• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

Köszönöm hogy ott lehettem, nagyon élveztük, nagyon jó hangulat volt fent a növényelőkészítősöknél! :)

Szürke nyáriruhás vörös csaj voltam a Peter Griffin pólos párom (ASz2105) mellett a képen :)
 
Elkaptad a srácot :)

Én is, én is...:)
14771625998_1d798910f5_b.jpg

Én is jól éreztem magam, bár még csak beleszagoltam a levegőbe, azért az kiderült, hogy jó kis csapat a növényfejes brigád.(y)
A netem mostanáig gyakorlatilag nem létezett, ezért nem tudtam írni.
Köszönöm még egyszer az élményt!:D
 
Nyah... épp én is linkelni akartam :)

Eszméletlen szép,egyben nagyon érdekes is.Roppant leleményes az ember ,ugylátszik ezen a téren is.Mindig ki lehet találni valami egyedit(csak eddig nem én voltam az:().Ez valami homok nem????
 
Ez valami homok nem????
Úgy tudom, hogy igen. Nyilván minél apróbb szemű, annál könnyebb a kivitelezése (bubik által keltett víz áramlat annál könnyebben ragadja magával a szemcséket), de a szűrő által keltett áramlás viszont könnyen elronthatja a játékot.
A tervezés alapos kell legyen az biztos. Meg hát álcázni kell a technikát is.
 
Ez mondjuk kb 3-4 héttel korábban kellett volna eszembe jusson:
14874112457_549e910a96_b.jpg

Ha egyszer lehetőségem lenne egy nagyon mély, de nem túl hosszú és nem túl magas akvárium berendezésére, valami ilyesmi nem mutatna rosszul.
Jut is eszembe: hogy néz ki mostanság a 16.-án épéített akva?
 
...Jut is eszembe: hogy néz ki mostanság a 16.-án épéített akva?
Hát a vízesés helyén barna koszos vattahalom van :) A perlon összeszedte az összes koszt ami csak lehetett az akváriumban. Szóval már nem vízeseés inkább sáresés kinézete van :) Tegnap voltunk épp fent :)
 
Hát igen, ez gyanús volt, hogy csak a fotózás idejére érdemes betenni.
Növények ezek szerint beindultak:D
 
Back
Oldal tetejére