• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Feb 20 ] HAC Díjátadó (Törökbálint)

Köszi az élményt mindenkinek!
Jó volt megint a csapattal lenni, még ha csak kibicként is (nem neveztem akváriumot a HAC-ra), mert ez a jó csapat és hangulat nagyon inspiráló, még a végén én is egy nevezés leadására adom a fejem a 2016-os évben.
Jó hangulatú, vidám összejövetel volt, a GA srácok nagyvonalúsága előtt pedig megemelem a kalapomat(y),
Jó hosszú körút várt ránk, amikor a bolttól elindultunk (23:30-kor értünk Halasra, és @Evereka Laci még utána ment tovább Bátaszékre) de így hulla fáradtan is mindketten nagyon örvendtünk, hogy ott lehettünk a tegnap délután.
Köszi még egyszer mindenkinek!:)
 
És a flyer amit először idén készítettünk a verseny legjobbjairól. Credit goes to @danyi03 :) (y)
Készült belőle 1000db így a következő hetekben a boltban és a kiszállításoknál is találkozhattok vele.

A flyer másik oldalán Amano mesterre emlékezünk illetve az elmúlt évek válogatott gyöngyszemeire.

25165692085_7b40ba932d_h.jpgHungarian Aquascaping Contest - Flyer by Viktor Lantos, on Flickr
 
Nos.....végre gép előtt.
Frankó napom volt @Pecás Szabolcs társaságában tegnap.Nagyon jó volt újra találkozni mindenkivel aki ott volt a díjátadón.Különösen örültem annak,hogy sikerült beszélgetnem végre @kuchi Patrikkal.Jöhetnél sűrűbben haza;)És hát mindig öröm találkozni a mókamester @Luigi13 Attival,és bájos nejével:)
@viktorlantos külön köszönjük az elemózsiát(y)
Pecással a GA-n kívül 5 helyszínen voltunk halakért-dekorokért,keresztül kasul beautózva a fővárost.Brutál mit mentünk tegnap.Ja ...ás utána este fél9-kor még irány Pécel.Onnan 22 körül irány Halas.Én meg még onnan cirka 80 km-t hazáig.Éjjel egyre értem haza .......de megérte.Persze én sem jöttem haza üres kézzel.A @Tibi -től származó,és a GA-s srácoknak köszönhetően ott depózott Redbolt-ok köszönik szépen jól vannak.És még nem is említettem az @AqSanyi -tól hozott CRS-eket.Na de ez már egy másik sztori.

A nyerteseknek pedig újra gratulálok.De kössétek fel a gatyátokat mert az idén kiteszek magamért......... @Nigro ........méghogy mi az a mohacsomó ott fent :whistle:
:LOL:
 
Nos.....végre gép előtt.
Frankó napom volt @Pecás Szabolcs társaságában tegnap.Nagyon jó volt újra találkozni mindenkivel aki ott volt a díjátadón.Különösen örültem annak,hogy sikerült beszélgetnem végre @kuchi Patrikkal.Jöhetnél sűrűbben haza;)És hát mindig öröm találkozni a mókamester @Luigi13 Attival,és bájos nejével:)
@viktorlantos külön köszönjük az elemózsiát(y)
Pecással a GA-n kívül 5 helyszínen voltunk halakért-dekorokért,keresztül kasul beautózva a fővárost.Brutál mit mentünk tegnap.Ja ...ás utána este fél9-kor még irány Pécel.Onnan 22 körül irány Halas.Én meg még onnan cirka 80 km-t hazáig.Éjjel egyre értem haza .......de megérte.Persze én sem jöttem haza üres kézzel.A @Tibi -től származó,és a GA-s srácoknak köszönhetően ott depózott Redbolt-ok köszönik szépen jól vannak.És még nem is említettem az @AqSanyi -tól hozott CRS-eket.Na de ez már egy másik sztori.

