• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

nagyon szuper !!!!! nehez donteni.! talan a 16. akváriumot rendeznem be. az valtozatos novenyzetet enged
 
Akkor a nyertesek a GA csapat döntése alapján :)

1. hely Talachi!

383481_669097519772206_669617425_n.jpg


2. hely Ozzy

970611_669097466438878_1657204919_n.jpg


3. hely Tamás

906_669097479772210_1683267132_n.jpg


Gratulálunk srácok! :) További fotók hamarosan :)
 
Szuperek lettek a művek, és 100%-osan egyetértek a született eredménnyel!!!! gratula srácok! Akkor előre, be lehet a győzteseket növényesíteni!!!! :D

ui: tényleg nagyon érdekes lenne látni, hogyan is néznek ki a győztes akik készen!! a csodás nano iwagumin kívül :D :D nincs igazi seiryus iwagumi az üzletben!!!
 
Durva épp vége lett az eseménynek és leszakadt az ég :)

Lövök még pár képet most hogy hazaértem. Köszi mindenkinek aki eljött.
Szerintem remek néhány óra volt és jó volt látni, hogy milyen sok különböző berendezés született.

Nem ez volt az utolsó ilyen rendezvény, de most a nyár miatt kicsit pihenésre fogjuk majd :)
 
Minden elrendezés egyedi lett és mindegyikben van valami értékelhető. Tényleg nagyon jó délután volt. Még sok ilyet kívánok :)
 
Nagyon jól éreztem magam a rendezvényen! Köszönöm minden résztvevőnek és szervezőnek, akik lehetővé tették számomra, hogy belekóstolhassak egy picit a kolbászba, akarom mondani az Iwagumi stílusba! Kicsit összekoszolhassam magam az internetes fényképek nézegetése után. Igazi élmény volt végre kézbe fogni a köveket és a valóságban megtapasztalni a készítést! Bebizonyosodott, hogy 15 perc is elegendő lehet egy remek Iwagumi elrendezés kialakításához! Szerintem ez sok résztvevőt is meglepett.

A rendezvényen csattogtatott képeim:
http://www.flickr.com/photos/96519179@N02/sets/72157633858443066

Remélem lesz még alkalmam részt venni, tanulni, élőben eszmét cserélni, szórakozni egy ilyen kiváló csapattal!
 
Szuper volt srácok! Én jól éreztem magam, a sörök is és a kolbászok is finomak voltak! Mivel ott lemaradt, ezúton is sok sikert kívánok az IAPLC indulóknak, ha jól tudom ez a kis összejövetel ennek is célja volt :)
A végeredményekről kár beszélni :) Mindenki nagyon ügyes volt, sokunknak voltak először kövek a kezében ilyen berendezéshez :D Nekem nehéz lenne 3-at kiemelni a tömegből, szerintem volt vagy 5-6 szuper berendezés. Szerencsére nem nekem kellett döntenem(y)
Esetleg nem teszitek fel a döntésetek "okát"? Érdekelne, melyik berendezésnél milyen hibák voltak, illetve a dobogón végzetteknél milyen előnyöket találtatok a többiekhez képest. Ebből is sokat tanulnék.
Komolyan érdekel.
Szerk: Még mindig kókuszosat böfögök(n) Nem tudom, hogy ki találta ki ezeket a perverz párosításokat, de nem épelméjű az biztos.
 
Nagyon jól éreztem magam a rendezvényen! Köszönöm minden résztvevőnek és szervezőnek, akik lehetővé tették számomra, hogy belekóstolhassak egy picit a kolbászba, akarom mondani az Iwagumi stílusba! Kicsit összekoszolhassam magam az internetes fényképek nézegetése után. Igazi élmény volt végre kézbe fogni a köveket és a valóságban megtapasztalni a készítést! Bebizonyosodott, hogy 15 perc is elegendő lehet egy remek Iwagumi elrendezés kialakításához! Szerintem ez sok résztvevőt is meglepett.

A rendezvényen csattogtatott képeim:
http://www.flickr.com/photos/96519179@N02/sets/72157633858443066

Remélem lesz még alkalmam részt venni, tanulni, élőben eszmét cserélni, szórakozni egy ilyen kiváló csapattal!

Az utolsó képe nagyon ott van (y) Tipikus :)
 
Köszönöm szépen az élményt! Nagyon jól éreztem magam, jó volt a hangulat, a társaság, az elkészült munkák, a SÖR! :D
Meglepő volt látni, hogy ilyen rövid idő alatt milyen különböző művek születtek - még magamon is meglepődtem... Néhéz lett volna választanom, az biztos!

És csatlakoznék BBálinthoz, tök jó lenne olvasni mindegyikr 1-2 mondatot olvasni, sokat lehetne belőle még tanulni! Léci léci!!! :D
Illetve a többi helyezést is lehet tudni? :)

Nagyon szuper volt! Maxi respekt!!!
 
Köszi srácok, nagyon jó volt a program! Jól éreztük magunkat.
Az eredmény számomra meglepő volt, ugyanis az esélytelenek nyugalmával indultam.
Köszönjük a nyereményeket, és minden egyebet!
 
Jah és köszi Punkdraconak a fuvart!
Gratula a nyerteseknek, illetve a leendő közönség díjasnak (szavazzatok a 4-esre!! :D :p )
Nem mindennapi program volt ez! Nagyon vártam, nem csalódtam... Sőt! :)
 
Back
Oldal tetejére