• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

220 literes rendelésre készült akvárium

Hát igazából engem is érdekelne. :)
Az ügyfél március első hetében még külföldön van. Remélhetőleg az adagolók és az időzítők végzik a dolgukat. Legközelebb csattintok majd egyet róla, ha valamiért rá kell majd nézni.
Az AM 1000-ről van egy negatív tapasztalat sajnos. Gyárilag nem voltak meghúzva rendesen a tömítések. Amikor ráadtuk a 2080 teljes kakaóját, orrán száján folyni kezdett. :wtf: Azt hittem törött, de mikor ellenőriztem, még kézzel is lehetett húzni rajta. Szal ezt ellenőrizni kell és fogóval óvatosan még ráhúzni. :!:

N-Dee most olvasom a hozzászólásod. Maximálisan egyetértek. Ha nem ezekből rakhattuk volna össze, nem biztos, hogy elvállaljuk. Szívtunk már eleget, akár a sajátokkal is...
Nem mondom, hogy kisebb teljesítményű felszerelésből nem lehetne összerakni, de nyugodt szívvel csak így mertük.
 
Nagyszerű!
Mármint az,hogy lesz róla kép és infó.A 2080 és AM1000 páros még mindig érdekelne.
Mert nekem is van AM1000 és 1,max. 2 hét múlva megvenném a 2080-s szűrőt.
Vagy nyugodtan megvehetem a beszámoló előtt?
GA srácok vélemény !?
 
gelo said:
Nagyszerű!
Mármint az,hogy lesz róla kép és infó.A 2080 és AM1000 páros még mindig érdekelne.
Mert nekem is van AM1000 és 1,max. 2 hét múlva megvenném a 2080-s szűrőt.
Vagy nyugodtan megvehetem a beszámoló előtt?
GA srácok vélemény !?

A 2080-as röhögve hajtja az AM1000-et. Szóval ha arra volnál kiváncsi mennyire fogja le akkor ezt kihúzhatod. ;) Beoldás jó hatékonyság jó. Mindkét kategóriából egy profi vonal így ezt el is várjuk tőlük.
Az ügyfélnél ezek a dolgok prímán működnek. A telepítésnél kellett jól rögzíteni a reaktort azóta (több hónapja) gond nélkül üzemel.

A 2080-as szűrő egyébként pedig a létező egyik legjobb szűrőnk jelenleg. Talán csak valamelyik böszme ADA verne oda neki (ADA 2400-as sorozat pl). De hagyományos külső szűrőkből a top.
Méltó ellenfele a duál szűrős akváriumoknak és böszme sok szűrőanygot lehet belepaszírozni. ;)
 
Viktor köszi a gyors választ.
Szerintem kezdhetitek leporolni a szűrőt a raktárban.A héten megy a rendelés. :thumbup:
 
gelo said:
Viktor köszi a gyors választ.
Szerintem kezdhetitek leporolni a szűrőt a raktárban.A héten megy a rendelés. :thumbup:
Csöndben mondom, hogy nincs soha ideje porosodni, elég sok elmegy belőle. Szerencsére sokan vannak, akik hallgatnak a jó szóra (mit szóra? key-féle kiabálásra! ;) ) és hosszútávra vesznek - remek szűrőket, kompromisszumok nélkül.
 
Az akiban, milyen dekorhomokot használtatok, mert a felsorolt kiegészítők között ADA Branco van,de azon a szép képen :D Vik egy Nílusi csomagot tart a kezében!!??
 
Én csak egy valamit nem értek, hogy miért nem üveg ki- és befolyót használtatok? Esetleg, mert üvegből van és jobban meglátszik rajt az alga, vagy nem számított hogy most műa. vagy üveg :?:
 
inadsz said:
Én csak egy valamit nem értek, hogy miért nem üveg ki- és befolyót használtatok? Esetleg, mert üvegből van és jobban meglátszik rajt az alga, vagy nem számított hogy most műa. vagy üveg :?:

Az ok egyszerű. Sajnos az akváriumot lefedhetőre akarta az ügyfél. Kis üveglapok csúszkélnak a tetején. Viszont emiatt az üveg sinrendszer miatt nem lehet rárakni az üvegeket.
Úgyhogy a kör még nincs lefutva, de a hagyományos üveg ki és beömlők sajnos kiestek.
 
Srácok!
Lassan már 2 hónap eltelt a legutóbbi képek közlése óta.
Számíthatunk újakra, vagy az illető eldugta az akit?
 
Nahááát!
Épp itt volt az ideje!
Erre az akira kiváltképp kíváncsi vagyok mert hasonló elrendezésű aksin töröm a fejem! :D
 
Nagyjából az akvárium elérte azt az állapotot, amilyenre el lett tervezve.
Az ügyfél maga végzi a nyírást és a karbantartást. Elmondása szerint, öröm ezekkel az akvakertész szerszámokkal kertészkedni. :)
A tápadagolónak és az időzítőknek köszönhetően, nem okoz gondot a hosszabb távollét sem .

GA_tank01_1024.jpg
 
Szép lett!

Az ügyfél maga végzi a nyírást és a karbantartást. Elmondása szerint, öröm ezekkel az akvakertész szerszámokkal kertészkedni. :)
Lehet ez az "akvakertész vírus" mégse kímél senkit? :)
 
Szép lett valóbban. Tényleg beérett az összkép. Kíváncsi vagyok, hogy mikor jön az ötlet hogy át kéne rendezni... ;) :D
 
Back
Oldal tetejére