• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2017. Sep 2] II. Akvakertész horgászverseny (Gödöllő)

Nah jó, maradt még itt pár fotó a teljesség igénye nélkül :)

Ez például a lyukas szák esete @nemjo - val :)
36814794812_f9bed0c924_k.jpg145 by Néder Attila, on Flickr

@Cecska nem legnagyobb hala
36814802602_f2131202d3_k.jpg138 by Néder Attila, on Flickr

@Selfedestroyer vadító mosolya :)
36798357096_effe9d5017_k.jpg135 by Néder Attila, on Flickr

(Huszák Tamás) szerk: Bálint Szabolcs aki picit azért többet fogott, mint én :)
36986118615_2ac5de6a6f_k.jpg140 by Néder Attila, on Flickr

@nemjo és a hal, ami nem jön... :)
36814815962_d243c9ce3d_k.jpg118 by Néder Attila, on Flickr

Valamint a főszereplő: - a hal, aki ma megúszta... ;)

36150212174_401903fa7f_k.jpg111 by Néder Attila, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Köszi, magamra vettem a gratulációt!
:D

@Nigro , ugye a versenyszervező pontymatracát megtaláltátok az asztalodon?
Pont kerültétek a tavat amikor vittem vissza, aztán @Luigi13 -ékig jutottam amikor menekülőre vettétek a figurát és gyorsan átmentetek a túloldalra!
Köszönjük mi is hogy ott lehettünk, Zoli hazafele már egy 100 L körüli akvárium építését tervezgette :D
(úgy tűnik újdonsült újrakezdő akvaristát üdvözölhetünk a nyertesben - mondtam is neki, hogy különben jövőre már nem jöhet)
 
Köszi, magamra vettem a gratulációt!
:D

@Nigro , ugye a versenyszervező pontymatracát megtaláltátok az asztalodon?
Pont kerültétek a tavat amikor vittem vissza, aztán @Luigi13 -ékig jutottam amikor menekülőre vettétek a figurát és gyorsan átmentetek a túloldalra!
Köszönjük mi is hogy ott lehettünk, Zoli hazafele már egy 100 L körüli akvárium építését tervezgette :D
(úgy tűnik újdonsült újrakezdő akvaristát üdvözölhetünk a nyertesben - mondtam is neki, hogy különben jövőre már nem jöhet)
Szerintem meglett minden.
Akkor nem hiába engedtük nyerni... Egy akvaristával többen lettünk... :)

Tapatalkkal küldve az én Nexus 7 eszközömről
 
Jó látni, hogy ez a verseny halasabb lett, mint az előző:)
A következő hátha még halasabb lesz és hátha nem ütközik semmilyen programommal, mert ha másért nem, a hangulat és a társaság miatt mindenképpen ott a helyem.:)
Gratulálok mindenkinek aki eljutott, a díjazottaknak természetesen plusz gratula jár!(y) Az időjárás felelős is megérdemel egy vállveregetést, hogy a borús előrejelzés ellenére -a képek tanúsága szerint- nem csak a hangulat, de az idő is derűs volt.(y)

A mi szegedi napunk is jól sikerült: 7:30 körül indultunk kb 10-12-en, amikor az 5-ös út csomópontjához értünk, összefutottunk a kecskeméti különítménnyel, így 11:30 körül már kb 20-an gurultunk be a Tisza partra, ahol megbeszéltük a visszaút kérdéseit és szétszéledtünk.

Én a székelyudvarhelyi Laci barátommal áttekertem a szigetre (ott volt a főzős banzáj, ahol a SZIN is szokott lenni), üdvözöltük a vendéglátóinkat, majd elindultunk felderíteni a terepet.

Ittunk egy-két sört, megkóstoltuk a Tringa pincészet borai közül a személyes kedvencemet, a Diablo-t személyesen Gál Antal szervírozásával, majd megbeszéltük, hogy a mostani hétvégén itthon Halason folyt köv a borudvarban...:)
Miután a nagy roham lement, mi is ettünk "némi" szegedi hallevet, rá fojtásnak egy kis sült halat, egy pohár borral lekísértük és már indulni is kellett hazafelé.
16:50 körül indultunk, végigkísért a bringások "szerencséje" a váltakozó erejű szembeszél. Ez félúttól (ahol egy pofa sör erejéig megpihentünk) némi esővel keveredett, majd az utolsó 7-8 km-en nem volt elég, hogy ránk sötétedik, még az eső is erősebben rázendített, így amikor 8 előtt pár perccel hazaértünk, jó alaposan át voltunk ázva, de ettől több bajunk nem volt.

Szép kerek nap lett a mienk is, kirándultunk, tekertünk olyan 120-130 km-t, ettünk-ittunk egy jót, aztán a jóleső fáradtság mellé már útközben le is zuhanyoztunk:mad:. (azért otthon a melegvizes határozottan jobban esett...;))
 
IMG_20170902_132421.jpg IMG_20170902_132430.jpg IMG_20170902_132453.jpg
Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek még egyszer(y), attól függetlenül, hogy többnyire ismeretlen vizen horgásztunk (én személy szerint stégen még nem is pecáztam) és az idő is eléggé változékonynak bizonyúlt, nagyon szép eredmények születtek, el lehet mondani, azt hiszem hogy mindenki fogott halat :ROFLMAO:
Jó volt a társaság és jó volt a szervezés is, nem is kell ennél több egy ilyen rangos horgászversenyhez, amit a GA szervezett.

Ami már @Nigro képsoraiból kiderült, a legnagyobb hal kategorián Tüll Csabával kellett osztoznom, de mivel Csabi volt olyan nagylelkü, s mivel a második helyezettnek is járt egy kupa (s nagyobb is volt a kupa), s persze hogy ne törjük ketté, én vihettem haza.:D
Köszi @Luigi13 -nak a képekért(y)
@Evereka nak meg a szákolásért hogy segített ponytbölcsőbe cipelni ezt a szép halat(y), de azt hiszem viszonoztam délután a NAP legnagyobb halával ,ha verseny időben fogtad volna .........:rolleyes:
 
Utoljára módosított:
Azért hihetetlen, hogy mekkorát fejlődik ez a hobbi is. Ez a pontybölcső is... Tök jól megvédi ezeket a nagy pontyokat. Ha kiugrik a kezedből akkor sem töri össze magát. Meg közben vizezhető is... tök jó. Csak lassan tényleg egy teherautónyi cuccal kell menni pecázni :D
@Cecska gratu még egyszer a szép fogásért, meg @Evereka -nak is a délutáni "szépítésérét" :)
 
Azért hihetetlen, hogy mekkorát fejlődik ez a hobbi is. Ez a pontybölcső is... Tök jól megvédi ezeket a nagy pontyokat. Ha kiugrik a kezedből akkor sem töri össze magát. Meg közben vizezhető is... tök jó. Csak lassan tényleg egy teherautónyi cuccal kell menni pecázni :D
@Cecska gratu még egyszer a szép fogásért, meg @Evereka -nak is a délutáni "szépítésérét" :)

én már most is utálom, ha annyi a cuccom, hogy egyszerre nem tudom kézben elvinni 500 méterre ....
 
Back
Oldal tetejére