• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Jók lettek a képek. Én sajna(vagy nem) gólyatáborban töltöm a hètvégét így nem lehettem ott pedig szívesen részt vetten volna. Sebaj majd legközelebb. Gratulálok a nyertes csapatnak.
.
 
Akkor az elba.. ,akarom mondani elGERONIMOzott képek:LOL:
DSC03291 by Evereka, on Flickr
DSC03294 by Evereka, on Flickr
DSC03296 by Evereka, on Flickr
DSC03297 by Evereka, on Flickr
DSC03301 by Evereka, on Flickr
DSC03303 by Evereka, on Flickr
DSC03305 by Evereka, on Flickr
DSC03307 by Evereka, on Flickr
DSC03309 by Evereka, on Flickr
DSC03314 by Evereka, on Flickr
DSC03315 by Evereka, on Flickr
DSC03316 by Evereka, on Flickr
Természetesen csak vicceltem,nem @BBálint tehet róla ,csak valahogy elállítodott a gép:facepalm:Sorry:)
 
Ne viccelj! :D Az avatar fotómhoz képest most van rajtam +20 kiló, fodrász egy hónapja alig látott, meg azért általában nem ilyen kitekert fejjel közlekedek, mint az avatar képemen. :D
No igen a profilkepemhez kepst rajtam is vagy kb 15 kg folos van,de a fotokon latszik igazan,mondta is a felesegem,latod le kell fogyni [emoji38]
Koszonom meg egyszer es tuti ott leszek ezeken az esemenyeken a jovoben is,nem is tudom eddig miert nem mentem En bolond [emoji1]
 
Igen az volt a 4-es csapat. Gondolnád, hogy mindössze 10 perc volt az egész? Kövek válogatásával együtt?

Zseniális! De tényleg. (y)
.
Ehhez kellett a kémia, hogy működjön hármunk között. És működött:D.

Egyébként én is nagyon jól éreztem magam, köszi mindenkinek, már várom a következőt :)
 
Ja, én is csináltam 1-2 képet:

- a sörhűtő :)

14989615456_e21eff3894_c.jpg


- itt @Nigrot kell figyelni jobb szélen :D :

15012615235_aa6f4163c7_c.jpg
 
Kis fáziskésés...de tényleg olyan jó volt az egész, mint mondjátok; köszönöm az élményt!

Amúgy @hnorbi, ott ugyebár megegyeztünk, hogy a második scape jobb lett...háát most már nem vagyok ezen a véleményen. Mindegy.
Azért jó érzés volt nyerni, kicsit halványul bennem a tavalyi alkotásom:D

Az nekem egyébként csak így utólag esett le, hogy a 3. körben az összes követ kicseréltétek. Ez már így nagyon durva szerintem. Nekünk óriási mázlink volt, mert a legnagyobbat kellett csak cserélnünk; a főkő amit kinéztünk pedig nem az volt. Kösz @Nigro :p. Direkt válogattunk be sok nagy darabot, hátha...;)
 
Vágom a videó anyagot éjszakánként. Most már sokadszorra nézem meg a jobb pillanatokat. Kb 5 perces emlék vidit csinálok belőle, mint a scaper's day volt.
Ma először mutattam meg a páromnak, mert kezd lassan formát öntetni. Ő jókat vigyorgott rajta. :) Úgyhogy jó úton halad a dolog...

Így pár nap távlatából még mindig kicsit hatása alatt vagyok az eseményeknek (pláné hogy látom a videó anyagot is, amit hamarosan ti is láthattok. :) )
Kicsit olyan ez mint a suliban, ahol mindenki ismer mindenkit. A videón rengeteg poén, ugratás, vicc hangzik el. Nekem egy az egyben a fiatalságot juttatja eszembe.

Jó érzés, hogy kortól, nemtől függetlenül össze tudunk jönni egy ilyen délutánra és jókedvűen ki tudunk kapcsolódni.
Rengeteg szimpatikus barátot ismertem meg én is az évek alatt itt a fórumon. Ez olyan dolog, amit nem nagyon lehet szavakba önteni.
De aki ott volt szombaton szerintem tudja miről beszélek. (y):)
 
Vágom a videó anyagot éjszakánként. Most már sokadszorra nézem meg a jobb pillanatokat. Kb 5 perces emlék vidit csinálok belőle, mint a scaper's day volt.
Ma először mutattam meg a páromnak, mert kezd lassan formát öntetni. Ő jókat vigyorgott rajta. :) Úgyhogy jó úton halad a dolog...

Így pár nap távlatából még mindig kicsit hatása alatt vagyok az eseményeknek (pláné hogy látom a videó anyagot is, amit hamarosan ti is láthattok. :) )
Kicsit olyan ez mint a suliban, ahol mindenki ismer mindenkit. A videón rengeteg poén, ugratás, vicc hangzik el. Nekem egy az egyben a fiatalságot juttatja eszembe.

Jó érzés, hogy kortól, nemtől függetlenül össze tudunk jönni egy ilyen délutánra és jókedvűen ki tudunk kapcsolódni.
Rengeteg szimpatikus barátot ismertem meg én is az évek alatt itt a fórumon. Ez olyan dolog, amit nem nagyon lehet szavakba önteni.
De aki ott volt szombaton szerintem tudja miről beszélek. (y):)
@viktorlantos tudom mire gondolsz.Az én gyerekkori barátaim szanaszét repültek az országban.Viszont szombaton én is tök jól éreztem magam veletek,mint a régi szép időkben a régi barátaimmal.Pedig van akit csak először,van akit csak harmadszor láttam.Nagyon köszönöm nektek hogy lehetőséget biztosítotok eme rendezvênyekre,én személy szerint nagyon örülök hogy tagja lehetek egy ilyen jó közösségnek.
Ui:mikor is lesz a következö?[emoji1] [emoji6]
 
Back
Oldal tetejére