• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Sziasztok!

Az hogy a képek csak kicsiben jelennek meg ha nem lépünk be, az az új helynek köszönhető (fórum motor)?
Van ez a para a versenyekre szánt akváriumokkal (részben engem is elkapott az üldözési mánia, minden sarkon lesifotósokat látok hazafelé menet, akik az akváriumunk képét akarják, nem győzöm rolózni, függönyözni az ablakokat, nehogy a szemközti panelból egy szuper távcsöves géppel lekapják :giggle:), de ha csak tagoknak láthatóak a nagy képek felesleges a nagy titkolózás, vagy rosszul gondolom?
Milyen sűrűn fordul elő hogy külföldiek regisztrálnak (ha ez egyáltalán lehetséges) az oldalra?
Tudom hogy vannak technikák képek kimásolására, nagyítására, de ez egy lekicsinyített képnél mekkora minőségromláshoz vezet?
Nekem hiányoznak a Magyar Elit naplói na ( látni 2-3 akváriumot)!
Kezdetekben nagyon sokat néztem a fórum tehetségesebb tagjainak építéseit és rengeteget tanultam, inspirálódtam belőlük, hová lettek, vagy most már csak a nemzetközi versenyek scaperei a menők, tőlük lehet tanulni, Őket lehet utánozni, másolni stb...?
Vagy lehet hogy egyedül vagyok ezzel a problémával (csak én lettem paranoiás) és csak én nem látom a szuper scapeket (valakik blokkolják a nickneveimet)?

Ki mit gondol erről?

Köszönettel!

A.ttila
 
Ha paranoiás vagy, akkor egyszerűen ne tegyél fel teljes fotót az akváriumról csak részletet. Ne a fórum motorra bízd magad, már csak azért sem mert fogalmam sincs épp hogy működik és a verzió frissítéseknél mi fog történni. Erre nem is szeretnék figyelni.
Fotózz jó részleteket, a hangulatot ez is jól átadja. A teljes fotó meg megmarad a versenyekre, találkozókra vagy privátozásokra.
 
Sziasztok!

Az hogy a képek csak kicsiben jelennek meg ha nem lépünk be, az az új helynek köszönhető (fórum motor)?
Van ez a para a versenyekre szánt akváriumokkal (részben engem is elkapott az üldözési mánia, minden sarkon lesifotósokat látok hazafelé menet, akik az akváriumunk képét akarják, nem győzöm rolózni, függönyözni az ablakokat, nehogy a szemközti panelból egy szuper távcsöves géppel lekapják :giggle:), de ha csak tagoknak láthatóak a nagy képek felesleges a nagy titkolózás, vagy rosszul gondolom?
Milyen sűrűn fordul elő hogy külföldiek regisztrálnak (ha ez egyáltalán lehetséges) az oldalra?
Tudom hogy vannak technikák képek kimásolására, nagyítására, de ez egy lekicsinyített képnél mekkora minőségromláshoz vezet?
Nekem hiányoznak a Magyar Elit naplói na ( látni 2-3 akváriumot)!
Kezdetekben nagyon sokat néztem a fórum tehetségesebb tagjainak építéseit és rengeteget tanultam, inspirálódtam belőlük, hová lettek, vagy most már csak a nemzetközi versenyek scaperei a menők, tőlük lehet tanulni, Őket lehet utánozni, másolni stb...?
Vagy lehet hogy egyedül vagyok ezzel a problémával (csak én lettem paranoiás) és csak én nem látom a szuper scapeket (valakik blokkolják a nickneveimet)?

Ki mit gondol erről?

Köszönettel!

A.ttila

Hát ez tényleg paranoia. Mért ne csinálhatsz teljes fotókat a akváriumról? Butítsd le méretileg, rakjál bele kép zajt, vagy a legjobb, hagyd benne a technikát, és minél láthatóbb legyen. Így senki nem fogja merni ellopni a képet, hogy felhasználhassa valamilyen versenyen.;)
 
Kedves @cs_z_

Láttam hogy írtál privátot, sajnos még 2 hétig nem tudok válaszolni az új regisztráció miatt. (bár 2013as regisztrációm volt, de azt törölték, most deleted member néven olvashatóak a korábbi válaszaim)
 
Kedves @cs_z_

Láttam hogy írtál privátot, sajnos még 2 hétig nem tudok válaszolni az új regisztráció miatt. (bár 2013as regisztrációm volt, de azt törölték, most deleted member néven olvashatóak a korábbi válaszaim)

Akkor üdv újra itt. Kérlek a segítő szándék vezéreljen a bejegyzéseidben.
A következő tömeges törlésért végleges bannollás jár.

Köszi a megértést és jó fórumozást 👍
 
olyat lehet, hogy a törölt felhasználós hozzászólásaimat a mostani profilomhoz rendeljétek?

Ennek kicsit utána kellett olvasnom. Sajnos a törölt felhasználóhoz nem tartozik account és semmilyen adat (GDPR miatt).
A posztok megmaradtak ,de ezeket nem lehet új userhez rendelni a beépített funkciókkal. Talán csak közvetlen adatbázis módosítással. Ha később találok rá megoldást megcsinálom.

Beállítottam, hogy tudj privátozni közben és ne kelljen kivárni a próbaidőszakot.
 
Ennek kicsit utána kellett olvasnom. Sajnos a törölt felhasználóhoz nem tartozik account. A posztok megmaradtak ,de ezeket nem lehet új userhez rendelni a beépített funkciókkal. Talán csak közvetlen adatbázis módosítással. Ha később találok rá megoldást megcsinálom.

Beállítottam, hogy tudj privátozni közben és ne kelljen kivárni a próbaidőszakot.
Köszi
 
Meg van a 25 hozzászólásom, több, mint 2 hete tag vagyok, most akartam PM-et írni, de még sajnos még mindig nincs jogom hozzá. Most ez egy kísérlet, hogy esetleg 26-tal tudok-e már :)
 
Sziasztok! Új felhasználóként ha szeretnék adok-veszekből vásárolni, de még nincs meg a kellő hozzászólásom, hogy tudom "utolérni" az eladót? Köszi a segítséget!
 
Sziasztok! Új felhasználóként ha szeretnék adok-veszekből vásárolni, de még nincs meg a kellő hozzászólásom, hogy tudom "utolérni" az eladót? Köszi a segítséget!
25 hozzászólás után engedni fog oda is írni. Nézd át a naplókat, kommentelj, vagy nyiss egy naplót a saját, vagy leendő akváriumodnak, és tag-eld az illetőt a @ + név segítségével.
 
Back
Oldal tetejére