• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A Kócos

Szerintetek jó ötlet hozni egy műanyag dobozt, átdobni bele aki él, abban járatni a szűrőt, amíg az üvegben "homokozom"?
Ja-ja ! Az átlátszó műanyagtárolóra szavazok én is.Növények, állatok jól el lesznek persze fűtő+szűrővel.
Ilyesmiben agyaltam én amit @keszalvo felvázolt az eredeti képre, az szerintem a tuti.Red moor most elég jó árban van a Centerben.
 
És az ott a háttérben a gyulai strand, ugye?! :D
Nem, elolvadt a hó, megáll a víz a kertben. :LOL:
(Egyébként sajnos tényleg nehezen folyik el a víz, idén bele kell kezdeni egy "kis" tereprendezésbe - talán le kellene hívnom @AmegA-ékat, amit Ők a kertjükben műveltek gépek nélkül, az nem semmi.;))

Kb. 2x annyi "nagy+ vörös lávakövet hoztam, mint amennyi eddig volt. Már tegnap este ki akartam pakolni, megnézni, hogy mutat 60x30-as alapterületen, de a halaszthatatlan fogócska-bujócska közbeszólt. :)
Majd el felejtettem: néhány girbe-gurba ágdarabot is hoztam, de az tényleg csak két marék, nem jelentős. Most már tényleg csak időre lenne szükségem a legózáshoz (bár hétvégén családi muri, kisebbik lányom névnapját ünnepeljük majd).
Szeretném visszapakolni a vödörbe a lakókat, és néhány napig forgatni a dekorokat, hátha kisül belőle valami. Igyekszem majd fotózni és itt megosztani mire jutottam. Ti pedig majd szörnyülködtök. :LOL:
 
Tegnap hoztam még néhány kiló követ, de valahogy nem érzem magam kreatívnak, csak ledobáltam őket...
A kép önmagáért beszél.Igazán szép kezdés,(y) bár némi algát látok a jobb szélen.(a ragasztó típusát priviben, ha lehetne):D:D
 
Pont ezt akartam írni hogy a mai feladvány találd meg Lacit a képen :D
Szerintem a lovon ül :rolleyes:
Én azt mondtam volna, Ő volt a fotós. :eek:
Bezzeg én már vagy 20 éve tartom a súlyom. (Nem edzés, csak a gének. Sem a házas élet, sem a 2 gyerek nem dobott rám kilókat.)

De jajj, nem is reagáltatok a reggeli "villám scape"-re! :(:grumpy::arghh::drowning: :ROFLMAO:
 
Ugye így már jó lesz, srácok? (Nem tudtam kihagyni, pedig a kép miatt majdnem elkéstem reggel a munkahelyemről.)
Jól meg raktad. Most már vágom miért csak gyöngykavics van azóta a boltban:cry::drowning:.Holnap majd mehetek az ipari vágányhoz bazaltot vadászni;).Kicsit karcsú a növény, valahogyan eljuttatom hozzád amit ígértem.A felső ágak még úsznak ???
 
Back
Oldal tetejére