• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech A Dennerle Project

Jó lesz a szűrő a 30-as akváriumba, csak az esőztető lyukakat kell nagyobbra fúrni.
Klasz kis kocka lesz.(y)
 
Egy év után rátaláltam erre a naplórao_O. Nagy változás nem történt csak elment ez az egy év. Igaz nem is volt más terv. De most itt az ideje valami szépet kihozni belőle úgy hogy nemsokára újraindulás lesz. Addig pár kép;)
 

Attachments

  • IMG_20180321_183917_HDR.jpg
    IMG_20180321_183917_HDR.jpg
    288.9 KB · Megtekintések: 8
  • IMG_20180321_183817_HDR.jpg
    IMG_20180321_183817_HDR.jpg
    340.9 KB · Megtekintések: 8
  • IMG_20180321_183917_HDR.jpg
    IMG_20180321_183917_HDR.jpg
    288.9 KB · Megtekintések: 10
  • IMG_20180321_183500_HDR.jpg
    IMG_20180321_183500_HDR.jpg
    165.3 KB · Megtekintések: 10
  • IMG_20180321_183900_HDR.jpg
    IMG_20180321_183900_HDR.jpg
    280.7 KB · Megtekintések: 10
Előszedtem a szekrény mélyéről a csepp teszteket mert sajnos fogynak a garnélák. Pont a petés garik halnak meg. Ezért kíváncsi voltam mi a helyzet. Ph:7,5 Gh:10 Kh:8. Ezek az értékek okozhatják?
 
Előszedtem a szekrény mélyéről a csepp teszteket mert sajnos fogynak a garnélák. Pont a petés garik halnak meg. Ezért kíváncsi voltam mi a helyzet. Ph:7,5 Gh:10 Kh:8. Ezek az értékek okozhatják?
Ezek nem hinnem. Ha jol latom, hogy red cherryk vannak vagy sakurak. Tds mennyi?
 
En az elsore szavazok. Ada colorado sand ala, az vilagos barna, es kitunne a gyokerek alol. Itt ott a gyoker gorongyok ala pici barna lava ko darabok. Es szuper mini novenyek. Hc a keskeny fa repedesekbe, esetleg super mini bucek a gyokerek kanyarulataba, ebbe luigiek vagy smoki segitsegedre lehet, es a fa jelentektelen reszeire, ahol nincs latvanyos repedes, vagy gorcs ott riccardiaval benovesztenem.
 
En az elsore szavazok. Ada colorado sand ala, az vilagos barna, es kitunne a gyokerek alol. Itt ott a gyoker gorongyok ala pici barna lava ko darabok. Es szuper mini novenyek. Hc a keskeny fa repedesekbe, esetleg super mini bucek a gyokerek kanyarulataba, ebbe luigiek vagy smoki segitsegedre lehet, es a fa jelentektelen reszeire, ahol nincs latvanyos repedes, vagy gorcs ott riccardiaval benovesztenem.

Na itt kezdődik a fejvakarás, mivel próbáltunk még pár összeállítás és azok is jók lettek. Így kb 6 féle képpen lehetne berendezni, de akkor most melyiket?:ROFLMAO:
 
Na itt kezdődik a fejvakarás, mivel próbáltunk még pár összeállítás és azok is jók lettek. Így kb 6 féle képpen lehetne berendezni, de akkor most melyiket?[emoji23]
Amikor regen matekoztam segitsegemre sietett par akvakertesz photoshoppos megoldassal, novenyesitve. Nagyon mervado volt. Lathattam milyen lenne ha. Nekem nincs kepzelo tehetsegem sajna. Ha neked van kepzeld el milyen lenne. Da egy jotanacs ami nekem is bevalt. Legozd ossze ami neked a legjobban bejon, es hagyd ugy egy hetig legalabb, olyan helyen ahol uton utfelen latod a lakasban. Par napon belul kezded latni a hibakat, mi tetszene jobban ha mashogy lenne stb. Csak sokat latva, megszokott reszletekkel latod meg a reszletekbe a kakukk tojast.
 
Amikor regen matekoztam segitsegemre sietett par akvakertesz photoshoppos megoldassal, novenyesitve. Nagyon mervado volt. Lathattam milyen lenne ha. Nekem nincs kepzelo tehetsegem sajna. Ha neked van kepzeld el milyen lenne. Da egy jotanacs ami nekem is bevalt. Legozd ossze ami neked a legjobban bejon, es hagyd ugy egy hetig legalabb, olyan helyen ahol uton utfelen latod a lakasban. Par napon belul kezded latni a hibakat, mi tetszene jobban ha mashogy lenne stb. Csak sokat latva, megszokott reszletekkel latod meg a reszletekbe a kakukk tojast.

Igazából Én el tudom képzelni, hogy milyen lenne már készen csak szeretném a lehető legjobbat kihozni belőle ezért megfogadom a tanácsot ês pár napig nézegetem, hogy minél tökéletesebb lgyen. Köszi a növénylistát is meg a homok ötletet.
 
Az alsó egy telejesen más kompozíció itt csak arra gondoltam hogy a fa alsó vonaláig talaj azt beültetni füvel esetleg egy mini bucet a fa közepêre meg a tetejére lehetne egyet ami kinől az akvából.
Bocs. Nem alsot akartam irni hanem elsot. Mikent novenyesitened?
 
Back
Oldal tetejére