A nyerteseknek pedig újra gratulálok.De kössétek fel a gatyátokat mert az idén kiteszek magamért......... @Nigro ........méghogy mi az a mohacsomó ott fent :whistle:
:LOL:
Jó kis kanyar volt Laci, @AqSanyi amandái igazi bozótharcosok voltak, én hal kifogással nem is tudom, mikor küzdöttem ennyit. Az amanokat elfelejtetted;) ők is rendben vannak? És az amandák már színesednek? (nálam már egész pofásak, az ibolyák viszont egyelőre nehezebben akklimatizálódnak, no de minek kapkodni:))
@Nigro meg emlékezz vissza, egyszer megkövette magát (volt olyan moha, ami tetszett Neki, nem csak @viktorlantos nak), úgyhogy van esélyed jövőre.;) Hátha pont ez lesz a trend...:whistle:
 
Jó kis kanyar volt Laci, @AqSanyi amandái igazi bozótharcosok voltak, én hal kifogással nem is tudom, mikor küzdöttem ennyit. Az amanokat elfelejtetted;) ők is rendben vannak? És az amandák már színesednek? (nálam már egész pofásak, az ibolyák viszont egyelőre nehezebben akklimatizálódnak, no de minek kapkodni:))
@Nigro meg emlékezz vissza, egyszer megkövette magát (volt olyan moha, ami tetszett Neki, nem csak @viktorlantos nak), úgyhogy van esélyed jövőre.;) Hátha pont ez lesz a trend...:whistle:
Amanok is jól vannak,ők a Deserted beach-be kerültek.Nem mertem egyberakni a CRS-ekkel:facepalm::)És a CRS-ek is okésak.
 
View attachment 5374Hungarian Aquascaping Contest - Award Ceremony by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 5375Hungarian Aquascaping Contest - Award Ceremony by Viktor Lantos, on Flickr

Nano kategória győztesei

View attachment 5377
Nano kategória győztesei

View attachment 5378

:):bookworm:

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a versenyen, aki egész évben erre készült, vagy csak bedobta, hogy gyarapodjon az inspirációs csokor. Köszi azoknak akik ma eljöttek és részt vettek a díjátadón.
Nélkületek és az akváriumaitok nélkül nem lenne verseny sem. Úgyhogy sok sok inspirációt, feltöltődést, és jó hobbizást kívánunk nektek jövőre is. Várunk mindenkit a jövő évi versenyre.

(y):)
Jo lenne valahogy tudni,hogy a közös foton ki kicsoda!Most kb 10 embert felismerek.
 
Hirtelenjében nem tudom, hol lenne a megfelelő helyen a kérdésem, hát itt teszem fel: a szombati összejövetelen volt arról is szó, hogy egy versenyre (maradjunk a HAC-nál) nevezett akvárium pontozásánál milyen szempontok vannak.
Itt szó volt róla, hogy a pontszámban talán az első benyomás a leginkább domináló.
Bujkál a fejemben egy gondolat, kár, hogy szombaton nem kérdeztem meg: ha valaki olyan akváriummal nevez, amiben az emers és submers részt is megépítette, akkor olyan képpel nevezhet-e, ami egyszerre próbálja bemutatni a víz alatti és feletti világot is?
A pontozásnál csak a víz alatti világot pontozzátok, vagy a scape egészét? Ilyenkor az első benyomásnál ugyanúgy nézitek - @Nigro szavaival élve-, hogy: igen, ilyennel egy víz partján tényleg találkozhatok...
Mocorog a vezérhangya a fejemben, hogy nem csak lelkes kibicként kellene résztvenni, hanem idén már bekockáztatnék egy nevezést is, sok scape-en jár az agyam és szinte mindig oda lyukadok ki, hogy emers rész is kellene bele.
 
Hirtelenjében nem tudom, hol lenne a megfelelő helyen a kérdésem, hát itt teszem fel: a szombati összejövetelen volt arról is szó, hogy egy versenyre (maradjunk a HAC-nál) nevezett akvárium pontozásánál milyen szempontok vannak.
Itt szó volt róla, hogy a pontszámban talán az első benyomás a leginkább domináló.
Bujkál a fejemben egy gondolat, kár, hogy szombaton nem kérdeztem meg: ha valaki olyan akváriummal nevez, amiben az emers és submers részt is megépítette, akkor olyan képpel nevezhet-e, ami egyszerre próbálja bemutatni a víz alatti és feletti világot is?
A pontozásnál csak a víz alatti világot pontozzátok, vagy a scape egészét? Ilyenkor az első benyomásnál ugyanúgy nézitek - @Nigro szavaival élve-, hogy: igen, ilyennel egy víz partján tényleg találkozhatok...
Mocorog a vezérhangya a fejemben, hogy nem csak lelkes kibicként kellene résztvenni, hanem idén már bekockáztatnék egy nevezést is, sok scape-en jár az agyam és szinte mindig oda lyukadok ki, hogy emers rész is kellene bele.
Az emers részt a pontozáskor sajnos nem veszik figyelembe.(Úgy tudjuk):( Sőt, talán a fotón nem is szerepelhet csak vízfelszinig az aki.
 
Mindig a víz alatti rész számít,hogy mi van felette az itt nem játszik.@letsgodisco nevezett akváriuma is ilyen,Tehát a víz feletti résszel volt tökéletes,de sajna azt nem pontozzak.így nem került elöbrebb a versenyen.
 
Bujkál a fejemben egy gondolat, kár, hogy szombaton nem kérdeztem meg: ha valaki olyan akváriummal nevez, amiben az emers és submers részt is megépítette, akkor olyan képpel nevezhet-e, ami egyszerre próbálja bemutatni a víz alatti és feletti világot is?
Példának mindjárt itt van @letsgodisco akváriuma,hogy be lehet küldeni az emers részt is,de Én is úgy tudom ezt nem veszik figyelembe,viszont számodra baromi tetszést válthat ki :D

41bc38b0b6c047e4ff425ce84c5102aa_normal-059-1170-702.jpg
 
Igen sajnos pl az o akvariuma ezert sem nyerhetett. Pedig az egyediseg nagyon meg volt benne. Errol jut eszembe lehet jovore lesz egy Orok darab kulondij ahol az elmult evek versenyeibol szemezgetve olyan akvarium kapna amit nem evett meg az ido vas foga es meg mindig ut es trendi ha ranezunk.
 
És a flyer amit először idén készítettünk a verseny legjobbjairól. Credit goes to @danyi03 :) (y)
Készült belőle 1000db így a következő hetekben a boltban és a kiszállításoknál is találkozhattok vele.

A flyer másik oldalán Amano mesterre emlékezünk illetve az elmúlt évek válogatott gyöngyszemeire.

View attachment 5410Hungarian Aquascaping Contest - Flyer by Viktor Lantos, on Flickr

Tök szép lett a flyer, a díjátadón nézegettem. Egy dolgon mosolyogtam csak, az @eMZé akváriumánál pont azt emeltétek ki, amiről a díjátadón megjegyeztétek, hogy az nem illik oda, mégpedig a pinnatifida :)... Én nála az ATI fényágyút tettem volna karikába, az egyik legfőbb ok, amiért ilyen kicsattanóan szépek a növényei!
 
Tök szép lett a flyer, a díjátadón nézegettem. Egy dolgon mosolyogtam csak, az @eMZé akváriumánál pont azt emeltétek ki, amiről a díjátadón megjegyeztétek, hogy az nem illik oda, mégpedig a pinnatifida :)... Én nála az ATI fényágyút tettem volna karikába, az egyik legfőbb ok, amiért ilyen kicsattanóan szépek a növényei!

A pinnatifidát a nyertesnek gondoltam volna ott ez tényleg meghatározó. De majd legközelebb javítunk a kérdésen :)
 
Back
Oldal tetejére