• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2017. Sep 2] II. Akvakertész horgászverseny (Gödöllő)

Úúúú... köszi a felajánlást... engedély kell? Mert már évek óta nem hosszabbítottam meg. Feleségemmel megdumálom, biztos nagyon nagy élmény lenne a kisfiamnak.
 
Úúúú... köszi a felajánlást... engedély kell? Mert már évek óta nem hosszabbítottam meg. Feleségemmel megdumálom, biztos nagyon nagy élmény lenne a kisfiamnak.

horgászni csak az fog tudni, akinek érvényes horgászengedélye van, mert a tavat (is) büntetik, ha valakit engedély nélküli pecán kapnak.

Amúgy hány éves a kisfiatok? Mi is hozzuk Olivért, aki 9.
 
Utánajárok mibe kerül most egy engedély, ha nem vészes, és nem sok utánajárás akkor gyorsan megupdatelem... nagyon megkívántam most a pecázást :D Ha nem akkor max kimegyünk sétálni. Gödöllő közel van, most a szüleimél vagyunk a XVI-ban, az új házunk meg Kerepesen lesz :)
 
Luigi... jártam ám én nálatok is... a diszkoszosba tőled vittem a tridenteket ;) Meg pár marék garnélát ;) Úgy elszaporodtak a külső szűrőmből több tucatot vettem ki takarításkor :D

Kende még csak 3.

Amúgy hány éves a kisfiatok? Mi is hozzuk Olivért, aki 9.
 
Utánajárok mibe kerül most egy engedély, ha nem vészes, és nem sok utánajárás akkor gyorsan megupdatelem... nagyon megkívántam most a pecázást :D Ha nem akkor max kimegyünk sétálni. Gödöllő közel van, most a szüleimél vagyunk a XVI-ban, az új házunk meg Kerepesen lesz :)
2000 huf/3 hónap
 
Az összeg a Túristajegyre vonatkozik ,amit @Nigro vetett fel ,akinek nem lenne kiváltott állami jegye.Nekem sincs az idén,ezért csinálom meg ezt

értem, azt akartam csak mondani ezzel amit az utánam kommentelő kolléga, szóval szerintem is bőven megér annyit annak aki keveset horgászik! Az állami jegy 8-10 ezer egy évre és még nem használtam!
 
értem, azt akartam csak mondani ezzel amit az utánam kommentelő kolléga, szóval szerintem is bőven megér annyit annak aki keveset horgászik! Az állami jegy 8-10 ezer egy évre és még nem használtam!
Nekem sincs annyi időm amiért érdemes lenne évest váltani.Holnap megcsinálom ezt a túrista jegyet ,remélem megjön másodikára;)
 
Nemrég adtam ajánlatot egy úszókapura egy horgászegyesületnek... majd most jól felhívom Őket, hogy hamar készítsenek engedélyt :D
 
Back
Oldal tetejére