• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

72

pfg

Kertész szaki
Mivel edig majdnem miden akváriumot csak számmal neveztem el gondoltam most sem erőltetem meg magamat :lol:
Az akvárim soha nem volt naplózva, akkor lett megszüntetve amikor 36-os indult a teljes technikája azonos azzal.
Szóval ATI 4X24 lámpa 7 óra fotoperiod, ebből az első és az utolsó 1-1 óra volt 48 W a többi 96 W.
Nagynymású CO2 szet.
Eheim Ecco pro 300 szűrő 2 rekesz matrix 1 rekesz suppro, 100g Seachem Purigen.
Táp: Easy Profito és Carbo. Ebben nem nagyon használtam foszfátot csak alkalmanként, ha láttam pontalgát, akkor 1-1 hetet kapta a 2.5 ml/napot.
Víz normál helyi csapvíz. 20 Gh körüli értékekkel.

Növények:
Rotala rotundifolia
Ludwigia repens
Eleocharis parvula
Echinodorus tenellus
Cryptocoryne w. Tropica
Cryptocoryne parva
Lilaeopsis brasiliensis
Taxiphyllum barbieri

Halakat szerintem mindenki felismeri.

A képre most akadtam a gépemen, szerintem ekkor volt a legjobb formában az aki 2011. május 14-én.

Ja és a kép:
14867311_d739092321e9b815623eaec3d515686b_m.jpg


Majdnem elfelejtettem :lol:
 
Sajnálom, hogy nem naplóztad ugyan is egy CSODA SZÉP! ;) ADA hangulata van a több féle előtéri növény miatt meg az összhatás miatt is.
Szép aki volt.
 
Köszönöm az elismerő szavakat, azért ez így utolag van egy-két hiba pl. a cryp w. tropicát a C. parv helyére kellet volna ültetni a fa tövébé jobb oldalon, a jobb hátul nagyobb teret kellet volna hagyni hogy a stemek a fa mögöt nagyobb bokrot tudtak volna alkotni ehez a fát előrébb kelett volna rakni szóval az egész elrendezést az előtéri nővényzet rovására kelett volna előrébb húzni.
 
gyönyörű!!! :)
az újat se fogod naplózni? (végül milyen elrendezés és kövek mellett döntöttél?)
 
Végül is az 2.0 akvárium amit Szilvia most árult el (27 lesz a neve :lol: ) valodi Recycling akvárim lesz. Ma nagy vonalakban össze is állt a történet. Az isteni szikra tegnap ugrott be peca közben mivel láttam egykét szép kerek követ a parton. Mivel a keszegek békénhagyták a rezgőspicceket összeszedekedtem a kőveket. A fenti akiból bontás után megmaradt z africana talaj valamint a vasva + volt még egy vasfám amit anno a 13ban szántam csak oda nagy lett. Szóval "bükkösd-stone" :lol: és bontott anyag. A nagy vasfát elvágtam az alsó bumszi részt levettem rola csak a hosszú egyenes marad meg. Még fel kell hajtanom némi finom homokot dekornak, és várom a képeket a Vertex ledes lámpa tartokról, hogy eldöntsem milyen növényzet lesz benn. Ha az akira fellehet rakni a vertex-et akkor beruházok egy olyanba, ha nem akkor marad a meglévő Wave Cosmo 20 w.
A technika többi része már megvan nagyából csak egy gush jetpipe kell meg átlátszó cső. És indul a mandula :D
 
Ha meg van az 5 szám szerint játszd meg :lol:
Szóval arra sem ment a hal ;) Majd máskor.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére