• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

250 L-es akvárium-terv

Status
Not open for further replies.
atti76 said:
oRphEus said:
A háttér egyelőre fekete fólia lesz. Kipróbáltam egy színtelen matt fóliát is, de sajnos eléggé látszott mögötte a lámpatartó vas, így amíg nem találok jobbat marad a fekete fólia.

Ez elszomorít, mert ugyanilyen tartóim lennének...
Sztem lehet megoldást találni a matt háttérre is, csak az a fólia, amit próbáltam nem volt elég jó. Még körülnézek, hátha találok jobbat.
 
Ha annyira átlátszik a fólia,meg lehet próbálni duplán rakni.
Nagyon ígéretes az aki,várom a képeket.
 
Bírom az ilyen sziget-szerű központos iwagumi (?) elrendezéseket és a szinte vízszintesen kilógó köveket a széleken. Ütős lesz!
 
Sziasztok.
Már lassan egy éve készül az aki!Nagyon jónak kell lennie ennyi idő után!
Kiváncsian várunk!

Üdv Jani.
 
Szeva Orph!
Na,hogy áll az aki?
Hétfő van,eltelt a hétvége!!! :lol:
Várjuk a képeket. :D :D :D :D :D
 
ORphEusnak vagy nagyon sok dolga van mostanában, vagy még nem sikerült elmozdulnia az akváriuma mellől berendezés után :) ;). Mondjuk amilyen frankó lehet az aki nem is csodálom.... :mrgreen: Azért egy fényképet szívesen vennénk. :shifty: :lol:
 
outro said:
ORphEusnak vagy nagyon sok dolga van mostanában, vagy még nem sikerült elmozdulnia az akváriuma mellől berendezés után :)
Sajnos az előbbiről van szó, iszonyatosan elhavazódtam mostanában. De amint lesz egy kis időm igyekszem fotózni és összeállítani a dokumentációt (ami nem lesz rövid ;) ).
 
oRphEus said:
outro said:
ORphEusnak vagy nagyon sok dolga van mostanában, vagy még nem sikerült elmozdulnia az akváriuma mellől berendezés után :)
Sajnos az előbbiről van szó, iszonyatosan elhavazódtam mostanában. De amint lesz egy kis időm igyekszem fotózni és összeállítani a dokumentációt (ami nem lesz rövid ;) ).

Várjuk izgatottan! ;) :thumbup:
 
Szia Orpheus!

Csak csendesen megkérdezném mizu az akiddal :?: Esetleg képek valami pársoros helyzetjelentés??

Üdv w-rig!
 
Csatlakozom w-ring kollégához.
Lássuk, lássuk. Valami előzetes jöhetne, akkor is, ha nincs időd a teljes cikket beszerkeszteni.
Plíííz elepedünk :lol: :lol:
 
CKPeter said:
Csatlakozom w-ring kollégához.
Lássuk, lássuk. Valami előzetes jöhetne, akkor is, ha nincs időd a teljes cikket beszerkeszteni.
Plíííz elepedünk :lol: :lol:

Az akvárium lassan két hetes lesz, eddig úgy tűnik minden rendben.Talán holnap este sikerül lőni egy képet. De már inkább nem ígérek be semmilyen konkrét időpontot, eddig úgysem tudtam betartani. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére