• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60 literes iwagumi nanó

Mostar kezdődhetnek a viharok meg a villámlások :)

f8578b039c4eb76f416942a16f20d022.jpg


aa1904075dd6b7daaf94e6ef3cdbba57.jpg
Szia Selena!

Haaaat.....gratulalok, a Technika elkepesztö, amit felhalmoztal, ha majd jövöre rendezem be a tervezett nagy akit, akkor hozzad fordulok tovabbkepzesert....na meg a többiekhez itt a forumon....
Ha nem vagyok indiszkret, Nemetorszagba dolgozni jarsz, vagy felig-meddig ott eltek? Csak mert mi is itt elünk, azert kerdezem.

Üdv,
Meleagris
 
Szia Selena!

Haaaat.....gratulalok, a Technika elkepesztö, amit felhalmoztal, ha majd jövöre rendezem be a tervezett nagy akit, akkor hozzad fordulok tovabbkepzesert....na meg a többiekhez itt a forumon....
Ha nem vagyok indiszkret, Nemetorszagba dolgozni jarsz, vagy felig-meddig ott eltek? Csak mert mi is itt elünk, azert kerdezem.

Üdv,
Meleagris
Szia, köszi :) megprobalok mindent az élőlények kedvére tenni...nameg hogy nekem is tetszen... ;)
Teljesen Németországban élek mostmar... Te merre?
Természetesen amiben tudok segítek!
 
Szia, köszi :) megprobalok mindent az élőlények kedvére tenni...nameg hogy nekem is tetszen... ;)
Teljesen Németországban élek mostmar... Te merre?
Természetesen amiben tudok segítek!
Akkor tul vagy a költözesen...nekünk sem volt könnyü, egy költözes sohasem az.:oops: Mi Frankfurttol kb. 10 km-re vagyunk. Igy jobb hijan a Zoo Käppner es Kölle Zoo jöhet szoba vasarlashoz. A nanoakim mar müködik kb. 6 hete, lassan meg is nyitom a naplomat neki, ha sikerül:confused:, aztan jövö evben folytatom egy nagyobbal, legalabbis a tervek szerint...;)
 
Én is Frankfurttol nem messze lakom Meisenheimban. Itt dolgozom de hétvégére mindig megyek a családhoz Bühlbe ami Badenban van.
A Kölle-zoo jó hely, én is sokat vásároltam ott? Weiterstadtba jársz? Most találtam innen 20 percre egy kis tengeri boltot ahol minden van...most oda járok.

Kíváncsian várom a naplodat és ha bármi kérdésed van csak írjál nyugodtan!
 
Én is Frankfurttol nem messze lakom Meisenheimban. Itt dolgozom de hétvégére mindig megyek a családhoz Bühlbe ami Badenban van.
A Kölle-zoo jó hely, én is sokat vásároltam ott? Weiterstadtba jársz? Most találtam innen 20 percre egy kis tengeri boltot ahol minden van...most oda járok.

Kíváncsian várom a naplodat és ha bármi kérdésed van csak írjál nyugodtan!
Ott is voltam a nanoakihoz vasarolni, de többet jarok a Zoo Käppner-be Egelsbach-ba. Akkor hatha összefutunk valamikor...
 
de először a hidegvizes szeretném benepesiteni...

És mi a terv mi kerül bele?
Van kint a németeknél ilyen jellegű fórum, közösség, ami a hidegvizes tengeri vonallal foglalkozik? Megmondom őszintén én nem nagyon találkoztam vele, de ez inkább az én hiányosságom :)
 
Back
Oldal tetejére