• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Blue world

Itt csak a szokásos tumultus...
RC invázió :)Nano-ba az egyik legjobb választás. Nekem 24L voltak, 6 db-al kezdtem és a végén már nem tudtam kinek elajándékozni őket. A probléma csak annyi volt ,hogy nem volt szívem szelektálni . Így pár hónap után már nagyon kevés volt az igazi red, kezdtek vörösesbarnába átmenni. Amit viszont megfigyeltem: 20-21 -C-on voltak toppon és nem szeretik a sűrű vízfrissítést. SZÉP AKI,SZÉP KÉPEK !(y)
 
Néha megjelenik, de nem parázok. Leírások szerint érzékeny az ammóniára és nem látom,hogy a kb.200 garnélát zavarnák.
DSC_0587 (2).JPG
 
Ez egy hidra. Nálam is megjelent párszor. Azt olvastam róla hogy igazából nem veszélyes, ezért Én sem aggódtam ha megjelent. Talán kétszer jelent meg aztán ahogy jött el is tűnt.
 
Ez egy hidra. Nálam is megjelent párszor. Azt olvastam róla hogy igazából nem veszélyes, ezért Én sem aggódtam ha megjelent. Talán kétszer jelent meg aztán ahogy jött el is tűnt.
Mivel érzékeny az ammóniára én inkább örülök neki, jelzi a víz minőségét.
 
A helyedben gyorsan megválnék tőlük (2-t látok a képen), mert ragadozó életmódot folytatnak! Tömény carbot nem szeretik, én azzal kínálnám meg őket!;)
 
Néha megjelenik, de nem parázok. Leírások szerint érzékeny az ammóniára és nem látom,hogy a kb.200 garnélát zavarnák.
Nálam is volt három.Utolsó növénnyel jöttek.Sok vizet nem zavarnak,de érdemes kidobni őket.
 
Az első képen a vadas garnéla olyan alien-es.:blackalien:
A második kép a vadas garnéla miatt lett megmutatva-nekem tetszenek.
A harmadikon Helena csigapeték.
A negyedik bújkáló Razbóra.
 
Jan.24-én levágtam a Crypto leveleit, az összeset. Mostanra hajtott ki újra, 15-20 cm-es leveleket hozott. Kicsit most is nyestem. Az Alternanthera reineckii-ből tettem át a 112l-es akváriumba. A csigák jól vannak(még mindig sokan), a garnélák jól vannak(pár hete volt garnéla pusztulás-szerintem nagyon felkavartam az aljzatot), a Betta is jól van.DSC_0906k.JPG DSC_0915k.JPG DSC_1019k.JPG DSC_1023k.JPG DSC_1027k.JPG
 
Jan.24-én levágtam a Crypto leveleit, az összeset. Mostanra hajtott ki újra, 15-20 cm-es leveleket hozott. Kicsit most is nyestem. Az Alternanthera reineckii-ből tettem át a 112l-es akváriumba. A csigák jól vannak(még mindig sokan), a garnélák jól vannak(pár hete volt garnéla pusztulás-szerintem nagyon felkavartam az aljzatot), a Betta is jól van.View attachment 27958 View attachment 27959 View attachment 27960 View attachment 27961 View attachment 27962
Nagyon szép! Meg a képek is profik. [emoji108] [emoji5]
 
Back
Oldal tetejére