is volt egy szakértő érem. Ezt összesen csak néhány felhasználó érdemelte ki a mai napig. Ezt nem is akartuk keverni a hozzászolásokkal, kedvelésekkel stb.
Ők is nagyon fontosak a fórum számára. Ezért is adtuk a plecsniket.

De! A fórum a minden napi segítségről szól, legyen az szakmai, lelki, személyes vagy bármilyen. A szakmailag helyes útbaigazításon kívül rengeteg más módja van annak, hogy valaki egy megbecsült tagja legyen a fórumnak. Ha ez lájkokban fejeződik ki, vagy az illető a hozzászólásaival tart életben egy csoportot mind1.
Sok éve vagyunk itt és nagyon sok hobbi mellett zajló történetet is láttunk. Családról, melóról, elromlott számítógépről, ingyenes segítségről, baráti sörözésről, lelkifröccsről és még sorolhatnám.....

Aki ma nagyon sok ponttal rendelkezik sosem kérte, hogy valami különleges címet kapjon, vagy valami speciális bánásmódot. Itt van és segít, vagy éppen csak szórakoztat mindenkit. Ha néha őket is fel lehet rázni, amikor éppen belefáradnak a sokadik válaszba, akkor szerintem megéri a móka.

Egy jó közösség pedig alapja lesz egy esetleges jobb eredménynek is ha úgy alakul. Ahogy évek óta látszódott ez a versenyeken is.
Most egy picit szükség van rá, hogy megint megtaláljuk önmagunkat.
Véleményem nagyon találkozik @viktorlantos postjával. Ez a fórum a felüdülésről, a vesződésről, örömökről, kudarcokról, élményekről szól. Van, akin csak egy csupasz like lendít a napi rossz után, de van olyan, aki kiírja magából itt a feszültséget. Jó ez, haladni kell, csinálni, lazulni.

Én személy szerint vissza is rangsoroltatnám magam, mert kemény balfogásaim voltak az utóbbi időkben, annak ellenére, hogy most már alakul.
 
Azt nem is mondtam, hogy mostanság egyre több olyan vevőnk jár be aki konkrétan belezavarodik a sok fb csoportba, fórumba infóba. Hogy mindenki mást mond neki és képtelen kiválasztani a valódi segítséget ami helyes irányba terelné. Egy tonna segítség érkezik olyan emberektől, aki még vizet sem látott talán :)
Olyat is hallottuk aki kerek perec megmondta, hogy ő bizony inkább nem olvas semmit :)

A rangrendszer egy picit ebben is segít. Talán kicsit jobban odafigyelünk azokra a szavakra, ami mögött több év regisztráció és 1-2 ezer hozzászólás van.
Sajnos azt lehetetlen megállapítani, hogy ki mennyi akváriumot épített és ezekkel hogyan szerepelt, de ahhoz képest, hogy 6-7 éve még csak annyit tudtuk ki mikor regisztrált és mennyit szólt hozzá azért néhány csavart sikerült bevinni.
Azóta tudjuk, hogy mások hasznosnak ítélték, hogy más területen is díjazott, hogy esetleg szakértője a témának, hogy merre lakik!!!! :) Ami néha jól jön. Bár én még nem voltam családlátogatáson senkinél szinte :)
Itt kicsit meg is ragadnám az alkalmat, hogy aki kitölti a tartózkodási helyet a profilon az felkerül a térképre. https://akvakertesz.hu/usermap/

Továbbra is fontos a jó és hasznos útmutató. Nem szeretnénk szmájligyűjtemény, obszcén vicctopik és trolltanya lenni :) Talán ezért szólnak hozzá a mai napig azok akik már mindent elmondtak itt az évek alatt negyvenszer :)
Hogy megfelelő mederben terelgessék a többieket.

