• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Úgy tűnik nekem, ezek a kategóriák külön-külön nem tudtak sokáig működni, most talán egyesítve újraéledhetne a dolog. Amiket eddig linkeltetek nekem is nagy kedvenceim. Ha jól láttam, kettő akvárium kimaradt a felsorolásból, (nem ezért szúrom be őket), én ezek közül választanék:

https://akvakertesz.hu/threads/saru-no-asobiba-120x67x50cm-400l.5717/
https://akvakertesz.hu/threads/arashigakuru-120x67x50cm-400l.7113/

Mindkettőre jellemző a rendszeres naplózás, fejlődés, változások gyakori bemutatása, dokumentálása fényképekkel. A naplók az inspirációtól a technikai megvalósításon, építésen, indításon át, teljes részletességgel muntatják az utat versenykép elkészültéig, sőt utána is. Naplóként még mindkettő működik, akváriumként már csak az egyik.
A tökéletes naplózáson túl, az egyik akvárium a legerősebb volt, a magyar akváriumok közül az egyik világversenyen. Szerintem, nem találunk olyan feltételt, aminek ne felelnének meg.:)
Köszönöm, jól esik, hogy többen is emlegettétek a naplóimat, véleményem szerint, a "naplózás" feltételrendszerének nem felelnek meg ezek, nincsenek bennük jól bemutatva, leírva a változások, az építés, a dilemmák, inkább csak képek gyűjteményei ezek.:(
jóvanna, most már teljesen átmentünk a naplózásra, de tegnap még akváriumot kerestünk ;)
@Pecás által elbitorolt halas szoba napló is indulhat? Ott fel tudjuk pörgetni a naplózást egy megosztott díjért :D
 
Hónap Akváriuma Contest :)
Nekem is ez a véleményem, hogy a szépségdíjat a HAC-on kell elnyerni, van azért különbség, mert az szakmai díj és évi.
Olyan naplót kellene megválasztanunk, ami azért esztétikus is.:)
nagyon igyekszel elterelni magadról a figyelmet.
Szóval a hónap akváriuma/naplója díjért csak olyan indulhat akinek simára van vakolva a fala! Sajnos Te kiestél... :p:ROFLMAO:
(ettől függetlenül nálam különdíjas az akváriumod ;) )
 
nagyon igyekszel elterelni magadról a figyelmet.
Szóval a hónap akváriuma/naplója díjért csak olyan indulhat akinek simára van vakolva a fala! Sajnos Te kiestél... :p:ROFLMAO:
(ettől függetlenül nálam különdíjas az akváriumod ;) )
Köszi a lelkesedést, ha rajtam múlna, ezen a "tenderen" csak olyan indulhatna, akinek a napló címe hét betűből áll, "O"-val kezdődik és egy hónapra utal.:D (de ez már politika)
 
Úgy tűnik nekem, ezek a kategóriák külön-külön nem tudtak sokáig működni, most talán egyesítve újraéledhetne a dolog. Amiket eddig linkeltetek nekem is nagy kedvenceim. Ha jól láttam, kettő akvárium kimaradt a felsorolásból, (nem ezért szúrom be őket), én ezek közül választanék:

https://akvakertesz.hu/threads/saru-no-asobiba-120x67x50cm-400l.5717/
https://akvakertesz.hu/threads/arashigakuru-120x67x50cm-400l.7113/

Mindkettőre jellemző a rendszeres naplózás, fejlődés, változások gyakori bemutatása, dokumentálása fényképekkel. A naplók az inspirációtól a technikai megvalósításon, építésen, indításon át, teljes részletességgel muntatják az utat versenykép elkészültéig, sőt utána is. Naplóként még mindkettő működik, akváriumként már csak az egyik.
A tökéletes naplózáson túl, az egyik akvárium a legerősebb volt, a magyar akváriumok közül az egyik világversenyen. Szerintem, nem találunk olyan feltételt, aminek ne felelnének meg.:)
Köszönöm, jól esik, hogy többen is emlegettétek a naplóimat, véleményem szerint, a "naplózás" feltételrendszerének nem felelnek meg ezek, nincsenek bennük jól bemutatva, leírva a változások, az építés, a dilemmák, inkább csak képek gyűjteményei ezek.:(

