• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 90x45x45 90P Sierra

Ha tanul helyettem az érettségire valaki akkor lehet róla szó. :)

Nem tudom meséltem e a sztorit, hogy osztálytársam anno 1 tételt tanult meg..... egész nyáron készültünk erre a mázlista nem azt húzta?
Szóval vannak ilyen megoldások is. Igaz kicsit olyan mint a lottó. De hát egyszer élünk nem? :)
 
Az én osztálytársam anno 39-ből 38-at biflázott be, és a maradék egyet húzta. Ilyen változat is van, csak ez annyira nem happy end...:)
Én így egyetemen mentem életem első szigorlatára: a 4x12 tétel két sorozatából nem tanultam még egyet-egyet. Mindkettőbe belehúztam. A más tételekbe kérdező kérdések kihúztak a szószból, no de akkor is! Nem is értem, miért csábulok el és veszek néhanapján egy lottót. :joyful:
 
Őöö. :)
52bc846744c4ac7e03ce7b421c444e3d.jpg
 
Na de mi lesz helyette? Erről is mesélj már :)

Nem tudom, valami fás elképzelés van a fejemben. :) Egyelőre növények nélkül akarom járatni, hogy megszabaduljak a ricciától. Durván dzsuvás volt a talaj és el is fogyott pár liter hogy kipakoltam a növényeket.
 
Nem akarod kivenni a talajt?
Hogy raksz alá táptalajt?

Muszáj lesz szétszednem teljesen az akit, mert le van ragasztva benne minden egyes kő. :) Nyáron tervezem az átrendezést addig kitalálom. Nem szívesen szabadulnék meg az Amazoniától. Lehet, hogy több táptalajt teszek le.
 
Most jutott eszembe, hogy szegény szűrő mit kapott az utolsó két vízcsere alkalmával. Azt hiszem jövőhéten szét kell szednem.
 
Back
Oldal tetejére