• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

Akva1, _Sendy_ on USTREAM. Halak itt a tegnapi próbavideó. Hang direkt nem volt tegnap, nem hinném hogy valakit érdekelt volna a háttérben szóló Columbo, vagy Archer :) Van igény a felszerelésre és a videóra, mert akkor visszük, ha viszont senkit sem érdekel, nem strapáljuk magunkat fölösen :) Elméletben mindent fel tudunk venni, és egy hónapig a teljes videó letölthető vágatlanul origi formában az ustreamról. A mindent felvenni alatt némi korlát értendő, mert a kamera, a laptop és a kábelezés behatárolja hogy mit tudunk venni, vagy mennyire mobil a cucc, három helyszínről nem tudunk majd közvetíteni :D Illetve 180 percenként lesz egy pár perc szünet, akkor a videó konvertál és automatikusan leáll és újra kell indítani :D
 
folytatás :)
de ez csak a felvételt érinti, a közvetítést nem.
Szóval kell vagy nem? ;)

Én csak picit attól félek, hogy erre is figyelni kell.
A net általában nem bírja a folyamatos streamet a korábbi eseményeknél ez kiderült.

Én készülök egy teljes arzenállal videós szempontból. De csak egy összefoglalót csinálok majd róla.

Ha a többiek szeretnék hozzátok nyugodtan.
 
Viszont a holnap felé erősen kanyarodva, remélem készültök :)

Kelleni fog egy szikla válogató csapat. Egy tereprendező csapat. Egy növény előkészítő csapat. Egy ültető csapat. Egy technikai supervisor aki addig előkészíti a technikát.

Hogy a kb arányok meglegyenek megpróbálom kinyomatni néhány fekvő A4-re az akváriumot. Ez alapján be tudjuk pakolni hasonló arányban ahogy az eredeti volt.
A Seiryu gyűjteményemből beáldoztam és holnap beviszem. Ebben vannak kis kövek is.

Szendvicsek üccsik lezsírozva (akarom mondani levajazva) :)

Tényleg már csak ti hiányoztok. :) 1-től indul a buli. Ha valaki korábban jön és nem bír magával, elkezdhet köveket válogatni.
 
Az esemény közben videózgatok majd és csinálok egy picit jobb összefoglalót mint a Scaper'S dayről.
A végén vagy az elején pedig csattinthatnánk egy csoportképet amit elteszünk az emlékkönyvbe, hogy legyen mit nézni amikor már mindenki kopasz lesz :)
 
yzerybed.jpg
 
Back
Oldal tetejére