• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60 literes iwagumi nanó

És mi a terv mi kerül bele?
Van kint a németeknél ilyen jellegű fórum, közösség, ami a hidegvizes tengeri vonallal foglalkozik? Megmondom őszintén én nem nagyon találkoztam vele, de ez inkább az én hiányosságom :)
Főleg anemonák, remeték, garnelak és makroalgák és persze egy pár géb.

Nem, tényleg nincsen ilyen fórum...sajnos...főleg blogokat olvasgatok... Nameg megtalaltam ennek az akvanak a tulajat és vele levelezgetek.


Sok érdekes dolgot írt, például hogy novenytapot meg co2-t kell adagolni hogy a nagy algák szépen fejlodjenek... Szóval ez egy sosvizi növényes akva lesz...
 
Köszi a vidit (y)

És párakicsapódás nincs a hidegebb vizes akváriumodnál?
Hát ha zuhamyozok és utána a szobába megyek akkor ilyen:

e57ff3fc0671bb6fa4c10c4e62617db9.jpg

Azért is nem megyek 15 fok alá mert akkor folyamatosan párás... 15 fokon nem parasodik ha nincs extrém páratartalom a szobában... :)
 
...mar meg is van....jo lesz ez...nagyobb akit tervezel valamikor? Vagy megmaradsz ezeknel a mereteknel?
Köszi! Amíg nincsen meg, hogy hol fogok véglegesen lakni és dolgozni addig nem tervezek nagyobb akváriumot...a terv egyébként megvan egy 2400 literes terelvalaszto tengerire és pár cuccot még régebben még is vettem hozzá de aztán költözni kellett...szóval terv van, de egyelőre jegelve...
 
Köszi! Amíg nincsen meg, hogy hol fogok véglegesen lakni és dolgozni addig nem tervezek nagyobb akváriumot...a terv egyébként megvan egy 2400 literes terelvalaszto tengerire és pár cuccot még régebben még is vettem hozzá de aztán költözni kellett...szóval terv van, de egyelőre jegelve...
...akkor mast most jelentkezem az elsök között a latogatasra, es lefoglalom magamnak a VIP helyet!!!!! Viszünk valami sütit is majd!!:D
 
Nem lehet eleg koran kezdeni...nalam csak a süni log a szekrenyen, a többi rajz a lakas egyeb területeit boritja be...o_O
A feleségem szokott néha "szortirozni" a kukába...de amikor a gyerekek észreveszik és megkerdezik hogy "ezt miért dobtad ki"...na azt magyarázzad meg...
 
A feleségem szokott néha "szortirozni" a kukába...de amikor a gyerekek észreveszik és megkerdezik hogy "ezt miért dobtad ki"...na azt magyarázzad meg...
Ez nalunk is elöfordul, a rajz az tabu! Nem nyulhatok hozza...hat meg ha valami jatekot kidobok, ajjaj..., de nem off-olom tovabb a topicodat!! Kivancsian varom a csikohalas projekt fejlödeset.
 
Back
Oldal tetejére