• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

A legnagyobb vagy Sanya:D:ROFLMAO:

da9evune.jpg


Személyre szóló süti Nikol-tól :)
[/QUOTE]

Köszi! :D Nem tudtam kihagyni! Remélem Niki és Viktor nem haragszik meg :-O Ha mégis Viktor megoldja PS -el.
 
Köszönjük, hogy ott lehettünk. Nagy élmény volt látni, ahogy megszületik az akvárium. Az pedig külön öröm, hogy teljesen kezdőként még segíthettünk is benne egy keveset! A jelen lévők pedig egy szuper csapatot alkottak.
 
Épp akkor voltam tegnap ott amikor a srácok szedték szét ezt az akváriumot.:)
Királyul sikerült! Nagy gratula.(y)
 
Bíztam benne, hogy egy kimondhatatlan névvel (még én se ejtettem ki hangosan), és a tereléssel örökké anonim maradhatok... :D (A fejemből nő ki egy kar.)
 
Utoljára módosított:
Nagyon jó kis rendezvényen volt szerencsénk résztvenni. Azt hiszem ez nem csak hazai hanem nemzetközi szinten is egyedülálló kezdeményezés volt, a scapers day után ismét egy úttörő ötlet a GA csapattól, és úgy gondolom hatalmas részetek van abban hogy az idei évben ennyi és ilyen színvonalú akvárium indult és ért el jó helyezést az IAPLC-n.

Köszönet még egyszer a GA-s srácoknak és köszönet az egész közösségnek is hogy aktívan és jó hangulatban vett részt ezen a hapeningen. :)
 
Back
Oldal tetejére