• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014 ] Terrapláza expo és kiállítás (Budapest)

Én voltam Pisti előadásán. Jó volt!
Szépen érthetően, kerek mondatokban beszélt és nem őőő-zött. :)
(Pár telós kép)

PicasaUp


Végre végig tudtam úgy menni, hogy nem az járt a fejemben, hogy azt a rengeteg cuccot amit kihoztunk a kiállításra, hogy fogjuk fél óra alatt összepakolni és visszavinni... ;)

Szépen végigálltam a sort, ami ijesztő volt, de 20 perc alatt bent lehetett lenni. Ez fogadott bent

PicasaUp


Sajnos az akvarisztika valóban nem volt túl erős, de azért lehetett nézelődni. Viszont a hüllősök... azok voltak rendesen :)

PicasaUp


PicasaUp



WmI5Pozg4WCnp_946ci34tTMjyY6zvlEvS-M3geA8n0=w674-h899-no


eOwd_lY_nXaC5EObGxk34r9y-Fq_gy5rnKHPAPz00CA=w674-h899-no


u9gAovdpaPJNizJFXD7HtVc4oRqxsjqrxJ4Kn44rh9c=w674-h899-no


C2MOixRsnhlmMCX6Oua7KQ81UdDbNLXUSUqV6gkZ9g4=w674-h899-no
 
Azért István mondata megmaradt(megpróbálom szó szerint idézni): "A Black tiger-nek csak egy fekete csíkja van." :D (ééés valóban:cool:)
 
Utoljára módosított:
Köszi, aki meghallgatott, remélem azért volt mindenkinek valami érdekes.
Ha a legközelebbin is lenne előadás, annak kifejezetten örülnék.

Minden esetre, ha tervezel ilyet, lehet érdemes lenne jó előre szólni, mert szerintem sokkal több ember meghallgatná, mint amennyinek sikerült...
 
Én is kint voltam, hááát ekkora tömeget.
Sztem ki lett nőve ez a két terem.
Akik kicsik sok hallal koszosak semmi extra.
Növények 3 helyen azokból vettem mert egy terrárium berendezése most a soros.
garnélák pár helyen.
Kígyó béka csótány patkány egér gyík rengeteg.
Amiért mentem megkaptam.
Az előzőn már kinéztem őket:
Orvosi eszközök itt ollót vettem igazi profit hajlítottat magyar gyártótól magyar terméket 2300.huf
terráriumosnál ultrahangos párásítót számlával garival 3000 huf ( china )
Ugyanitt 20 cm csipesz egyenes 1000 huf ( hongkong )
Tatabányai csapat növények 3000 huf
Orchideás 1 növény 3500 huf
Még 2 növényesnél 6000 huf
Kistál hűtőmágnes kókuszrosttégla meg vagy 1000 apróság.
Vagy 30 kört megtettünk.
Közben szengyo előadását is sasoltam.
Sajna felszerelés kiegészítők nem voltak tömeg viszont annál nagyobb. Kíváncsian várom a májusit.
Az sem lesz piskóta mert a gyermek kiadta addigra beérik a terráriuma és jöhetnek a békák.
 
Holnap (dec.7.) Terraplaza :lurking: :happy:
Az egyik legjobb hír:
szentgyo:
"a soron következő, december 7.-i Terraplázán, nem mint előadó/látogató, hanem mint kiállító/eladó fogok részt venni."
 
Holnap (dec.7.) Terraplaza :lurking: :happy:
Az egyik legjobb hír:
szentgyo:
"a soron következő, december 7.-i Terraplázán, nem mint előadó/látogató, hanem mint kiállító/eladó fogok részt venni."

A hír igaz ;) Sok szép garnéla és mindenféle eleség, kiegészítő stb is elkísér :) Akinek holnap van kedve egy kis csevejre, az megtalál kint!
 
Egy kérdés miatt nem nyitnék 2015-ös topicot: szóval valaki volt/van kinn most a Terraplázán? Milyen a felhozatal? Érdemes még elindulni?
 
Korábbi évek tapasztalati alapján, ha vásárolni akarsz akkor nem, mert ilyenkorra a jó cuccok elfogynak. Ha beszélgetni akarsz kint ismerősökkel akkor a GA Dennerle szinekben kint van.
 
Back
Oldal tetejére