• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Átpörgettem, amit tudtam, de rá kellett jönnöm, hogy bár meg lettem szólítva, mint "aktív" fórumozó, korántsem vagyok olyan naprakész a naplókból, mint 2-3-4 éve. Most nem tudok jelölni. @A. Kavicsos köszi, hogy gondoltál rám. :)
 
Sziasztok!


Bocsánat!
Nem kedvencek listáját kell összeírni,hanem szavazni egy akváriumra.

Nem kell bocsànatot kérned, nem bántottál meg.:)
De, Attila és Annamari (@AmegA) vette vàllàra most ezt a feladatot.
Ha visszaolvasol, koràbban két hozzàszólásban is arra kérték a nagyérdeműt, hogy sorolják fel a kedvenceiket, ez volt világosan megfogalmazva. Én ezt tettem csupán, ahogyan előttem többen is.
Egyébként, ha most 20- an szavaznak, és mindenki csak egy akváriumra, az alapján is lesz egy rangsor.
Ha mindenki többre szavaz, az alapján ugyanúgy fel lehet a rangsort állítani, max. a kiértékelés picit tovább tart....
Szóval én nem látom problémásnak több akvárium felsorolását.

Az én ötletem volt, hogy a múltból is legyen kiválasztva néhány napló, hogy ne süllyedjenek olyan gyorsan a feledés homályába és továbbra is tartom a felajánlást az összeszámolásra.
Talán zavaró volt a listámban, hogy nem választottam külön a múltat és jelent (mindjárt módosítom).
Szerintem lehet többet is megnevezni, hiszen előfordulhat hogy egy év alatt nem csak 12 kiemelésre érdemes napló lesz (nem gondolom hogy csökken az értéke a címnek, ha két-ne adj Isten három akvárium is megkapja egy hónapban).
Ez egy segítség a @viktorlantos -éknak hogy ne nekik kelljen a naplókat ilyen szemmel is figyelni (hisz van amikor naponta 2-3 napló is születik).
Többől könnyebb választani (nekem legalább is nehéz lenne az aktív kb. 100 napló közül csak havi egyet kiemelni!

Azt továbbra is fontosnak tartom, hogy a linkek (a régiek és újak egyaránt) egy külön témaként kerüljenek ebbe a fórumrészbe, a könnyebb megtalálás érdekében (mint ahogy korábban @iherbak kolléga itt is nehezményezte hogy hol vannak?)!

Szóval ha valaki a már nem aktív naplókból is szívesen megmentene párat az utókor számára az ne habozzon (persze a végső döntés nem a mi kezünkben van, ez csak javaslattétel) és természetesen párhuzamosan mehet a havi szavazat leadás!

Mindenkinek jó naplópolírozást!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
meg akváriumot se nagyon tudok épiteni
Ó, Istenem, keresnem kell egy zsepit...
:D

Na de hogy a témához is szóljak valamit:
Én ezt az egész "hónap akváriuma" dolgot feleslegesnek tartom :) Ezért is nem szóltam eddig hozzá. Az időnként (nem feltétlenül havonta) kiosztott LEGJOBB NAPLÓ címet viszont jó ötletnek gondolom. Most már számomra is világossá vált, hogy itt most a két címet próbáljuk egybevonni, ez így oké. Mindazonáltal azt is gondolom, hogy a legjobb naplóban bemutatott akváriumnak nem feltétlenül kell szuper akváriumnak lennie. Amikor idecsöppentem a fórumra is, rengeteg útvonalon el tudtam jutni a legjobb akváriumokhoz, nagyon jól tallózható a fórum. A naplók menüpontban a bélyegkép, a napló megtekintéseinek száma, az akvárium készítőjének "paraméterei" (hozzászólásainak-, kedveléseinek száma, elért eredményei stb.) árulkodtak az akvárium milyenségéről is. Ha tetszett amit a naplóban láttam, az adott személy további naplóit kerestem fel elsőként, következő olvasnivalónak. Aki meg ezeket a menüpontokat nem találja meg újoncként, az a hónap akváriuma menüpont felett is simán át fog siklani.

A napló maga viszont legyen jó hangulatú, vagy legyenek benne új ötletek/módszerek, DIY megvalósítások, gazdáját jellemezze akkurátusság (netán őrült fanatizmus :) ) vagy a naplóban legyen jól dokumentálva bármi, ami nem csak "a szokásos", és máris a szívembe lopta magát.
Én is szeretem azt az érzést, amikor alig várom, hogy megjelenjen az értesítéseim között, hogy új bejegyzés érkezett egy-egy naplóba és olvashassam azt. És ezt nem mindig (sőt!) az akvárium szépsége váltja ki. Ha a későbbiekben újra leadom a voksomat, én ezen szempontok alapján fogok választani, bárki bármit is mond, hogy amúgy mi szerint kellene :)

Most is a fenti szempontok alapján jelölök meg egy - rég befejezett - akváriumot , számomra minden tekintetben a legjobb napló EVER, utólag is megérdemli a plecsnit. Ő az: LANO
Igazából mindegy is, ki kapja, lényeg hogy NE! az Október 36l :p :D (legyen ellenvélemény is, túl egyértelmű lett már a szitu)
 
Sziasztok!

A héten láthatóan mindenki másfelé tekintgetett (HAC nevezés, saját naplók, stb...).
A januári hónapot zárva magasan a legtöbb szavazatot @matrai Sanyi https://akvakertesz.hu/threads/oktober-36l.7055/ akváriuma kapta, innentől @viktorlantos -éknál a labda.
Továbbra is várom a múltbéli kedvenceket és természetesen az e-havi jelölteket, szavazatokat is leadhatjátok (ami lehet a múlt havi is, Sanyién kívül)!

Az én jelöltem erre a hónapra valami nagyobb, de hasonlóan üdítően színes mint a januári legjobb : - https://akvakertesz.hu/threads/it-was-already-there-90x45x45-182-liter.7207/ .
Zoli naplói a kezdetek óta inspirálnak, sallang nélkül, precízen, igényes képekkel vezeti végig a kezdetektől a versenyfotóig a medencéi életét.
Halandó újdonságok kipróbálására is, a technikai felszerelésektől a dekorokon át a növényekig és tapasztaltait mindig megosztja a fórumtársakkal.
Mindezek mellett nagyon segítőkész!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Csak egy gondolat. Hasznos lenne, ha egy-egy napló link mellé amit valaki jónak ítél, leírná két sorban miért gondolja azt.
Egy picit félve írtam le nekem melyik napló volt a kedvencem és a következő napokban amikor sorra záporoztak a napló linkjei a bejegyzésem után, kicsit úgy éreztem többen a könnyebb utat választva, beálltak a sorba :)

Ha 1 percre átgondolod, neked mit jelent az a napló. Miért érzed különlegesnek, miért volt rád nagy hatással, kérlek írd le. Ez hasznos lesz az akváriumot megalkotó kollégának is, hiszen a mindennapokban egyre ritkábbak a tartalmas visszajelzések. Egy kis dícséret, vagy hasznos visszajelzés segíteni fogja a jövőben is.
Segít a többieknek is megérteni, mi a helyes irány, milyen hatással van egy-egy napló a fórumozókra.

Szerintem a speciális különdíjnak, plecsninek, titulusnak ennyi jár. Ha ti is így gondoljátak, kérlek a jövőben a naplók linkjei mellé a gondolatot is írjátok meg.

Köszi :)(y)
 
A legjobb napló tulajdonosa egy 20 ezer forint értékű növénycsomit kap és egy jó adag Green Aqua Micro Macro tápot. Elismerve a napló teljesítményét és szorgalmazva a folytatást :)

@matrai kolléga, beszéljünk majd neked mikor lenne a legjobb felvenni a kis csomagot. Gratulálunk! (y)

Többiek felé egy kérdés. Szerintetek áttehetjük a legjobb naplókat ebbe a csoportba?
https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/

Így a naplók gyűjtőből kikerülve itt lehet megtalálni őket. Ha nektek is ok. Átmozgatjuk.
 
Sziasztok!

Többiek felé egy kérdés. Szerintetek áttehetjük a legjobb naplókat ebbe a csoportba?
https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/

Így a naplók gyűjtőből kikerülve itt lehet megtalálni őket. Ha nektek is ok. Átmozgatjuk.
Ez egy jó lépés lenne (feltéve ha mind ide kerülhet)!
Egy helyen könnyebb áttekinteni őket.
Jobban pörögne ez a topic is.

Csak egy gondolat. Hasznos lenne, ha egy-egy napló link mellé amit valaki jónak ítél, leírná két sorban miért gondolja azt.
Egy picit félve írtam le nekem melyik napló volt a kedvencem és a következő napokban amikor sorra záporoztak a napló linkjei a bejegyzésem után, kicsit úgy éreztem többen a könnyebb utat választva, beálltak a sorba :)

Ha 1 percre átgondolod, neked mit jelent az a napló. Miért érzed különlegesnek, miért volt rád nagy hatással, kérlek írd le. Ez hasznos lesz az akváriumot megalkotó kollégának is, hiszen a mindennapokban egyre ritkábbak a tartalmas visszajelzések. Egy kis dícséret, vagy hasznos visszajelzés segíteni fogja a jövőben is.
Segít a többieknek is megérteni, mi a helyes irány, milyen hatással van egy-egy napló a fórumozókra.

Szerintem a speciális különdíjnak, plecsninek, titulusnak ennyi jár. Ha ti is így gondoljátak, kérlek a jövőben a naplók linkjei mellé a gondolatot is írjátok meg.

