• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2016. Feb 20 ] HAC Díjátadó (Törökbálint)

Sziasztok!

Rákospalotáról megyek autóval érintve a XIV., VII., VIII., IX. kerületekett, ha valaki csatlakozna írjon privát üzenetet.

A.ttila
 
@viktorlantos egy gyors kérdés a létszámot illetően.
Egy kedves barátom is eljönne velem nagyon érdeklődik a téma iránt és szívesen részt venne az eseményen,+ 1 fő még belefér ?
Köszi !
Ja és bocsi hogy a szabadnapodon zaklatlak :D
 
[Event] Coming up this weekend! Hungarian Aquascaping Contest Award Ceremony (HAC)

The Hungarian contest celebrates its 7th anniversary this year. The winners were
announced back in January in each category. And this weekend on Feb. 20, ADA Hungary,
Green Aqua, as the founder and main sponsor will hold the award ceremony for the
winners and its guests.

HAC received over 420 entries locally in the past years and helped to boost the local
aquarium hobby and passion. This is one of the reasons why this small country sends
so many entrants every year to the IAPLC and makes a mark on the Nature Aquarium
global map. This local contest is one of the ADA-Authorized Contests and competitors
think that it is a warm up for the IAPLC.

For more information about HAC, please visit their website at:
http://hac-aquascaping-contest.com/

Jó volt ezt olvasni a mai ADA hírlevélben. :)
 
Remelem jol fogjatok magatokat erezni, es gratulalok minden resztvevönek innen Nemetorszagbol. Sajna nem tudok ott lenni, de egyszer, majd talan en is eljutok. Ha mas nem, valamelyik akvariumom fotoja majd a versenyre...:)
...es gratula a nyerteseknek, nagyon szep kis listat olvastam, amit kapni fognak, le a kalappal...
 
Srácok köszönöm hogy ismét egy feledhetetlen délutánt tölthettem el veletek [emoji4]
Köszönöm a sok nyéreményt és gratulációt.
Akkora pakkom lett hogy alig bírtam felérni a negyedikre.
És stílusosan azt írnám hogy jövőre ugyan itt találkozunk [emoji6]
 
24522177084_96cb766dee_h.jpgHungarian Aquascaping Contest - Award Ceremony by Viktor Lantos, on Flickr

25152865155_325f0d1d8d_h.jpgHungarian Aquascaping Contest - Award Ceremony by Viktor Lantos, on Flickr

Nano kategória győztesei

nano-category.jpg
Nano kategória győztesei

normal-category.jpg

:):bookworm:

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a versenyen, aki egész évben erre készült, vagy csak bedobta, hogy gyarapodjon az inspirációs csokor. Köszi azoknak akik ma eljöttek és részt vettek a díjátadón.
Nélkületek és az akváriumaitok nélkül nem lenne verseny sem. Úgyhogy sok sok inspirációt, feltöltődést, és jó hobbizást kívánunk nektek jövőre is. Várunk mindenkit a jövő évi versenyre.

(y):)
 
Utoljára módosított:
Gratulálok a győzteseknek,és le a kalappal a GA Team-előtt.Én nem is hallottam még egy ilyen csapatról akik a rengeteg segítség mellett, ilyen ,ehhez fogható eseményeket szerveznek.
Gyönyörű akvák!
 
Back
Oldal tetejére