Nagyon koszonom a figyelmessegedet es a pontos megfigyelest. Sajnos most meg a heten rendkivul elfoglalt vagyok igy csak tapatalkon kovetem a fonalat es likeolok. Nem tudom visszanezni a naplokat, mert a cimeire sem emlekszem. Viszont a leirt kriteriumokat figyelembe veve AmegA-ek akvariuma illetve naplozasi stilusa amire voksolnek, mert maga az akvarium valoban, magas szintu kivitelezest igazol, a naploik (szinte mind) olyan szinten bemutatjak az epitestol, az alga sikeres harcaiig az akvakerteszetet, hogy ha egy kezdo elkezd egy naplojukat az elejetol, mire a vegere er, csak akkor lohet bakot ha valamit nem jol ertelmezett. Tehat mindent figyelembe veve az en, Henrik voksa saru no asobiba. Meg igy is, hogy buktam a 7 sort. Milyen onfelaldozo vagyok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszönöm, jól esik, hogy többen is emlegettétek a naplóimat, véleményem szerint, a "naplózás" feltételrendszerének nem felelnek meg ezek, nincsenek bennük jól bemutatva, leírva a változások, az építés, a dilemmák, inkább csak képek gyűjteményei ezek.:(
Én is a akváriummal emeltelek ki, és nem a naplóval, de ez volt a címben.:)
 
Én kicsit visszakanyarodnék a régebbi akváriumokhoz picit,holott most is van szép akvárium a kínálatban.Amelyik nálam a No.1 az @Tibi Grand Hotel -je .Elképesztő mennyi ideje pörög az az akvárium (ha jól emlékszem 4 éve? Tibi????) ,ráadásul patent állapotban ,hihetetlen garnéla szaporulattal.Ez az akvárium simán megérdemel egy címet .ha már így utólag is van lehetőség szavazni,és rá voksolok.
https://akvakertesz.hu/threads/grand-hotel-taiwan-lowland.3710/
Bár nem lesz nehéz minden hónapban mondani egy nevet ,mert nagyon sok szép akvárium van a fórumon.
Köszi Laci, jól esik! :)
Kb. 4,5 éve megy, de most kapott talajcserét! Az az egy baja van, hogy nem lehet fotózni, nem hatol át a fény rajta...
 
A "hónap akváriuma" cím szerintem az akváriumról szóljon és ne a naplóról. Akár lehetne "hónap naplója" cím is.

Mert lehet több nagyon jó, tetszetős akvárium is, rövidebb, kevésbé pörgő naplóval.
A naplozassal en pl azert ertek egyet mert ez az egesz forum azert indult, van, hogy ismertesse a termekeket, fogasokat, tenyeket, sikeres es sikertelen teszteket, probalkozasokat. Minden kepen epito jellegu bejegyzesek, vonzak a megoldassal kuszkodo, segitsegre szorulo, es szakertoi fogasokat nem ismero, kollegakat, baratokat, es ifjoncokat. Minden egyes foto egy akvariumrol, ami mogott teljes naplozasi hatter van, vissza lehet nezni a felmerulo kerdesekre a valaszt, esetleg Ott feltenni a nemertetteket. Mindenkinek javara vallik a naplok olvasasa, ahogy ezt a napokban is tapasztaljuk. Pelda. Felkerul egy naplobol egy kep. Utos taglozo hatasu mint az actara 25wg. Kommentek: apam, hu de jo, hogy bujkalt ez eddig, miert nem lattam ezt az akvat. Az egyik tabor: GERONIMO visszaolvastam az egeszet nagyon komoly gratula. A masik tabor, hu de jo, hu de szep.
Most jon az, hogy nincs naplo vagy csak szukre szabott: egyik tabor: komoly lett. Az milyen noveny? Talaj? Hightech? Milyen lampa? Mi az, hogy aktiv talaj? Es ezer meg ezer kerdes. Pikk pakk chat-e vallik a naplo es jon a ket troll, en es ezsolt a plusz savazasokkal. Es aki csak bele les vagy nem olvas, nem fogja tudni, hogy a seiryu a legszebb ko, es kemenyebb lesz tole a vize mint a csapviz, azt sem, hogy az amazonia leviszi a ph-t, es azt sem, hogy matrai baratunk eddig minden kategoriaban egy gyongyszemet gyartott. Szoval volt regebben legjobb naplo cim, az is fontos. De egy akvarium kepehez kell a naplozas, kulonben honnan tudjuk meg, hogy az adott kepen szereplo noveny mitol szines amikor nalam otthon zold?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszönöm, jól esik, hogy többen is emlegettétek a naplóimat, véleményem szerint, a "naplózás" feltételrendszerének nem felelnek meg ezek, nincsenek bennük jól bemutatva, leírva a változások, az építés, a dilemmák, inkább csak képek gyűjteményei ezek.:(
Önkritikából ötös.
Végigpörgettem a januári legpörgősebb akváriumok naplóit. Igazából 3 alkotás fogott meg igazán, ami kinézet alapján szerintem méltó a hónap akváriuma díjra. Ha kizárólag az akváriumról posztolt képek minőségét, illetve magát az akváriumot nézem, akkor a Te akváriumod a befutó. Ha nézzük az általad felsorolt szempontokat, akkor sajnos hátrébb csúszik.

