• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A fórum és a függőség!

Sziasztok!

Némi kihagyás után újra köztetek!

Volt némi zűröm egy böngésző váltást követően a belépéssel (de az AmegA működött, így nem is erőltettem annyira) így pár hónapra kiestem ezzel a nick névvel a fórumból.
Időm is nagyon kevés volt, lakás felújítás és a rengeteg munka mellett épphogy alvásra maradt.
Hetente azért a Fórumra pislantottam pár percekre, de komentelésre már nem futotta az energiámból.
A több mint egy éves hozzászólásom óta szinte megszűnt az akkor szinte divatossá váló káromkodás lavina, hála szegény megboldogult apacs törzsfőnök nevének behelyettesítésével!
Rengeteg az új információ, elképesztő a lemaradásom.
Sok a rendszeresen vezetett új napló is, bár néhány régi nevet hiányolok az íróik közül.
Mostantól újult erővel lendülök az akvakertészet ösvényére, hogy besegítsek minél hosszabbra, szerteágazóbbra, szélesebbre taposni.
Szerencsére az új programunk javítja az egyébként továbbra sem tökéletes helyesírásomat is!

A saját naplózás továbbra is AmegA néven fut, mert a következő medencét is Annamarival együtt építjük ( Növényes - Ennél nagyobb már nem lesz ... | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community ).
Mindenkinek további jó kertészedést!

Egy részben gyógyult tag!
A.ttila
 
Pár napja észrevettem, hogy igen közel állok az ezredik hozzászólásomhoz. Na nem úgy értem hogy ott állt mellettem, hanem hogy ilyen sok sületlenséget sikerült itt már kierőltetnem magamból.
Ezért ezúton is szeretnék mindenkitől elnézést kérni! Főként attól a másfél embertől, aki minden hozzászólásomat olvassa, elviseli, és még kedveli is. ;)
Na szóval! Sándor vagyok, fórumfüggő, és ez az ezredik hozzáírásom. :D:p
 
Ha a sz.gép bekapcsolása után a Google (vagy másik böngésző )egyből a MAF-ot nyitja meg .............na az a függőség:)
Egyébként az irány jó,én is így kezdtem;),csak kell még az a párszáz hsz.(y)
Pont ezen gondolkodtam ma délután ha nyugdíjas lennék simán ellenék egy 5-6 akváriummal és ezzel a fórummal. Nem is kellene más. Na jó... Provident: tápra meg palack töltésre.
 
Már értem mit hoz az ezer hsz:) Ha most vissza gondolok nézelődő koromra, hát ragadt rám egy s más. Mennyi kérdésem volt az elején.. És mennyit válaszolok kérdésekre most. Hála mindenért nektek, Ez egy imádni való hobby. Örülök,hogy részese lehetek:love:
 
Back
Oldal tetejére