• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Azt be lehet valahol állítani a fórumon, hogy az új hozzászólások oldalon ne csak 20 sort listázzon ki a rendszer hannep pl. 50-et?
 
Azt be lehet valahol állítani a fórumon, hogy az új hozzászólások oldalon ne csak 20 sort listázzon ki a rendszer hannep pl. 50-et?

Ha jól tudom ez globális beállíátás és szerver terhelés optimalizálás miatt vannak a korlátok.
Mivel az új hozzászólás minden fórumozónak más, ezért elég sok szerver energia így is a lista renderelése.
 
pontosítok: friss üzenetek
például: Korábbi témák | Magyar Akvakertész Fórum

....szóval itt is nagyon erőforrás-igényes lenne 20-ról felemelni a sorok számát?

Igen.

Szóval mindenki a friss üzenetekre kíváncsi. De a lista nem azonos mindenkinél.
Amikor ráböksz a friss üzenetek linkre, a rendszer megnézi milyen üzeneteket olvastál az elérhető friss üzenetek közül. Erre generál neked egy személyreszabott listát.

Ez a lista minden fórumozónál más. A dinamikus mivolta miatt érdemes korlátokat állítani. Ez a limit is ilyen.

Megvizsgálom majd milyen hatással jár az érték növelése.
 
Hello Viktor!
Az lenne kérdésem és gondom,hogy nem lehet valahogy megszüntetni a tapatalkra vonatkozó felugró mindent eltakaró ablakot a telefonról való forumozásnál?
 
Hello Viktor!
Az lenne kérdésem és gondom,hogy nem lehet valahogy megszüntetni a tapatalkra vonatkozó felugró mindent eltakaró ablakot a telefonról való forumozásnál?

Mire gondolsz pontosan? Amikor felugrik egy ablak, hogy XY kedvelte az egyik hozzászólásodat? A progin belül ki lehet kapcsolni az értesítéseket, nem tudom milyen telefonod van, de a telefon beállításaiban az Értesítések pont alatt is talán.
 
IPhoneom van,de csak 3as.Nem tudom már rajta egyéb okokból frissíteni a újabb tapatalkot és egy adlak folyamatosan kitakarja a képernyőt.Ez ellen lehet valamit tenni?:)
 
Aki nem érti, hogy a [KERES] témájú topic nem arra van, hogy eladjunk valamit és fordítva, az inkább kérdezzen mielőtt ír. Direkt van ugyan abból a témából [KERES] és [ELADÓ] is például növények, garnélák, szűrő és vízpumpa.
:banghead::confused:
 
Legyetek szívesek ne idézzetek hosszú, képekkel teletűzdelt hozzászólásokat, mert olvashatatlan lesz a fórum. Ez most a TZ által nyitott, DIY topic miatt merült fel.
 
Mai napon kiegészült az IDÉZET funkció.

Eddig az volt a módszer, hogy egy bejegyzésben kijelöltél egy részt és a kis felugró buborékban kijelöltre válasz-ra kattintottál.
Ez most is megvan, de a rendszer a böngésző memóriájába gyűjti a kijelöléseket.

Szóval több topikból, több bejegyzésből több részletet is ki tudtok jelölni egymás után.

Majd a bejegyzés írásnál a szövegablak alatt van egy kijelöltek beillesztése link amivel az összes adddigi kijelölést beszúrja a gép.

Tehát nincs automatikus beszúrás mostantól, rá kell kattintani a szövegablak alatti linkre, cserébe végre több idézetet is be tudunk szúrni egyetlen klikkel.

Próbáljátok ki (y)
 
Mai napon kiegészült az IDÉZET funkció.

Eddig az volt a módszer, hogy egy bejegyzésben kijelöltél egy részt és a kis felugró buborékban kijelöltre válasz-ra kattintottál.
Ez most is megvan, de a rendszer a böngésző memóriájába gyűjti a kijelöléseket.

Szóval több topikból, több bejegyzésből több részletet is ki tudtok jelölni egymás után.

Majd a bejegyzés írásnál a szövegablak alatt van egy kijelöltek beillesztése link amivel az összes adddigi kijelölést beszúrja a gép.

Tehát nincs automatikus beszúrás mostantól, rá kell kattintani a szövegablak alatti linkre, cserébe végre több idézetet is be tudunk szúrni egyetlen klikkel.

Próbáljátok ki (y)

Én tegnap pont a Hódítós bejegyzésre akartam válaszolni és a cucc az eredeti bejegyzés helyett Keymaker hozzászólását illesztette be. Tapatalkon volt, nem tudom, hogy a az vagy a fórummotor zavarodott meg...
 
Én tegnap pont a Hódítós bejegyzésre akartam válaszolni és a cucc az eredeti bejegyzés helyett Keymaker hozzászólását illesztette be. Tapatalkon volt, nem tudom, hogy a az vagy a fórummotor zavarodott meg...

Kb akkoriban frissült. Ha még most is problémás kérlek szólj és megnézem majd.
 
Kérünk mindenkit, ha már ilyen jó kis rendszere van a fórumnak, hogy mindenki nyithat új témákat, akkor használjátok is! Ha van valami kérdés, vagy bármiféle információ, amit megosztanátok, bátran nyissatok neki új topicot! Lehet, hogy kicsit furcsa sokatoknak ez a rendszer, de prímán működik, és rendkívül átlátható lesz vele az egész fórum. Szóval ne féljetek használni az új téma gombot ;)

hogy tudok új topikot nyitni?
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni valakitől, hogy hova írjam a problémáim? Olyan embert keresek aki tudna nekem (e-mailban,telefonon esetleg személyesen tudna segíteni) sok dolog van amit szeretnék kérdezni. Co2 rendszerrel kapcsolatban, tápozással(fogalmam sincs a sok rövidítés miatt mi-mit jelent) növényekről is szeretnék kérdezni. Szóval mindenről egybe. Bocsi hogy ezt így ide írom de elég elkeseredett vagyok az akváriumom miatt! :S Még nem nagyon látom át az egész forumot! Privit és új topikot nem tudok nyitni hogy ezeket oda írjam le!

Előre is köszönöm!
 
Szia,

Ez a forum azért jött létre hogy itt lehessen kérdezni. A kereső nagyon jó, ha valami érdekel akkor beírod és kiadja a találatokat. Ha bejelolod akkor csak abban a topicban fog keresni ahol vagy.
 
Back
Oldal tetejére