A másik kettő nálam holtverseny - @Molnár Máté és @AmegA alkotásai, de mivel utóbbi párosnak már volt ilyen díja (Bocsánatotokért esedezem ezért!), ezért az "új fiú" mellett döntöttem. Szerintem figyelemre méltó, hogy valaki elsőre ilyen minőségű akváriumot dob össze és ilyen nagy lelkesedéssel naplózza.
De kíváncsi vagyok mindenki véleményére!
Jöjjenek azok a szavazatok!!!!!!!!
 
Sziasztok!

Sziasztok!
Hogy őszinte legyek mindig is motoszkált a fejemben anno milyen is jó lenne legalább egy Hónap akváriuma címet besöpörni,ha már a HAC -ra esélyem sincs.Pedig apait anyait beleadtam a hobbiba .A harmadik legnézettebb napló a mai napig is a The new era.Bár ennek ugye nagy jelentősége nincs.Személy szerint én is ugy gondolom ,hogy igen is inspiráló lehet, és kihathat az akvakertészekre ,ha legalább ez az elismerés odakerülhetne a napló címe mellé.Gondolom ezzel más is így van.Ugyan a nagy akváriumom egyenlőre még nem indult el,majd talán hamarosan berendezem.Már csak a cím miatt isemoji6.png
Kívánok mindenkinek szép akváriumokat, és ezzel együtt a cím elnyerését isemoji3.png!
Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
Laci nagy lendülettel vetetted magad a fórumba és hamar mély vízbe ugrottál, jó kis akváriumokat berendezve! Lesz még lehetőséged a címre, a technikád, tudásod, szorgalmad meg van hozzá!

En is tamogatom az otletet bar sose volt benne reszem mert ha jol emlekszem, amikor regisztraltam mar nem elt ez a dolog. Nagyon inspiralo lenne.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Igen pont abban az időben kallódott el sajnos ez a remek lehetőség! De most megadhatjuk az esélyt a felélesztésében!

Már az is megtiszteltetés, hogy egyáltalán szóba kerültem, köszönöm. :D Amint végzek a napi teendőkkel, átolvasom a szabályokat, és megpróbálom összehozni a jelöltet/jelölteket.
Igyekeztem az aktívabb fórumtársak nagy részét megszólítani (mindenkit így sem sikerült). A lelkesedésed példaértékű, és jó meglátásaid vannak!

Köszi Ati hogy megemlítettél emoji6.png

Én azt helyezném előtérbe mitől is lesz egy akvárum a hónap akváriuma.
Az én meglátásom szerint eddig akik megkapták ezt a titulust a múltban azok folyamatosan naplózták a történéseket rengeteg képpel kiegészítve a fejlődést vagy a kudarcot is.
Ezen emberek naplóiból Én is sokat tanultam mikor kezdtem a hobbit,Ők voltak a nagy "öregek" Letsgo,Ozzy,Cecska,Talachi .... és még sorolhatnám.A naplózás talán nem is azért van hogy magunknak referáljunk,hanem hogy megmutassuk a közösségnek mit is dédelgetünk.Ezért csillan fel a szemem még ma is ha egy ismerős akvakertész új naplóba kezd.
Ezért Én most nem is emelnék ki egy naplót sem a sok közül mert tényleg sok van,nekem sincsen már időm mindegyiket követni.Szerintem ezt a titulust adják oda Viktorék annak akit érdemesnek tartanak rá,és szerintem azért is felejtődött el mostanában ennek a titulusnak a kiosztása,mert minden hónapban akár több naplózott akváriumra is rá lehetne sütni.

Mindenki naplózzon,ne titkolódzon,hadd tanuljunk mindannyian emoji6.pngemoji39.png

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Az írásod első részével teljes mértékben egyet értek Viktor! Szerintem olyan infó dömping van a fórumon, hogy azt már nehéz teljesen átlátni, az üzemeltetők, moderátorok már nem biztos hogy a naplókat egyáltalán tudják követni, nem véletlenül adták át tavaly a stafétabotot, most a kezünkben a döntés, ha szeretnél megnevezni egy-két naplót azt valószínű mindenki szívesen látja!

Én nem hiszem, hogy a múltban létező akváriumokra kellene most rárakni a plecsnit. Ami engem illet, én le is mondanék róla, ha már megemlítettétek több akváriumomat is. Nem hinném, hogy ez nagy mértékben előre vinné a magyar hobbit. Próbáljunk inkább a jövőbe nézni és a mostaniakkal foglalkozni.

Visszaolvasva Viktor írását, ő sem erre gondolt. Sokkal inkább, ami korábban jellemző volt a hónap akváriumára:
- legyen nagyon megkapó
- sok és jó minőségű képpel legyen illusztrálva a fejlődés
- legyen benne sok tapasztalati információ és ne csak csacsogás
- pörögjön rendesen a napló
- legyen stílusa

Korábban sem volt minden hónapban díjazott, nyilván nem minden hónapban adatik meg egy kiemelkedő alkotás. De ha van, természetesen kaphatna nagyobb elismerést. Az, hogy belinkeltek egy kazal akváriumot nem segít eldönteni melyik a neked legjobban tetsző. Én azt mondom, mindenki egyetlen egy akváriumot véssen ide, amit szeretne a dicsőséges plecsnivel ellátni.

Az én 2018 januári szavazatom: @Molnár Máté https://akvakertesz.hu/threads/a-160-as.7247/ akváriuma.
Örülök Zoli, hogy leírtad az álláspontod! Talán azért kéne egy kicsit visszanyúlni, hogy legyen egy folytonosság, akár lehetne látni a trendek, építési módok, technikai eszközök, növénypaletta változását.
Kár lenne kihagyni három évet (hogy nézne ki a HAC galéria is ha kikapnánk az utolsó néhány év képeit?)!
Párhuzamosan ahogy Te is tetted indul a jelen építések felterjesztése is.

Hat,én mint nagy napló író,nehéz választani!Mert nekem a hónap akváriuma legyen olyan amit minden reggel mikor bekapcsolom a gépet,azt varjam,hogy van -e új naplóbejegyzés!Valami új,valami elgondolkodtató!Legutoljára @viktorlantos -nak volt olyan naplója amit többször is elolvastam.Imádtam!Persze én is sokat fejlődtem,magasabb az ingerküszöböm stb..
Patrik már megint udvarolni kell hogy véleményalkotásra bírjalak?
Biztos van most is olyan napló amit kiemelkedőnek tartasz!


A.ttila
 
Utoljára módosított:
... és a folytatásban:

Ez egy picit olyan mint az egész kertészkedés talán, ha ennyire szabad keretek vannak.

Egy most ismerkedőnek egy olyan napló lesz a legjobb, amiben sok a hasznos infó. Értelmesen, könnyedén leírva.
Egy építős beállítottságú emberkének a több lépcsős építkezések, szokatlan megoldások lesz ami értékes.
Az öregeknek marad a nyálcsorgatás, a pixelbomba. A látvány talán mindent felülír.

De az ideális napló ezek kombinációja lenne egy kis humorral, sok interaktivitással megspékelve.

Nem gond, ha a fórumozók választanak kedvenceket, ha már mi nem fordultunk rá a témára komolyabban.
Viszont ha ennyi ember, ilyen sok témából választ, nem lesz olyan, ami sok szavazatot kapna.

Lehet érdemes lenne limitálni 5-6 akváriumra. Legközelebb megint ennyi. És ebből szavazzon mindenki.
Esetleg képet is be lehetne dobni a linkek mellé, hogy beszédes legyen az egész.

Nekem is van olyan napló, ami inspirál, amit szeretek követni és van olyan is aki nem spórol az idővel, ha le is kell írni mi történt.
Köszi Viktor hogy összefoglaltad a gondolataidat! Csak a régiek miatt linkeltem ennyit (és bíztatok másokat is hogy így tegyenek), hogy lehessen választani ha többen jelölik ugyanazokat többször, akkor érdemes elgondolkodni egy visszamenőleges plecsniosztáson, még ha más jutalommal nem is járna, akkor is hasznos lenne!

Én nagyon szerettem a hónap akváriuma címet, de pillanatnyilag úgy vagyok vele, hogy képtelen vagyok annyi időt a fórumra szakítani, hogy a naplókat monitorozzam. Szeretem, ha valaki "beránt" és azt el is olvasom, ha tudok válaszolok is, de többre nincs időm.
Anno mikor elmaradt a "hónap naplója" díjazás, azt javasoltam Vik-nek, hogy valahogy adjuk át ezt a díj osztási lehetőséget az (igazán) aktív fórumozók számára. Kiválasztani egy kis csapatot, akik osztanak és ha valaki nem aktív, akkor helyére új ember ül.
Pl. Vegyük a hónap legaktívabb fórumozóit, természetesen olyat, akinek legalább párszáz hsz-e van és válasszanak ők mondjuk 5 fő. Szépen priviben "megtanácskozzák" hó elején, pedig eredményt hirdetnek. Esetleg a végső döntés menjen át egy admin áldásán és meg vagyunk.

Jah és a nevük alá kerülhet egy Naplóvizslátor titulus... :D
Alám pedig kerülhet a hónap naplo(pó)ja ... :D
Üdv Atti! Talán jobb ha "önkéntesek" jelölnek, szavaznak, mert egy szűkebb kör kisebb rálátással bír a teljes napló "állományra" és mi van ha csak egymás akváriumát jelölik, vagy megfélemlítik őket akvamaffiózók, ezekben az esetekben nem kaphatunk reális képet?!


A "hónap akváriuma" cím szerintem az akváriumról szóljon és ne a naplóról. Akár lehetne "hónap naplója" cím is.

Mert lehet több nagyon jó, tetszetős akvárium is, rövidebb, kevésbé pörgő naplóval.
Az első időszakban volt külön "Legjobb napló" és "Hónap akváriuma" kitüntetés is, később összeolvadt (valószínű az egyszerűsítés miatt).
De a lényeg a naplózás minőségibbé tétele és ezen keresztül a példaértéke mások számára. Inspiráló akváriumok képeinek van több topic is.

Önkritikából ötös.
Végigpörgettem a januári legpörgősebb akváriumok naplóit. Igazából 3 alkotás fogott meg igazán, ami kinézet alapján szerintem méltó a hónap akváriuma díjra. Ha kizárólag az akváriumról posztolt képek minőségét, illetve magát az akváriumot nézem, akkor a Te akváriumod a befutó. Ha nézzük az általad felsorolt szempontokat, akkor sajnos hátrébb csúszik.

A másik kettő nálam holtverseny - @Molnár Máté és @AmegA alkotásai, de mivel utóbbi párosnak már volt ilyen díja (Bocsánatotokért esedezem ezért!), ezért az "új fiú" mellett döntöttem. Szerintem figyelemre méltó, hogy valaki elsőre ilyen minőségű akváriumot dob össze és ilyen nagy lelkesedéssel naplózza.
De kíváncsi vagyok mindenki véleményére!
Jöjjenek azok a szavazatok!!!!!!!!
Azért köszönjük Zoli hogy megemlítettél minket, de nem kizáró ok az hogy valakinek már volt kiemelkedő berendezése (mint ahogy Neked is számos) és ha egy hónapban akár több nagyon jó napló fut amit érdemes követni, miért ne lehetne több kitüntetett is közülük, hisz lehet hogy annyival megemelkedik a színvonal a versengés hatására, hogy kevés lesz havi 1-nek odaítélni!

@Mardifunk gratulálok, komoly listát dobtál össze (y)!

A.ttila
 
Viszont az nagyon jó lenne ha itt (https://akvakertesz.hu/forums/a-honap-akvariuma.34/) egy külön témaként az összes hónap akváriuma linkje össze lenne gyűjtve és mindig hozzáírva az aktuálisok, mert egyébként a keresőbe beírva sok oldalnyi hivatkozást dob ki amiből nehézkes kivadászni a naplókat (legtöbb pl. az utolsó oldalon van)!

Továbbra is fenntartom az ajánlatomat, hogy szívesen összesítem a szavazatokat szétválasztva a régi naplókat a most futóktól, mondjuk két hét múlva vasárnap este, addig jó böngészést a múltban és jelenben, jöhetnek a szavazatok!

Köszönettel!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Srácok, többször is elvesztetten a fonalat, mire idáig olvastam ezt a témát. Igyekszem rövid lenni: szerintem naplót nézzünk, ne akváriumot; ne réveredezzünk a múltba, legyen adott havi friss, aktuális.
A jó minősségű képekkel vitatkoznék. Egy technikát benthagyva, telefonnal lőtt kép ne legyen hátrány. [emoji5]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
 
Srácok, többször is elvesztetten a fonalat, mire idáig olvastam ezt a témát. Igyekszem rövid lenni: szerintem naplót nézzünk, ne akváriumot; ne réveredezzünk a múltba, legyen adott havi friss, aktuális.
A jó minősségű képekkel vitatkoznék. Egy technikát benthagyva, telefonnal lőtt kép ne legyen hátrány. [emoji5]

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Jól mondod.
Szerintem is jobb lenne a naplókat nézni, én is sokat böngésztem,és böngészem most is.
Sok infó benne van amit ha csak az akvát nézed nem tudsz meg.
 
Ok akkor, hogy részt vegyünk a játékban az aktuálisok között erre szavaznék.
https://akvakertesz.hu/threads/oktober-36l.7055/

Remek példa, hogyan lehet cipősdobozban is szuper akváriumot készíteni. Ráadásul a napló végén ugyanaz a berendezés átalakul egy teljesen más arcát mutatva az akváriumnak. Amit így is lehet üzemeltetni.
Ez egy advanced kategóriás napló, ezért nagyon kezdők lehet kevesebb infót találnak benne, de engem kifejezetten inspirált.
Amiért még rá szavazok, mert bármilyen fotót posztol róla az alkotó, mindenben érződik, hogy szereti. Az egész apró részletekben is. Precíz muki, jó szemmel, jó szívvel :) és mindig rend van az akváriumban.
Ha most kezdenék valószínűleg a méret miatt is példaértékű lenne számomra és tökéletesen bemutatja, hol tart ma a magyar hobbizás élvonala. Kicsit arra emlékeztet, amikor a hobbizás hajnalán UKAPS fórumon Mark Evans elképesztő fotóit nézegettem az akváriumairól és nem csak a hobbizás örömét adta, de elindított a fotózásban is. A fényképeken át megtanított élvezni az egész apró részleteket is.

Sok kedvenc naplóm van, van olyan is ami nem jut el a végkifejletig pedig örömmel látnánk.

Az utóbbi időben kavicsos pár rengeteg energiát ölt a naplózásba, ezért őket is megemlíteném. Tanulságos napló a nagyban gondolkodók számára.
 
Ok akkor, hogy részt vegyünk a játékban az aktuálisok között erre szavaznék.
https://akvakertesz.hu/threads/oktober-36l.7055/

Remek példa, hogyan lehet cipősdobozban is szuper akváriumot készíteni. Ráadásul a napló végén ugyanaz a berendezés átalakul egy teljesen más arcát mutatva az akváriumnak. Amit így is lehet üzemeltetni.
Ez egy advanced kategóriás napló, ezért nagyon kezdők lehet kevesebb infót találnak benne, de engem kifejezetten inspirált.
Amiért még rá szavazok, mert bármilyen fotót posztol róla az alkotó, mindenben érződik, hogy szereti. Az egész apró részletekben is. Precíz muki, jó szemmel, jó szívvel :) és mindig rend van az akváriumban.
Ha most kezdenék valószínűleg a méret miatt is példaértékű lenne számomra és tökéletesen bemutatja, hol tart ma a magyar hobbizás élvonala. Kicsit arra emlékeztet, amikor a hobbizás hajnalán UKAPS fórumon Mark Evans elképesztő fotóit nézegettem az akváriumairól és nem csak a hobbizás örömét adta, de elindított a fotózásban is. A fényképeken át megtanított élvezni az egész apró részleteket is.

Sok kedvenc naplóm van, van olyan is ami nem jut el a végkifejletig pedig örömmel látnánk.

Az utóbbi időben kavicsos pár rengeteg energiát ölt a naplózásba, ezért őket is megemlíteném. Tanulságos napló a nagyban gondolkodók számára.
na akkor már ketten szavaztunk erre...
Ritka amikor azon a véleményen vagyok mint egy profi. És most 100%-ban egyet értek a fent leírtakkal. (y)
 
na akkor már ketten szavaztunk erre...
Ritka amikor azon a véleményen vagyok mint egy profi. És most 100%-ban egyet értek a fent leírtakkal. (y)
Én is szavaztam rá úgyhogy hárman vagyunk
[emoji854]

Tapatalkkal küldve az én SM-A500FU eszközömről
 
Back
Oldal tetejére