• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos 2015 Ünnepi nyitvatartás - Green Aqua

viktorlantos

Alapító
Admin
Mivel úgy látom visszatérő kérdés annak ellenére, hogy kint van a Green Aqua nyitó oldalon, inkább csinálok neki egy külön topikot, hogy ne kelljen naponta x alkalommal megválaszolni. :)

Mostantól ha kérdés van csak olvassátok el :)

HOSSZÚ ÜNNEPI NYITVATARTÁS: december 12 és 19 (Szombat) 10-17 óráig! Igen holnap szombaton is!

Vasárnaponként zárva vagyunk!!!!!

Zárva leszünk továbbá:
dec. 24-26, (kari)
dec. 31 - jan. 2 (szilveszter és hétvégén leltár)

Két ünnep közötti nyitvatartás: dec 28-29-30 nyitva vagyunk!

2016 nyitás: Január 4!


Ha növényt szeretnél, mert a két ünnep között ültetsz, a legutolsó rendelési időpont dec 13. amikor még be tudjuk kérni a kertészetekből. Utána a nyitvatartási napokon már csak készletről tudsz válogatni. Nagy esélyel nem tudunk neked adni 500 parvulát, ha egy nagyobb akváriumot kaptál karácsonyra :)Növényes rendelés legközelebb januárban lesz ha lecsúszol a hétvégéről.

A webshopunk az ünnepek alatt is dolgozik amikor mi a családdal leszünk. A 21. század csodája! :)
A rendeléseket fogadjuk, de feldolgozva csak a munkanapokon lesznek amikor a robotemberek mellett már valódi hús vér szakik is visszatérnek jól megérdemelt pihiről.

Ha valami sürgős, életbevágó stb. A nyitvatartási időben állunk rendelkezésedre. Legyen az táp, tömítés, szűrő, hirtelen elkopott HC mező, vagy a pezsgőbuborékoktól megszédült amano garnéla.

Több gigaakváriumra való legóanyagunk van. Biztosan tudunk segíteni ha valami eszedbe jutna. Csak figyeld mikor vagyunk nyitva :)


 
Végre mehetünk minden vasárnap a GA-ba! Hurrá!:D:D:D

Ha nem is, de legalább be tudok vásárolni ha már szombatig nyitva vagyunk. :)
Bár tudom csak a gyengék nem tudnak a hét másik napján bevásárolni.... de hát gyenge is vagyok :)

Érdekelne egy vasárnapi GA nyitvatartás? Ha megvannak az aláírások, csak be kell fáradni megszavaztatni. Mi meg majd odaküldjük az ősz hajú nénit a megfelelő időben :) :p
 
Egyébként a minőség érdekében azt kellene tenni mint az ADA. Csak hétvégére kinyitni de akkor ragyogna minden mint a salamon szerszáma.
Minden más esetben házhozszállítás. Hétköznap meg kint lennénk valamelyik sörsátorban "tanácsadni" ebben a jó időben :)
 
Egyébként a minőség érdekében azt kellene tenni mint az ADA. Csak hétvégére kinyitni de akkor ragyogna minden mint a salamon szerszáma.
Minden más esetben házhozszállítás. Hétköznap meg kint lennénk valamelyik sörsátorban "tanácsadni" ebben a jó időben :)

A szakszervezet támogatja az ötletet!
 
Egyébként a minőség érdekében azt kellene tenni mint az ADA. Csak hétvégére kinyitni de akkor ragyogna minden mint a salamon szerszáma.
Minden más esetben házhozszállítás. Hétköznap meg kint lennénk valamelyik sörsátorban "tanácsadni" ebben a jó időben :)

Gondolom csak viccből írtad, de amúgy ez mennyire lenne sci-fi? Nyilván kulturális szokásaink miatt nagyon hajmeresztő elsőre. Viszont az tény, hogy "dolgozó kisemberként" én például sosem tudok hozzátok elmenni normál hétköznapi nyitva tartásban. A szombati szűk háromórás ablak pedig embert próbáló nektek is és a vásárlóknak is. Gondolom nem teljesen üres a bolt hétköznap, biztos van akinek olyan a munkarendje, hogy ez így belefér és olyan is van, hogy valaki szabadságot vesz ki GA látogatás miatt, de talán mégis az a jellemzőbb, hogy a vásárlók pont akkor keresik a pénzt, amíg a bolt nyitva van és akkor tudnák elkölteni, amikor pedig zárva.

Elsőre a nyilvánvaló probléma, hogy ehhez vasárnap dolgoznotok kellene, ami tényleg nem valami családbarát dolog. Még szerencse, hogy :

A szakszervezet támogatja az ötletet!

Kevésbé sci-fi, vagy inkább átmeneti ötletem, hogy egy hétköznap zárva maradtok, de szombaton egész nap lennétek.

____________

A népszavazással viszont ne viccelj! Lehet ám, hogy az ellenzéki politikusok lábában most benne maradt egy ki nem járt népszavazás. :D
 
Az elmúlt 7en pénteken, 15 órakkor indultam el a GA-ba a XVI.-kerületből. 16:30-kor még csak az Alkotás-Budaörsi kereszteződésben voltam, ìgy visszafordultam. Szombaton meg többet nem megyek, nagyon zsúfolt, ami jó, mert népszerűséget tükröz, de nyugodt nézelődésre, konzultációra nem alkalmas.
 
  • Like
Reactions: TZ
Oh, én volt, hogy 16.50-kor csörögtem oda, hogy a bah csomi után állok a dugóban… 17.15 körül voltam ott, simán megvártak! :) (y)
 
Oh, én volt, hogy 16.50-kor csörögtem oda, hogy a bah csomi után állok a dugóban… 17.15 körül voltam ott, simán megvártak! :) (y)
A pénteki forgalomban hatig is árhattak volna. Marad a futár, ami abbol a szempontból gáz, hogy nem tudom hova hívjam.
 
Elsőre csak egy gegnek szántam megjegyezni, hogy elhárult a kormányzati akadály a vasárnapi GA nyitvatartás elől, de úgy látszódik tényleg többen töltjük munkahelyen a munkaidőt. o_O :)
 
Utoljára módosított:
Elsőre csak egy gegnek szántam megjegyezni, hogy elhárult a kormányzati akadály a vasárnapi GA nyitvatartás elől, de úgy látszódik tényleg többen töltjük munkahelyen a munkaidőt. o_O :)
Hal és zöldségpiacként eddig is nyitva lehetett volna, illetve talán a 200 nm-t sem haladja meg a terület, és akkor a tulajdonos dekkolhat a boltban bármikor.
De tény, hogy sok üzletbe nehéz eljutni azoknak, akik fix helyen kötött időben dolgoznak.
 
Back
Oldal tetejére