• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

"Megidéztem" a kollégát. Ő elvileg fog tudni írni neked privát üzit is.
Köszönöm. Amúgy ez a tiltás fog változni pár hozzászólás után? Szemetelni nem szeretnék

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz összeszedni 25 hozzászólást, úgy hogy nem akarom teleszemetelni a fórumot.
 
Újra és újra felmerül bennem egy kérdés, most ismét eszembe jutott, így felteszem:
Miért van az, hogy a topikokban rendszeresen írják sokan, hogy "írtam pü-t"? Azt értem, hogy ha valaki mondjuk kérdez valamit, akkor a válaszoló személy a többieknek jelzi, hogy nem hagyta figyelmen kívül a megszólítást, de ez sok más esetben is így történik. Talán az adok-veszekben a leggyakoribb ez a bejelentés, de ezzel nem azt jelzik hogy "kedves fórumtársak, lecsúsztatok a vásárlásról", mert azt konkrétan nem tudjuk meg ebből, hogy az adás-vétel létrejött-e. Legfeljebb azt "bizonyítja", hogy a bejegyzést író volt a gyorsabb, amennyiben többen is jelentkeznek. De szerintem ez amúgy is tökmindegy, hiszen az eladónak a saját döntése, hogy kivel köti meg az alkut.
Szóval csakis arra tudok gondolni, hogy van ennek valamiféle etikettje, csak én nem tudok erről. Felvilágosítana valaki? Köszi.
 
Újra és újra felmerül bennem egy kérdés, most ismét eszembe jutott, így felteszem:
Miért van az, hogy a topikokban rendszeresen írják sokan, hogy "írtam pü-t"? Azt értem, hogy ha valaki mondjuk kérdez valamit, akkor a válaszoló személy a többieknek jelzi, hogy nem hagyta figyelmen kívül a megszólítást, de ez sok más esetben is így történik. Talán az adok-veszekben a leggyakoribb ez a bejelentés, de ezzel nem azt jelzik hogy "kedves fórumtársak, lecsúsztatok a vásárlásról", mert azt konkrétan nem tudjuk meg ebből, hogy az adás-vétel létrejött-e. Legfeljebb azt "bizonyítja", hogy a bejegyzést író volt a gyorsabb, amennyiben többen is jelentkeznek. De szerintem ez amúgy is tökmindegy, hiszen az eladónak a saját döntése, hogy kivel köti meg az alkut.
Szóval csakis arra tudok gondolni, hogy van ennek valamiféle etikettje, csak én nem tudok erről. Felvilágosítana valaki? Köszi.

Nekem ez az "osztva" kategória :)

Lehet abból az időből ered amikor egyszerűbbek voltak a fórum szoftverek. Ma már mindenről értesítést kapunk pillanatok alatt. Email, okosteló, tapi stb. Feleslegesnek érzem.
Ráadásul hamarabb értesülsz az üzenetekről, mint a topik bejegyzésről.
 
Nekem ez az "osztva" kategória :)

Lehet abból az időből ered amikor egyszerűbbek voltak a fórum szoftverek. Ma már mindenről értesítést kapunk pillanatok alatt. Email, okosteló, tapi stb. Feleslegesnek érzem.
Ráadásul hamarabb értesülsz az üzenetekről, mint a topik bejegyzésről.
Fasza :)
Most bocs, hogy ezt kimondom, de akkor ez azt jelenti, hogy mindenki aki ezt csinálja, csak gondolkodás nélkül "utánozza" a többieket akik ezt így csinálják :) Kivéve persze a régi motorosokat, akiknél berögződés...
 
Fasza :)
Most bocs, hogy ezt kimondom, de akkor ez azt jelenti, hogy mindenki aki ezt csinálja, csak gondolkodás nélkül "utánozza" a többieket akik ezt így csinálják :) Kivéve persze a régi motorosokat, akiknél berögződés...
Talán annyi értelme lehet, hogy ezzel figyelmezteted a címzettet, jelenkezzen be, ha " kilépve" olvasná a Fórumot. Még én sem írtam le soha.:) Közben rájöttem: az adok-veszek topik csak bejelentkezve látható, így ennyi értelme sincs, pont mint ennek, az én bejegyzésemnek.:)
 
Utoljára módosított:
Talán azt akarják elkerülni ezzel, hogy nehogy az legyen, hogy az illetőnek tele a postafiókja, és ne jusson el hozzá az üzenet. :p
 
Engem ennél egy picit jobban zavar az, ha például egy hosszú kommentre a komment idézésével válaszolnak. Tapatalk-ról egy élmény hatszor végigtekerni ugyanazt a 30soros, 6képpel illusztrált bejegyzést. :)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
Engem ennél egy picit jobban zavar az, ha
Bocs, csak a félreértés elkerülése végett: engem nem zavar az általam felvázolt jelenség, csak tényleg nem tudtam, hogy nem valami illemszabály áll-e mögötte és már majdnem én is felvettem :)

egy hosszú kommentre a komment idézésével válaszolnak. Tapatalk-ról egy élmény hatszor végigtekerni ugyanazt a 30soros, 6képpel illusztrált bejegyzést.
PC-n ez persze egyszerű, mert simán csak kijelölöm a szövegrészt, amire válaszolok. Mobilon inkább kerülöm az idézést, mert körülményes. A BB code bepötyögésén kívül nem ismerek egyszerűbb módszert, max hogy nyomom a válasz lehetőséget és törlöm az idézet "felesleges" részét. Van erre egyszerűbb módszer? Mondjuk ilyesmire gondolok, hogy telepíteni kell vmi plugint és azután lesz ott is kijelölt szövegre válasz-lehetőség, vagy ilyesmi.. Tapit nem használom, nem tudom ott hogyan van. De az tényleg gáz, ha nem tömöríti be a hosszú idézést, mint a böngésző (mobilon is).
 
nem tudok róla hogy ezügyben változás lett volna, de megnézem. lehet hogy akkor nem tekinti friss hozzászólásnak ha már válaszoltak rá. és akkor már nem törölhető. megnézzük majd.
Szia Viktor.
Van egy másik profilom a forumon amit első nekifutásra csináltam. Szeretném megszüntetni.. Hogy lehetséges ez? nem találtam ilyen opciót..
 
Back
Oldal tetejére