• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A Chanson d'opale előtt

AmBalaj

Főkertész
Legjobb napló
Ez a kis szemem fénye is megérdemel egy rövidke említést. Rengeteg tapasztalatot köszönhetek neki.
Érdekessége, hogy 8 év alatt egyszer sem volt átrendezve. Ugyanaz a talaj és ugyanazok a növények ;). A növényeket persze többször újraültettem, a talaj egy részét pedig egyszer hátrapakoltam, hogy kialakítsam a dekorhomokos részt. Nagyjából azóta lehet belátni az akváriumba, ugyanis addig állandóan a fiatal Cryptokkal szenvedtem az előtérben. Utána mondjuk az Ancistrusok túrkálása miatt szitáltam havonta a homokot :lol: Valamit valamiért...

Sajnos kevés fotóm van róla, de kettőt mégiscsak találtam, amit érdemes megmutatni:

Ez egy 2006-os kép a két akváriumomról, a kicsiben még csak szivacszűrő, egy kis fadarab (ami azóta a Blind date-et díszíti) és nuku dekorhomok.
5083383714_c267d4cfc2_z.jpg


Ez pedig már 2010 szeptembere, ritkítás után pár héttel.
5554512874_eaa60119c8_z.jpg


A vadguppik és később a csicsásabb verziók szinte állandó lakói voltak, de szaporítottam benne sügéreket és harcsákat is szép számmal. Volt benne mindenféle növény, kezdetben a nagy akváriumból kiszoruló darabok sínylődtek benne. Rengeteg alapvető dologra megtanított, számtalan hal- és növénycsomagot termelt ki a helyi boltosok nagy örömére. 2011 márciusától versenyakváriumnak gyúrom...
 
Back
Oldal tetejére