A kis versengés, játék meg egy kis elismerés jól jön.
Úgyhogy a Legenda lépcső után eszembe is jutott mi lesz a következő...... A Fűnyíró ember :) :D:p (ha már az előző is filmes cím volt)
Ő témába is vág, kellően agyament, hogy a legeredményesebb legyen, mindent tudott amit kell :) Egyáltalán emlékszik még valaki erre a filmre? 1992-ből. A kor mátrixa volt :)
 
Aki ma nagyon sok ponttal rendelkezik sosem kérte, hogy valami különleges címet kapjon, vagy valami speciális bánásmódot. Itt van és segít, vagy éppen csak szórakoztat mindenkit. Ha néha őket is fel lehet rázni, amikor éppen belefáradnak a sokadik válaszba, akkor szerintem megéri a móka.
Megmondom Vik,hogy engem mi rázna fel: egy jó kis barátkozós ,építkezős összejövetel ott fenn nálatok a szentélyben újra.Mindig jó érzéssel tölt el ,hogy együtt fejleszthettem a tudásomat pl. @Piga ,vagy @BBálint mellett,és a többi nagymestert nem is emítettem,csak akikkel eddig egy csapatban voltam.Szuperek ezek az összejövetelek,nagyon várom már ,hogy legyen újabb reScape esemény.Már csak azért is mert újból együtt lehetünk ,és diskurálhatunk a hobbiról stb.stb.
 
Megmondom Vik,hogy engem mi rázna fel: egy jó kis barátkozós ,építkezős összejövetel ott fenn nálatok a szentélyben újra.Mindig jó érzéssel tölt el ,hogy együtt fejleszthettem a tudásomat pl. @Piga ,vagy @BBálint mellett,és a többi nagymestert nem is emítettem,csak akikkel eddig egy csapatban voltam.Szuperek ezek az összejövetelek,nagyon várom már ,hogy legyen újabb reScape esemény.Már csak azért is mert újból együtt lehetünk ,és diskurálhatunk a hobbiról stb.stb.

Valamit mindenképp csinálunk. Inkább az a kérdés, hogy Interzoo előtt vagy után részünkről.
Elképzelhető, hogy utána inkább, mert május a fotózásokról szól.
 
Megmondom Vik,hogy engem mi rázna fel: egy jó kis barátkozós ,építkezős összejövetel ott fenn nálatok a szentélyben újra.Mindig jó érzéssel tölt el ,hogy együtt fejleszthettem a tudásomat pl. @Piga ,vagy @BBálint mellett,és a többi nagymestert nem is emítettem,csak akikkel eddig egy csapatban voltam.Szuperek ezek az összejövetelek,nagyon várom már ,hogy legyen újabb reScape esemény.Már csak azért is mert újból együtt lehetünk ,és diskurálhatunk a hobbiról stb.stb.
Ezek bizony mind nagyon jó bulik voltak. Összehozták a társaságot. Viszont ennek azért komoly anyagi áldozata is volt a GA részéről, másrészt a megszervezése sem fél perc lehetett.
Hatalmas tiszteletem mindezért a fiúknak!!!!
 
Ezek bizony mind nagyon jó bulik voltak. Összehozták a társaságot. Viszont ennek azért komoly anyagi áldozata is volt a GA részéről, másrészt a megszervezése sem fél perc lehetett.
Hatalmas tiszteletem mindezért a fiúknak!!!!
És te pont nem is voltál ott azokon amiken én.Legtöbbször.Jó párat ki is hagytál Zoli.Amugy teljesen egyetértek veled,nagy respekt a srácoknak mind ezekért.
 
Ezt meg kell néznem. Hamarosan jelentkezem.
Ha jól olvastam, akkor a Legenda ranghoz is jár, de nálam sincs szerkesztés lehetőség a naplómnál.

Amúgy nagyon köszi, megtiszteltetés ilyen társaságba tartozni. :) És tök jó, hogy talán így egy kicsit vastagabban fog majd a .... billentyűzetünk. Sokszor futottam már bele olyanba, hogy egy posthoz tanácsot írtam, de nem esett kellő súllyal a latba az illetőnél, aztán meg végül mégis ott kötött, ki amit tanácsoltam, csak felesleges körök után.
Persze senki sem tévedhetetlen, és lehet az is, hogy egy két hete regisztrált tag megmondja a tutit, de szerintem ez egy nagyon hasznos dolog lesz, örülök, hogy a részese lehetek. :)
 
Back
Oldal tetejére