• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Oct 9] Első Akvakertész Horgászverseny 2016 Október 9. (Dunavarsány)

Bocs srácok, de sajna nekem is le kell mondanom a programot. :(
Azért napfényes időt, és görbülő botokat mindenkinek.

Tapatalk-kal küldve...
Ez most komoly???!!! :( Arra számítottunk, hogy Olivér és a srácaid tök jól fognak versengeni miközben mi a poénjaidon röhögünk egész nap....
 
Gulyás lesz vasárnap @Nigro kérésére :) Nálam lesz minden hozzávaló. Csak olyan kérésem lenne, hogy ha valaki elvinne a tóhoz autóval, az nagy segítség lenne.

Időben tudok alkalmazkodni, de a főzés miatt 8-ra jó lenne kiérni, hogy ebédre kész legyen :whistle:
 
Gulyás lesz vasárnap @Nigro kérésére :) Nálam lesz minden hozzávaló. Csak olyan kérésem lenne, hogy ha valaki elvinne a tóhoz autóval, az nagy segítség lenne.

Időben tudok alkalmazkodni, de a főzés miatt 8-ra jó lenne kiérni, hogy ebédre kész legyen :whistle:
Budapest........?
 
Ez most komoly???!!! :( Arra számítottunk, hogy Olivér és a srácaid tök jól fognak versengeni miközben mi a poénjaidon röhögünk egész nap....
Hát röhögés biztos lett volna, de nem feltétlenül a poénjaimon. ;)
Remélem Niki nem készülsz sütivel, mert az most csak tovább mélyíti a helyzetet. [emoji14]

@malor Szerintem Matyi úgy érti, hogy Budapesten hol...

Tapatalk-kal küldve...
 
Hát röhögés biztos lett volna, de nem feltétlenül a poénjaimon. ;)
Remélem Niki nem készülsz sütivel, mert az most csak tovább mélyíti a helyzetet. [emoji14]

@malor Szerintem Matyi úgy érti, hogy Budapesten hol...

Tapatalk-kal küldve...
Nem is mennék süti nélkül egy ilyen eseményre!!!:p:rolleyes:
 
Horgászok mikor legyen a kezdés? 6 óra a nyitás mikor legyen a találka, sorsolás és a rajt?
 
Tipikus " két szék közé a padlóra " eset elszenvedője vagyok.
@Pecás Úgy volt ,hogy ezen a hétvégén szinezzük a házat(hetekkel ezelőtt le lett fixálva az időpont).Ezért is kellett sajnos stornoznom a versenyt.Erre tegnap felhív a festő ,hogy csütörtökön jönnek.Gondolhatod milyen bosszús voltam.Ugyanis az engedélyt is pont ezért nem csinátattam meg a versenyre.:mad::banghead:
 
Tipikus " két szék közé a padlóra " eset elszenvedője vagyok.
@Pecás Úgy volt ,hogy ezen a hétvégén szinezzük a házat(hetekkel ezelőtt le lett fixálva az időpont).Ezért is kellett sajnos stornoznom a versenyt.Erre tegnap felhív a festő ,hogy csütörtökön jönnek.Gondolhatod milyen bosszús voltam.Ugyanis az engedélyt is pont ezért nem csinátattam meg a versenyre.:mad::banghead:
Gyertek pecázol az ennyimére én úgy sem pecázom
 
Tipikus " két szék közé a padlóra " eset elszenvedője vagyok.
@Pecás Úgy volt ,hogy ezen a hétvégén szinezzük a házat(hetekkel ezelőtt le lett fixálva az időpont).Ezért is kellett sajnos stornoznom a versenyt.Erre tegnap felhív a festő ,hogy csütörtökön jönnek.Gondolhatod milyen bosszús voltam.Ugyanis az engedélyt is pont ezért nem csinátattam meg a versenyre.:mad::banghead:
Ne aggódj! Nekünk sincs engedélyünk, sőt botunk sem, de mégis ott leszünk!!!:D
 
A gulyás alapanyagok már készen állnak. Kedvcsinálónak, marha lábszár, marha oldalas és marha lapocka vegyesen a hardscape. Erre építjük fel a koncepciót :)
én kelenföldön leszek holnap reggel onnan indulok
 
Sziasztok.Ennek a tetü OTP-nek nem mükszik a honlapja,hogy tudnék utalni a turista jegy miatt.
Így nem biztos,hogy lesz horgászat.Az idén nem is váltottam engedélyt mivel nem volt idő horgászatra.
Még próbálkozom hátha!!!!!!!!!
 
Back
Oldal tetejére