• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Achtung, achtung! Eszembe jutott valami és érdekelne a véleményetek! Középre, az átnyúló ág mögé ti ültetnétek rotalát? Vagy jó így, hogy középen üres?
Ha arra gondolsz ami erős világítás alatt vörös leveleket hoz akkor én raknék de nem oda hanem a bal oldali fának ahol van a súlyzó köve nem a törzsén hanem jobbra kicsit lejjebb az ágon, az mögé tennék mert a kő úgyis kikerül, és az erectust akkor kordában tartani és a rotit meg úgy nyírni hogy a völgy fele lejtsen :D Na ezt jól megaszontam :D Ja és szigorúan csak az én elképzelésem, nem így kell ám csinálni :D
 
Ha arra gondolsz ami erős világítás alatt vörös leveleket hoz

Bizony arra :) Az is jó ötlet, de át kell pakolnom mindent, mert megszűnik a 72 literes, a kő levétel meg még elég messze van :( Max bedobom hátra addig, legalább megnézhetem milyen lesz. Macrandra butterfly mini lesz a bal fa előtt, ha megmarad. Amúgy a rotundifoliát nagyon unom, mert állandóan metélni kell :D
 
Bizony arra :) Az is jó ötlet, de át kell pakolnom mindent, mert megszűnik a 72 literes, a kő levétel meg még elég messze van :( Max bedobom hátra addig, legalább megnézhetem milyen lesz. Macrandra butterfly mini lesz a bal fa előtt, ha megmarad. Amúgy a rotundifoliát nagyon unom, mert állandóan metélni kell :D

Jobb elől az egyik képen láttam egy pici árnyékot, azzal csináltál valamit? ott nem biztos hogy szeretni fogják a növények a helyet ha sötét lesz nekik :)
 
Jobb elől az egyik képen láttam egy pici árnyékot, azzal csináltál valamit? ott nem biztos hogy szeretni fogják a növények a helyet ha sötét lesz nekik :)

Kiegészítem még a lámpát, meg nincs is jó helyen még. Amúgy élőben közel sem annyira árnyékos. A szélére bonsait raktam, oda ér fény rendesen. Aminek kell fény, az nagyjából jó helyen van, de ezen még kell dolgoznom. Ma ültettem még egy csomót.
 
Igen így van, jobb ha mind 2 oldalon van.
Amúgy élőben közel sem annyira árnyékos. A szélére bonsait raktam, oda ér fény rendesen. Aminek kell fény, az nagyjából jó helyen van, de ezen még kell dolgoznom. QUOTE]
Azért van mikor te a valóságban jónak látod, de a fényképező kimutatja a hibát. De általában ez fordítva szokott lenni. :)
 
Kiderül majd a gyakorlatban, ha igazítok a lámpán és akkor sem jó, akkor jöhet az agyalás. Kell leszedni a fa tetejéből. Vagy olyan növény pakolni, ami nem igényli annyira a fényt.
Bocs, csak a egész hozzászóláshoz válaszoltam , pedig csak a visszacsapó szelepre gondoltam. Ott jó ha mind 2 irányba van.
 
Ez ha besűrűsödik, lesz egy szép nagy növényesed az biztos :D Egész jól kezd formát ölteni, a pirosas színek kifejezetten jól állnak az egész berendezésnek :) Jól áll neki középen amit betelepítettél, szép lesz ez. Bár mondjuk én oda vagyok az előtéri növényzetért ezért nekem az eleje hiányos, de ez már legyen az én bajom :D
Szép! :)
 
Ez ha besűrűsödik, lesz egy szép nagy növényesed az biztos :D Egész jól kezd formát ölteni, a pirosas színek kifejezetten jól állnak az egész berendezésnek :) Jól áll neki középen amit betelepítettél, szép lesz ez. Bár mondjuk én oda vagyok az előtéri növényzetért ezért nekem az eleje hiányos, de ez már legyen az én bajom :D
Szép! :)

Kösz szépen! Nekem is bejön a piros benne, feldobja. Bal elől rotala macrandra mini butterfly lesz a fa tövében, ha megnő. Valahogy én nem vagyok oda az előtéri növényzetért, lehet azért mert attól tartok, hogy nem tudnám szépen megtartani az egybefüggő növényzetet.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére