• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

viktorlantos said:
Image Map olyan esetben kell mint pl NDee. Ahol 3 kep van 1 image-ként betéve. Mindhárom aki más oldalra mutatna, de a képre alapesetben 1 linket tudsz tenni csak. Ilyenkor jön elő az image map ;)
Ja értelek. Viszont ha nem engedné a fórum nem hiszem, hogy bárkinek is problémát jelentene egymás mellé feltenni a képeket, ahogy írtad. Talán egyszerűbb is, mint az image map-el szórakozni.

DSCF0171_1600_10.jpgteszt.jpg
 
hát igen ez abból a szempontból is jó, hogy könnyen bővíthető. csak egy új kép mellé rá a link és már kész is. ;)
 
nah hogy kicsit a szakma is beszéljen belőlem.

Szóval annyit kérnék az aláírás képekkel kapcsolatosan, hogy próbáljuk mondjuk 90 pixelben maximalizálni a magasságot.

Szívem szerint maradnék a 60 pixelnél, erre lehet jó 478x60-as bannereket készíteni ami szabvány is, de ha végképp nem fértek bele akkor max 90 pixel.
Mielőtt a fórum tényleg túlságosan szétcsúszna.

köszi a megértést :angel:
 
viktorlantos said:
nah hogy kicsit a szakma is beszéljen belőlem.

Szóval annyit kérnék az aláírás képekkel kapcsolatosan, hogy próbáljuk mondjuk 90 pixelben maximalizálni a magasságot.

Szívem szerint maradnék a 60 pixelnél, erre lehet jó 478x60-as bannereket készíteni ami szabvány is, de ha végképp nem fértek bele akkor max 90 pixel.
Mielőtt a fórum tényleg túlságosan szétcsúszna.

köszi a megértést :angel:

Jogos a kérés! Ha túl nagyok a képek azok már tényleg zavaróak. Én is átméretezem amint lesz egy kis időm a sajátomat egy kicsit kisebbre.
 
Sziasztok, a topikokon belül lent a bal alsó sarokban található a pl "vissza a főoldalra" szöveg...szerintem ez az ikon jól jönne a bal felső sarokba is, mert ha az utolsó bejegyzés a topikon belül a lap tetejére esik, akkor mindig le kell menni a lap aljára hogy kilépjek egy szintet. Vagy titeket ez annyira nem idegesít...csak én vagyok ilyen lusta :D?
 
Sziasztok Fórum Alapítók!

Engem nagyon zavar, hogy valaki válaszol egy féloldalas hozzászólásra és szépen beidézi azt, majd ír egy vagy két mondatot. Elkopik az ujjam, míg végiggörgetem. No meg feleslegesen foglalja a tárhelyet.

Nem lehet azt - más fórumokon alkalmazott - a szabályt bevenni a fórum szabályba, hogy aki az előző hozzászólásra válaszol, az ne idézze be azt?
 
Emperor_ said:
Nem lehet azt - más fórumokon alkalmazott - a szabályt bevenni a fórum szabályba, hogy aki az előző hozzászólásra válaszol, az ne idézze be azt?

Nem nekem írtad, de igazából minden felhasználó ki tudná törölni a felesleges részt és csak az érdemit benne hagyni. Sajnos vagy nem tudja, vagy nem törődöm. :eh:
 
Nem érzem olyan kardinális kérdésnek a dolgot. A fórum motor lehetőséget ad kijelölt idézésre és teljes idézésre is. A használata rátok van bízva. Egy dolog valóban zavaró lehet ha mondjuk képeket írok a bejegyésbe és ezzel együtt idéznek vissza. Erre figyeljünk a többi már csak finomság.

De aki most olvassa bátran idézzen, és használjátok a kijelölt idézéseket. Kijelölsz bármilyen sort, mondatot és csak azt idézed egy bejegyzésből.
 
viktorlantos said:
A fórum motor lehetőséget ad kijelölt idézésre és teljes idézésre is

Na ezt nem tudtam, már megérte szóba hozni :) . Ki kell jelölni az idézni kívánt mondatot és utána megnyomni az idézet gombot.

Csak egy javaslat volt, ha másokat nem zavar, nekem jó így is.
 
Engem is csak az zavar, ha valaki egy fél oldalas post-ot idéz meg.. Mondjuk közel akkorát mint az összefoglaló az EI-ről. :)

Tárhelyet nem igazán foglal, legalábbis annyit nem, hogy érdemes lenne vele foglalkozni, csak koptatja a szemet és átláthatatlanná teszi a dolgokat..
 
Dyin said:
Engem is csak az zavar, ha valaki egy fél oldalas post-ot idéz meg.. Mondjuk közel akkorát mint az összefoglaló az EI-ről. :)

Tárhelyet nem igazán foglal, legalábbis annyit nem, hogy érdemes lenne vele foglalkozni, csak koptatja a szemet és átláthatatlanná teszi a dolgokat..

Aki a legtöbb ilyen dologot teszi 2010-ben az az akvakertész tagoknak karácsonyra küld egy új egér görgetőt :lol:
Úgyhogy érdemes rá figyelni. :thumbup:
 
Csak egy ötlet:
Ún. "Thankspost"-ot nem lehetne beizzítani? :roll:

Én személy szerint, szívesen kiírom, hogy "Köszönöm a válaszod"...stb, csak az az igazság, hogy nem szeretném "szét köszönni" a fórumot. Valami ilyesmire gondoltam:
http://forum.pszfonline.hu/angol-nyelvvizsga-t160-375.html
A felhasználó neve alatt megjelenne, hogy mennyit köszönetet kapott és adott...
Vagy hülyeség lenne? :oops:
 
Kedves fórumozók. Bár az aláírás rendszer már egy ideje működik és az utóbbi időben szép számmal jelentek meg akvárium fotók is az aláírásban ami a naplóra mutat, de szeretném, ha ez a képi aláírás nem lenne egy hatalmas reklámfelület. Ma láttam egy ilyet a fórumon és bevallom eddig ezt nem kommunikáltuk megfelelően, hogy nem lehet.

Az ilyen jellegű bannerek maradjanak meg a jövőben érkező hírdetőknek. Lesznek ilyenek.
Az aláírások pedig továbbra is szöveges linkek (nem üzleti) és naplókra mutató fotóknak maradjanak meg.
 
Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. Az alábbi üzenetet kaptam:

'Teli mappa miatt jelenleg 2 privát üzenet van visszatartva.
Visszatartott üzenetek kiengedése: ha elegendő hely szabaddá válik, visszakerülnek az eredeti mappájukba."

... ugyanakkor töröltem mind a bejövő mind a kimenő privi leveleimből annyit, hogy ne legyen a telt mappa miatt problémám. Mégsem történik semmi. Nálam van a gond vagy a fogadóknál?.

...aki holtig tanul
 
jó papp said:
Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. Az alábbi üzenetet kaptam:

'Teli mappa miatt jelenleg 2 privát üzenet van visszatartva.
Visszatartott üzenetek kiengedése: ha elegendő hely szabaddá válik, visszakerülnek az eredeti mappájukba."

... ugyanakkor töröltem mind a bejövő mind a kimenő privi leveleimből annyit, hogy ne legyen a telt mappa miatt problémám. Mégsem történik semmi. Nálam van a gond vagy a fogadóknál?.

...aki holtig tanul
Ha már nincs tele a bejövő üzenetek mappád, akkor rákattinthatsz arra, hogy "Visszatartott üzenetek kiengedése" és meglesznek a leveleid. :thumbup:
 
peti44 said:
Ha már nincs tele a bejövő üzenetek mappád, akkor rákattinthatsz arra "Visszatartott üzenetek kiengedése" és meglesznek a leveleid. :thumbup:

...és ezt te hol látod, illetve ezt én hol nem látom.
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az aláirásomba miért nen tudom beilleszteni a képet? Köszi már megoldottam ;)
 
Üdv!Itt a fórumon belül,nem lehetne egy olyan topicot csinálni ahol a tagok akváriumainak a képei vannak feltéve?Csak képek,semmi hsz!Mindenki felrakhatna egy képet az akváriumáról, névvel együtt.Ha valakinek pusztán elmélkedni-nézelődni van kedve,az itt gyönnyörködhetne a képekben.Sokszor fáradtan nekem is csak arra van erőm hogy képeket nézegessek.Ha minden aktív tag rakna fel egy képet,akkor elég sok látnivaló összegyűlhetne!Ha valakit meg komolyabban érdekel egy aki ,ott a név és megtalálja a naplók között. :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére