• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 2nd Step

125. nap:

kicsit nagyobb lett az átalakitás, mint először terveztem :


20170212_205216.jpg


20170212_205254.jpg

Az eredetileg bele tervezett két nagy fa nem illett a képbe, ezért kikerültek belőle.
A hangulata tetszik nekem, a bal oldallal még valamit kezdeni kell, az nem jó. Majd hozok még követ talán.
A jobb oldali fa kopasz marad, talán kap még egy ki gyökeret valahová, de csak vékonyakat.
Ha a repedésekben lévő mohák megindulnak, akkor azon még vszinűleg alakitok.
 
125. nap:

kicsit nagyobb lett az átalakitás, mint először terveztem :


View attachment 25966


View attachment 25967

Az eredetileg bele tervezett két nagy fa nem illett a képbe, ezért kikerültek belőle.
A hangulata tetszik nekem, a bal oldallal még valamit kezdeni kell, az nem jó. Majd hozok még követ talán.
A jobb oldali fa kopasz marad, talán kap még egy ki gyökeret valahová, de csak vékonyakat.
Ha a repedésekben lévő mohák megindulnak, akkor azon még vszinűleg alakitok.
Nagyon pozitiv. Grat.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
146. nap

Három hete voltam itt utoljára, folytatom a módositott kialakitást.
Néhány követ raktam még bele, illetve egy "gyökeret", ezt kiveszem majd, keritek vékonyabb szárakkal, hogy természetesebbnek hasson.

Vettem egy NEO acril diffúzort, lecseréltem a japánt, nagyon király, mióta benn van, nem kellett tisztitani. A korábbit minden héten ki kell vennem, és áztatni.

Borostyánt tettem bele a bal oldali világos szinű gyökérnek. Főztem 3 órát, aztán sütőben 5 órát töltött 70 - 80 fok körüli hőfokon. Nem akar bebarnulni mint a többi fa ami benne van, egyéb bajom nincs vele.
Pici garnélák vannak ebben az akiban is, illetve a növények nőnek, szerintem minden rendben van, vizet nem mértem már jó ideje.

És néhány kép :

DSCF1506.JPG


DSCF1509.JPG



DSCF1510.JPG


köszönöm hogy olvasod a naplóm
 

Hasonló topikok

Válaszok
39
Megtekintések
5K
Back
Oldal tetejére