• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de tényleg egyre több a duplikált topic. Ma vettem észre, hogy kétszer is szerepel, ráadásul karakterre megegyezően a következő: Halak szállítása
https://akvakertesz.hu/threads/halak-szallitasa.6151/
https://akvakertesz.hu/threads/halak-szallitasa.6082/

A fenti csak egy példa, de sajnos nem egyedi eset. Sokszor volt róla szó, hogy nem akarjátok túlságosan korlátozni az új felhasználókat. De...
Amikor én csatlakoztam talán az első 20 hozzászólásom csak azután mehetett ki, ha egy admin átnézte és engedélyezte. Tudom ez a megnövekedett felhasználószám miatt már nem megoldható. De mi lenne ha például az új felhasználók topic létrehozását korlátoznátok hasonló módon? Például az első 100 hozzászólásig nem menne ki azonnal az új topic. Kivételt képezhetne a napló létrehizás. Ez technikailag megoldható egyáltalán?

A két topikot összevontam.

Gondolkodunk, hogyan lehetne orvosolni a topik nyitást, nem is olyan egyszerű.
Vagy eleve felemeljük az új regisztrációs limitet 100 hozzászólásra és akkor arra a csoportra adunk ilyesmi jogokat.
 
Sziasztok!

Jó lenne a naplóknál minden címben feltüntetni az akvárium méreteit, esetleg a literszámát (nem önkéntesen, -opcionálisan), hogy a "hasonló méretekkel" rendelkezők könnyebben megtalálhassák, figyelhessék egymást (szerencsére már rengeteg a napló).
Így követhetőbb lenne ki milyen technikával mit tud(ott) alkotni egy bizonyos hosszban-literben.
Persze ehhez utólag kéne módosítani az akvárium napló címeket.
Szerinted megoldható ez valahogy @viktorlantos ?

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Jó lenne a naplóknál minden címben feltüntetni az akvárium méreteit, esetleg a literszámát (nem önkéntesen, -opcionálisan), hogy a "hasonló méretekkel" rendelkezők könnyebben megtalálhassák, figyelhessék egymást (szerencsére már rengeteg a napló).
Így követhetőbb lenne ki milyen technikával mit tud(ott) alkotni egy bizonyos hosszban-literben.
Persze ehhez utólag kéne módosítani az akvárium napló címeket.
Szerinted megoldható ez valahogy @viktorlantos ?

Köszönettel!

A.ttila

Vagy címkeként hozzáadni az akva literszámát :)
Ezt páran meg is tették/tettük. :)
Így az alapján is lehet keresni. :)
Egyébként teljesen jogos a felvetésed. (y)
 
Bár szerintem úgyis fotó alapján dönti el a többség, hogy érdekli-e az adott napló avagy sem.

Nekem akkor volt szükségem méretre keresni, mikor technikai adatokra/tapasztalatokra voltam kíváncsi. Érdekelt, hogy pl. ekkora akvához milyen szűrés/világítás vált be másoknak. :) Itt azért jól jött, hogy néhány napló címkézve volt. :)
 
Én is állítottam be néhány címkét naplóindításkor, de még soha nem kerestem így. Most kipróbáltam. Frankó. Érdekes, hogy több címkére keresés AND kapcsolattal működik, pedig jobb lenne ha OR kapcsolattal keresne felsorolás esetén. Bár ha majd sok lesz már mindenkinél a címke, akkor meg pont ez lesz a jó, szóval ez inkább csak egy észrevétel volt.
 
A két topikot összevontam.

Gondolkodunk, hogyan lehetne orvosolni a topik nyitást, nem is olyan egyszerű.
Vagy eleve felemeljük az új regisztrációs limitet 100 hozzászólásra és akkor arra a csoportra adunk ilyesmi jogokat.
Moderátori jóváhagyás? Pl új téma indításhoz jóváhagyás szükséges x hozzászólásig/rangig.
 
A plussz melokkal csak ovatosan :)
Rendben főnök! :D
Statiban esetleg látszik, hogy ez mennyi meló lenne kb? Mert lehet, hogy kevesebb, mint pl a napló pakolászás/kép beillesztés. De tényleg nem akarom más csunyájával verni a csalánt. :D
 
Egy ismétlödő topik fájdalom, két ismétlődő topik halál. ;)
A bűn(, és a topik nyítás) nem kifizetődő...

@Bandesznek meg adjatok Legenda rangot! :D

Tapatalk-kal küldve...
 
A 100 kommentet manapság 3 nap alatt abszolválják. Legyen inkább tízpróba helyette. Nyomjatok versenyszám ötleteket! :)
 
@Bandesznek meg adjatok Legenda rangot! :D
A fenti javaslatom alapján nem is tudom, hogy mennyire (nem) kellene örülnöm. :D De a sok (felesleges?) bejegyzésemnek hála esélyem sincs arra a rangra. Egyébként is eddig mindössze algaharcban számítok veteránnak. :LOL:
 
SziasztoK!
Lenne egy kérdésem a hozzászólással kapcsolatban. Hogyan tudok kódot beilleszteni,mert sehogy sem sikerül :(
Köszönöm a válaszokat
 
Back
Oldal tetejére