• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Debrecenben jártam, kicsikocsikat láttam :D egész pontosan 6db áll a hivatalos márka kereskedésben... :)
 

Attachments

  • 20161128_132115.jpg
    20161128_132115.jpg
    170 KB · Megtekintések: 0
Látom neked is finoman fogy :) szerintem amit ma beszereztem az 5 évig elég is lesz... :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Látom neked is finoman fogy :) szerintem amit ma beszereztem az 5 évig elég is lesz... :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Na ja,nem kapkodunk vele.Három termékes a választék ez a leggyengébb .Nálam azért gyöngyözik a homlok,ellenben aki készíti az az üvegből issza:)A red .....na az viszont ennek az ezerszerese.
14517461_1066816776765960_6164799000822322138_n.jpg
 
Na a red az durva azért. :) Most nálam a Fenevad Alfa a nyerő :) 90% carolina reaper ... Mondom kb 5 evig elég a 40ml.

De jó lenne ha ezt elmondhatnam a novenytapokrol :)
Na ja,nem kapkodunk vele.Három termékes a választék ez a leggyengébb .Nálam azért gyöngyözik a homlok,ellenben aki készíti az az üvegből issza:)A red .....na az viszont ennek az ezerszerese.
View attachment 21825


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Ez is naturális :) csak más a hatása. Mai gyűjtemény :

View attachment 21818

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Ha már chili akkor felhívnám figyelmeteket fórumtársunkra @MagyarEva -ra a chiliszószok 'boszorkányára'. Igen finom szalsza-szószt és kicsit betyárosabb habanero szószt kaptam tőle múltkor :)
Remélem nem sértődik meg a marketing miatt. ;)
 
Biztos nem haragszik meg ;)
Ha már chili akkor felhívnám figyelmeteket fórumtársunkra @MagyarEva -ra a chiliszószok 'boszorkányára'. Igen finom szalsza-szószt és kicsit betyárosabb habanero szószt kaptam tőle múltkor :)
Remélem nem sértődik meg a marketing miatt. ;)


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére