• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

hello

nekem is gondom van a privát üzi küldéssel pedig meg van a tiz hozzászólásom és több mint egy hete itt vagyok
köszi a segítséget
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Akvakertész Wiki olvasásához mikor lehetek jogosult? :bookworm:

Dóri
 
Húú, ez villámgyors volt:) . Kösz. A problémám továbbra is fennáll. :( Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.


Dóri
 
Húú, ez villámgyors volt:) . Kösz. A problémám továbbra is fennáll. :( Nincs jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez.


Dóri

Közben sikerült (y) lehet csak türelmetlen voltam.
Amennyiben Viktor (ha megengeded ;) ) érdeme, azt nagyon köszönöm.
Akkor beleásom magam az újabb információáradatba. :bookworm:

Dóri
 
Azért is örülök, hogy felhoztad a témát, mert picit elhanyagoltuk a tudásanyag bővítését. Úgyhogy rápörgünk erre is. (y)
 
Hihetetlen mennyi energiát fektettek ebbe az egész akvakertészkedésbe...:eek: Boldog lennék ha meg tudnék valósítani valami ahhoz hasonlót, amiket ezeken az oldalakon látni lehet. Egy biztos információ hiány nem áll fenn. Számomra az a nehézség, hogy ezekből a megfelelőeket kihámozzam és úgy alkalmazzam, hogy egy jól működő, számomra gyönyörű és egészséges víz alatti világot tudjak alkotni.
Bocsánat ha OFF voltam, még a fórumozást is csak most kóstolgatom :oops:

Dóri
 
Sziasztok!

Most hogy volt egy kis szünet és az elmaradásaimat is pótoltam, nézegettem hátulról a naplókat (mármint a 34. oldaltól előre felé)!
Azt vettem észre hogy a korábbi saját "tetszikeimen" kívül 1-2 felhasználó járhatott csak azon a tájékon mióta az új motor dübörög a fórum alatt (vagy csak nem nyomják a gombot)!
Pedig vannak ott is kiemelkedő alkotások minden lapon több is (azokat érdemes megnyitni ahol több oldal hozzászólás is született)!
Jól lehet látni, milyen hibákat követtek el szintén kezdőként a most már profiként emlegetett kertészek!
Kicsit talán részletesebbek a kielemzések, probléma feltárások, szakirányú tanácsok is (persze sok a gratuláció, egymás akváriumának örülés, de az még a kezdet volt, érthető)!

Szóval érdemes nem csak az aktuálisan futó, hanem a régi naplók között is (2009-2010-milyen rég volt) nézelődni!

Egy probléma van csak, mégpedig hogy sok helyen hiányoznak már a képek, ami nélkül nem igazán követhető nyomon egy akvárium fejlődése!
Ha valaki még most is aktív és van korábbi naplója, nézzen rá hogy meg vannak -e a fotók és ha nem, akkor próbálja meg pótolni!

Jó fórumozást!

A.ttila
 
Sziasztok!

Többször látom, hogy Valaki úgy válaszol egy bejegyzésre, hogy nem idéz az eredeti hsz.-ből és az íróját sem szólítja meg (nem a naplóknál gond, ott általában rá lehet jönni kinek szól a válasz).
Jó lenne akár egy pontot, vagy vesszőt átemelni (idézni nem muszáj az egész hozzászólást!) a lereagálandó hozzászólásból, mert akkor már látszik hogy kinek szántuk!

A múltkor is volt egy eset az eladó topicban hogy két Andris is reagált egy hsz.-re, tehát még a név sem mindig szerencsés (a Nick név ezért egyedi)!

A későbbi félreértéseket megelőzendő!

Köszönettel!

A.ttila
 
Én úgy tudom az előző hsz-t nem illik idézni, egyébként meg annyira utálom mikor valaki csak egy gratulaért beidézi ez előző hsz 30 ezer darab fotóját, a következő úgyszintén... Ennek eleve egy naplóban mi értelme? Nyilván az adott akinak szól a gratuláció, de másutt is zavaró... :shifty:
 
Szia Lacos!

Én úgy tudom az előző hsz-t nem illik idézni, egyébként meg annyira utálom mikor valaki csak egy gratulaért beidézi ez előző hsz 30 ezer darab fotóját, a következő úgyszintén... Ennek eleve egy naplóban mi értelme? Nyilván az adott akinak szól a gratuláció, de másutt is zavaró... :shifty:

Jogos!
Főleg az eladó topicban okoz zavart az idézés, megszólítás hiánya, amikor nem a közvetlen előtte, hanem korábbi hozzászólásra reagál Valaki!

A többivel teljes mértékben egyet értek!

A.ttila
 
Az idézés jó, minden más esetre ott a topik figyelő. Bekapcsolod és értesítést kapsz hozzászólásonként.
 
Én is az idézés mellett vagyok. Rövid úton átláthatatlanok lennének a topicok nélküle. Nem tudom hol olvastad, hogy nem illik, de ezen a fórumon lehet. :) azért tényleg ne egy oldalnyi képet.
 
Sziasztok!

Ami számomra még fontos az idézéskor, az a másik fél részére az információ, hogy válaszoltak a bejegyzésére, mert ez rögtön megjelenik az értesítéseknél!
Így az is kiderül (amikor folyamatosan fent vagyok) hogy a másik is a fórumon van, tehát akár rögtön tudok kontaktusba lépni vele!

A.ttila
 
Ez igaz, így látom, viszont közvetlenül az előző hsz idézését sehol nem tolerálják (de ha itt igen akkor én is így használom a jövőben), viszont a képáradat beidézése az sztem. nagyon nem ok...
 
Ez igaz, így látom, viszont közvetlenül az előző hsz idézését sehol nem tolerálják (de ha itt igen akkor én is így használom a jövőben), viszont a képáradat beidézése az sztem. nagyon nem ok...
Ez szerintem elég kevés helyen van így. Voltam már admin több fórumon is, elég nagy fórumot is vittem már, de semmi gond nincs az idézéssel. Még csak nem is jártam olyan helyen, ahol szóvá tették volna, hiszen pont ezért van az idézés gomb. :) Ráadásul azt sem tudhatod, hogy az utolsó post, amire válaszolsz, még a válasz elküldésekor is a te postod felett lesz, vagy esetleg közben valaki már odaírt valamit. Onnantól meg követhetetlenné válik az egész, hogy ki kinek a mijére válaszolt. :)
 
Az uccsó hsz-t én is úgy tudom, hogy nem szokták idézni. Csak akkor, ha részleteire válaszol.
 
Back
Oldal tetejére