• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Sziasztok! Nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre írom-e ezt a kérdésemet, remélem nem ment nagyon félre... szóval, meg tudja valaki mondani, hogyan lehet egy régebbi (pár napos, vagy annál idősebb) bejegyzést editálni?
 
Sziasztok! Nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre írom-e ezt a kérdésemet, remélem nem ment nagyon félre... szóval, meg tudja valaki mondani, hogyan lehet egy régebbi (pár napos, vagy annál idősebb) bejegyzést editálni?
Moderátorok segítségével, vagy leginkább sehogy :)
 
Sziasztok! Nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre írom-e ezt a kérdésemet, remélem nem ment nagyon félre... szóval, meg tudja valaki mondani, hogyan lehet egy régebbi (pár napos, vagy annál idősebb) bejegyzést editálni?
sokszor egy-egy sértett fél törölte minden hozzászólását egy "vitából" és így értelmetlen szövegek maradtak csak, ezért szűnt meg a szerkesztés lehetősége. persze ha érthető okból szeretnél módosítani, írj valamelyikünknek és megcsináljuk
 
Jelenleg 90 perc a limit. Ez arra elég, ha hirtelen beírtál valamit és később meggondolod magad, vagy elírsz valamit és ki szeretnéd javítani.
Felemelhetnénk néhány órára, de ez akkor sem segítene azokon akik 1-2 nappal ezelőtti bejegyzést szerkesztenének. Pedig még ez sem olyan sok idő.

Napi 150-200 bejegyzés van a fórumon. Néhány nap alatt komoly mennyiségű válasz is érkezhet a bejegyzésre. Ezt utólag szerkeszteni, vagy ha úgy gondolod törölni értelmetlenné tenne topikokat sok esetben.

Ha a szerkesztési idő túl hosszú, akár teljes topikot is lehetne törölni. Abba az irányba szerenténk mozdulni, hogy a tartalmak értelmesek olvashatóak legyenek később is.
Ennek egyik lépése volt a szerkesztési limit. Illetve nemrég a belinkelt fotók helyi tárolása, kép feltöltés is. Sajnos nem csak a szöveg gond ha eltűnik, de sok esetben a képi tartalom hiánya is élvezhetetlenné tesz egy egy topikot.
 
Teljesen megértelek titeket! Én is álltam már mindkét oldalon. Előfordult (nem itt), hogy a téma indítója egyszerűen törölte a topic-ot amihez én is hozzászóltam, számomra fontos kérdéseket feszegetve. Így elég érzékenyen érintett, hogy minden bejegyzés, kérdés, reakció eltünt egyik pillanatról a másikra.
Viszont az is megtörtént, hogy a vita hevében én mondtam olyat, amit azóta ezerszer megbántam! Ott pl. jól jött volna ha a megjegyzésem a feledés homályába merül örökre, de legalábbis a hátralévő életünkre... Szóval nem könnyű a döntés.
 
Teljesen megértelek titeket! Én is álltam már mindkét oldalon. Előfordult (nem itt), hogy a téma indítója egyszerűen törölte a topic-ot amihez én is hozzászóltam, számomra fontos kérdéseket feszegetve. Így elég érzékenyen érintett, hogy minden bejegyzés, kérdés, reakció eltünt egyik pillanatról a másikra.
Viszont az is megtörtént, hogy a vita hevében én mondtam olyat, amit azóta ezerszer megbántam! Ott pl. jól jött volna ha a megjegyzésem a feledés homályába merül örökre, de legalábbis a hátralévő életünkre... Szóval nem könnyű a döntés.

Ha szükséges igyekszünk segíteni. Ahogy Tomi is írta, ilyenkor dobjatok ránk egy üzit.
 
Sziasztok
Új tagként az Eladó, keres, kínál topicban miért nem tudok hozzászólni ?
Nagy segítség lenne kezdőként ha lehetne használni azt a topicot .
G
 
Sziasztok
Új tagként az Eladó, keres, kínál topicban miért nem tudok hozzászólni ?
Nagy segítség lenne kezdőként ha lehetne használni azt a topicot .
G
Most regisztráltam, de nem tudok üzenetet küldeni
egyrészt ezért, másrészt azért, hogy ne zsibvásár legyen a fórum, és ne csak azért regisztráljanak az emberek, hogy itt eladhassanak, hanem megosszák tudásukat akváriumaikat egymás között.
Ha viszont találtál egy hirdetést amit nem szeretnél elszalasztani, megkeresed az illető egy naplóját, és egy hozzászólásban @ mögé beírva a felhasználónevet (felajánlja a rendszer és rákattinthatsz) meg tudod szólítani, hogy vegye fel veled a kapcsolatot.
Ha abszolút kezdő vagy akkor viszont egy jó tanács: olvass, tanulj, ha nem világos kérdezz; mindenki szívesen válaszol. Letelik a 2 hét, és lehet másképp fogod látni, hogy mi is kell az akváriumodhoz.
 
Most regisztráltam, de nem tudok üzenetet küldeni
egyrészt ezért, másrészt azért, hogy ne zsibvásár legyen a fórum, és ne csak azért regisztráljanak az emberek, hogy itt eladhassanak, hanem megosszák tudásukat akváriumaikat egymás között.
Ha viszont találtál egy hirdetést amit nem szeretnél elszalasztani, megkeresed az illető egy naplóját, és egy hozzászólásban @ mögé beírva a felhasználónevet (felajánlja a rendszer és rákattinthatsz) meg tudod szólítani, hogy vegye fel veled a kapcsolatot.
Ha abszolút kezdő vagy akkor viszont egy jó tanács: olvass, tanulj, ha nem világos kérdezz; mindenki szívesen válaszol. Letelik a 2 hét, és lehet másképp fogod látni, hogy mi is kell az akváriumodhoz.

Köszönöm a segítséget viszont abszolút kezdő vagyok itt és nem tudok kiigazodni,mit hol találok.
 
Most regisztráltam, de nem tudok üzenetet küldeni
egyrészt ezért, másrészt azért, hogy ne zsibvásár legyen a fórum, és ne csak azért regisztráljanak az emberek, hogy itt eladhassanak, hanem megosszák tudásukat akváriumaikat egymás között.
Ha viszont találtál egy hirdetést amit nem szeretnél elszalasztani, megkeresed az illető egy naplóját, és egy hozzászólásban @ mögé beírva a felhasználónevet (felajánlja a rendszer és rákattinthatsz) meg tudod szólítani, hogy vegye fel veled a kapcsolatot.
Ha abszolút kezdő vagy akkor viszont egy jó tanács: olvass, tanulj, ha nem világos kérdezz; mindenki szívesen válaszol. Letelik a 2 hét, és lehet másképp fogod látni, hogy mi is kell az akváriumodhoz.

Sajnos a naplózás stb nem tiszta még :(
 
Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de tényleg egyre több a duplikált topic. Ma vettem észre, hogy kétszer is szerepel, ráadásul karakterre megegyezően a következő: Halak szállítása
https://akvakertesz.hu/threads/halak-szallitasa.6151/
https://akvakertesz.hu/threads/halak-szallitasa.6082/

A fenti csak egy példa, de sajnos nem egyedi eset. Sokszor volt róla szó, hogy nem akarjátok túlságosan korlátozni az új felhasználókat. De...
Amikor én csatlakoztam talán az első 20 hozzászólásom csak azután mehetett ki, ha egy admin átnézte és engedélyezte. Tudom ez a megnövekedett felhasználószám miatt már nem megoldható. De mi lenne ha például az új felhasználók topic létrehozását korlátoznátok hasonló módon? Például az első 100 hozzászólásig nem menne ki azonnal az új topic. Kivételt képezhetne a napló létrehizás. Ez technikailag megoldható egyáltalán?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére