• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Amúgy @hnorbi, ott ugyebár megegyeztünk, hogy a második scape jobb lett...háát most már nem vagyok ezen a véleményen. Mindegy.

@_Bonó_ én még mindig a másodikat rendezném be szívesebben, de szerintem jó lett mind a kettő, már amit 7 perc alatt ki lehetett hozni. Egyébként én személy szerint örülök, hogy egy csapatban voltunk, és így utólag is köszönöm @feinadam párjának is a segítséget :)
Ja, és a főkővel tényleg szerencsénk volt...
 
Vágom a videó anyagot éjszakánként. Most már sokadszorra nézem meg a jobb pillanatokat. Kb 5 perces emlék vidit csinálok belőle, mint a scaper's day volt.
Ma először mutattam meg a páromnak, mert kezd lassan formát öntetni. Ő jókat vigyorgott rajta. :) Úgyhogy jó úton halad a dolog...
Így pár nap távlatából még mindig kicsit hatása alatt vagyok az eseményeknek (pláné hogy látom a videó anyagot is, amit hamarosan ti is láthattok. :) )
Kicsit olyan ez mint a suliban, ahol mindenki ismer mindenkit. A videón rengeteg poén, ugratás, vicc hangzik el. Nekem egy az egyben a fiatalságot juttatja eszembe.
Jó érzés, hogy kortól, nemtől függetlenül össze tudunk jönni egy ilyen délutánra és jókedvűen ki tudunk kapcsolódni.
Rengeteg szimpatikus barátot ismertem meg én is az évek alatt itt a fórumon. Ez olyan dolog, amit nem nagyon lehet szavakba önteni.
De aki ott volt szombaton szerintem tudja miről beszélek. (y):)
Egy szétcsapott verzióhoz csakis belső használatra pár ötlet:
Tv1 - Endrei Judit bemondó + A hét műtárgya - 1986 (0:23-ig)
Survivor - Eye Of The Tiger
Muppet Show - Mahna Mahna
Tom und Jerry german Intro
Mr Bean (Intro)
Mr Bean
Terminator 2 theme song
Audiomachine - Akkadian Empire
Steve Jablonsky - My Name Is Lincoln
Bud Spencer & Terence Hill - Pari e Dispari (original soundtrack)
Theme From Superman By John Williams
Morricone - C'era una volta il West (Final duell)
Bugs Bunny - That's All Folks
A NYERTES SCAPE (2:05-ig)
:D
 
Utoljára módosított:
Nah úgy döntöttem nem gyúrom tovább felteszem a vidit, lehetne még pofozgatni, de sokára lenne kész.... konvertálom és töltöm
 
Köszi a videót,most úgy éreztem megint ott vagyok és pakolgathatom a köveket :)
Megint csak azt tudom írni a videó után meg pláne hogy felejthetetlen élmény volt (y)
 
Psy-t az első helyről
Az a GERONIMO van még az első helyen?????????:eek: Az a zene----->:wtf::poop::cry::dead::vomit:
Ez a videó sokkal jobb, tuti trónfosztó lesz. ;)(y)
Kár, hogy nem tudtam ott lenni, szívesen megismerkedtem volna azokkal akikkel eddig csak virtuálisan beszélgethettem, és a videón is átjön, hogy szuper hangulatban telt az egész esemény!:)
 
Megnéztem már háromszor(y)(y)
Azért az első scape a sátor építése kimaradt belőle. @Nigro szabály rendszere szerint 4db alkatrész kivéve belőle.:D És a 7 percbe sem fértünk bele.

Bakker az tök ciki volt... :)
Felmarkoltam a sátrat, kivittem, hogy állítsátok fel. Fél szemmel láttam, hogy még valami fehérlett mellette. Gondoltam a következő kanyarban felhozom azt is. Közben Nikollal elkezdtem beszélgetni és 15 perc múlva jutott eszembe, hogy azt meg akartam nézni. Szegény "sátorverők" meg csak vakarták a fejüket, hogy miért nem áll össze a sátor... :D

Nah innen indult az idei Contest apropója, hogy mindig betettünk egy nehezítést. Gyorsan elkészült Nigro szigorú szabálykönyve :bookworm:
Az első két csapatnál, csak kivettünk két tetszőleges kődarabot a fixen kiválasztott 15 db-ból. Arra gondosan ügyeltem, hogy a piszkos munkát másra bízzam. Az első szivatást @inadsz -ra bíztam

A második két csapat, mivel várta, hogy ki lesz véve egy-egy kő, ezért itt Mihai kollégánkat megkértem, hogy cserélje ki a két főkövet :angelic: :love::sneaky:

A harmadik párost láthattátok a vidiben... :sneaky::sneaky::sneaky:

A másik szabály a fix 3 perc kőválogatás volt :sorry: és magára a scape kialakításra 7 percet adtunk. :blackalien:

De az ügyes jedik simán vették az akadályokat, ez a vidin is jól látszik :cool:

Sajna jövőre kénytelen leszek keményebb szabályokat kieszelni :writer:. Remélem a vége nem ez :blackeye: lesz...

(Én is megnéztem a vidit már 3X :) )
 
Back
Oldal tetejére