• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Mi pont most kaptuk meg az utolsó kettőt:):
Minden hozzászólásod aranyat ér! 15 pont (legalább 500 hozzászólás hozzászólás lájk arány 1:1) - új eredmény!
A legjobb arc! 40 pont (3 éve regisztrált és 3000 kedvelés) - új eredmény!
Ezúton köszönjük MINDENKINEK, aki hozzájárult!!! (y)
Niki, Atti
 
500 hozzászólástól jár nem lehetett odaadni egy 120P ADA szettet ezért

Persze, csak a mennyiség számít... o_O :)

Esetleg lehetne 1000 hozzászóláshoz egy 1:2 arányát (a lájkok javára) jutalmazni. Én magamnak ezt a célt tűztem ki és úgy is van ott egy luk az előbbi 500 és 3000 lájk között. :bag:

De ne gondoljátok, hogy mindezt túl komolyan veszem. :D :ROFLMAO:
:geek:
 
Utoljára módosított:
Ha tényleg minden hozzászólásom aranyat ér, akkor ezentúl biztos nem adom nektek oda ingyen. :D
Egyébként meg ha már hozzányúltok a rang rendszerhez, akkor az időt jobban figyelembe kellene venni, hogy egy magamfajta (mint az avatáromról is látható) kopasz, de igen lelkesen hozzászóló emberke ne lehessen egy év után Főkertész. Illetve 500 hozzászólás felett is arányba tenném a like-ok számát, ahogy azt @TZ is írta.
Azért a fórum nem arról kellene, hogy szóljon, hogy ki mennyi hozzászólást tud legyártani, hanem hogy azt ténylegesen a többiek által is értékelhető formában történjen. ;)
Tudom, hogy embert próbáló feladat ezt jól kitalálni, de a kibicnek semmi sem drága! :p
 
  • Like
Reactions: TZ
Back
Oldal tetejére