Köszi :)(y)
Jogos! Ki is egészítettem a korábbi hozzászólásomat!

A.ttila
 
A legjobb napló tulajdonosa egy 20 ezer forint értékű növénycsomit kap és egy jó adag Green Aqua Micro Macro tápot. Elismerve a napló teljesítményét és szorgalmazva a folytatást :)

@matrai kolléga, beszéljünk majd neked mikor lenne a legjobb felvenni a kis csomagot. Gratulálunk! (y)

Többiek felé egy kérdés. Szerintetek áttehetjük a legjobb naplókat ebbe a csoportba?
https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/

Így a naplók gyűjtőből kikerülve itt lehet megtalálni őket. Ha nektek is ok. Átmozgatjuk.
Big like.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A legjobb napló tulajdonosa egy 20 ezer forint értékű növénycsomit kap és egy jó adag Green Aqua Micro Macro tápot. Elismerve a napló teljesítményét és szorgalmazva a folytatást :)

@matrai kolléga, beszéljünk majd neked mikor lenne a legjobb felvenni a kis csomagot. Gratulálunk! (y)

Többiek felé egy kérdés. Szerintetek áttehetjük a legjobb naplókat ebbe a csoportba?
https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/

Így a naplók gyűjtőből kikerülve itt lehet megtalálni őket. Ha nektek is ok. Átmozgatjuk.
Szép!
Jó ötletnek tartom legalább egy helyen lesznek. Nem kell keresgélni őket.
 
A legjobb napló tulajdonosa egy 20 ezer forint értékű növénycsomit kap és egy jó adag Green Aqua Micro Macro tápot. Elismerve a napló teljesítményét és szorgalmazva a folytatást :)

@matrai kolléga, beszéljünk majd neked mikor lenne a legjobb felvenni a kis csomagot. Gratulálunk! (y)

Többiek felé egy kérdés. Szerintetek áttehetjük a legjobb naplókat ebbe a csoportba?
https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/

Így a naplók gyűjtőből kikerülve itt lehet megtalálni őket. Ha nektek is ok. Átmozgatjuk.
Köszönöm szépen a rám adott voksokat és a hozzászólásaitokat a naplómban, utóbbi nélkül tényleg csak képek gyűjteménye lenne az. Ahogy az előző naplóimat, ezt is együtt formáltuk, számítok rátok továbbra is.:notworthy:
GA-nak köszönöm a gratulációt és az ajándékot is, mivel ez a naplóm már a vége felé tart, ha nektek is jó, a következő berendezésemnél használnám fel, kb. három hónap múlva.:)
 
Utoljára módosított:
Csak egy gondolat. Hasznos lenne, ha egy-egy napló link mellé amit valaki jónak ítél, leírná két sorban miért gondolja azt.
Egy picit félve írtam le nekem melyik napló volt a kedvencem és a következő napokban amikor sorra záporoztak a napló linkjei a bejegyzésem után, kicsit úgy éreztem többen a könnyebb utat választva, beálltak a sorba :)

Ha 1 percre átgondolod, neked mit jelent az a napló. Miért érzed különlegesnek, miért volt rád nagy hatással, kérlek írd le. Ez hasznos lesz az akváriumot megalkotó kollégának is, hiszen a mindennapokban egyre ritkábbak a tartalmas visszajelzések. Egy kis dícséret, vagy hasznos visszajelzés segíteni fogja a jövőben is.
Segít a többieknek is megérteni, mi a helyes irány, milyen hatással van egy-egy napló a fórumozókra.

Szerintem a speciális különdíjnak, plecsninek, titulusnak ennyi jár. Ha ti is így gondoljátak, kérlek a jövőben a naplók linkjei mellé a gondolatot is írjátok meg.

Köszi :)(y)
Sajnos igen, a Te hozzászólásod nagyon egy irányba tolta a szavazást.
Igazából mindenki hozzászólása befolyásolja a további véleményeket, de a 'nagyágyúk' véleménye meg hatványozottan így hat.
De titkos szavazás meg pont a fórumot és a topic-ot ölné.
 
Sajnos igen, a Te hozzászólásod nagyon egy irányba tolta a szavazást.

Gondoltam, picit beindítom és ha még meg is indoklom majd mások is követik ezt. Nem sikerült.
Lehet maradunk a végén leadott voksnál :) a tisztább szavazás érdekében. :)
 
Annyit kérnék még, hogy a moderátorok, adminok munkáját segítve, akit nyertesnek választanak hónap akváriuma címre, kérjük küldje el privátban melyik fotót szeretné kiemelni.
Egy nagyobb naplónál ez elég munkás és nem is biztos, hogy az alkotó által is legjobbnak vélt kép kerül ki.

Köszi :)

@matrai kollégánál talán könnyebb volt, mert patent flickr galériával rendelkezik. de nem mindenkinél van ez így.
 
Back
Oldal tetejére