• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Apr 20 ] Tropica Workshop (Törökbálint)

viktorlantos

Alapító
Admin
Tropica WORKSHOP a Green Aqua-ban!

8628805478_935d67f3f5_c.jpg


A megszokott workshopok után ez most nem berendezős workshop lesz, de mindenképp különleges programmal készülünk:

- A Tropica cég bemutatása - egy kis történelem, mi történt az elmúlt 10 évben.
- Látogatás a Tropica Dániai központjában - képes beszámoló. Növénytermesztés ahogyan a legnagyobbak csinálják. Tesztelés, laborok, zselés termesztés, üvegház és logisztika
- Új Tropica növények bemutatása
- Tropica növénykategóriák. Easy - Medium - Advanced. Miért jó ez nekünk?
- Tropica növények kiszerelései. Aquadecor, cserepes, tálcás, kerámia gyűrűs, 1-2-grow. Mi mikor hasznos?
- Tippek trükkök kezdőknek
- Tropica Plant Care termékek. Hogyan használjuk a Tropica tápozását akváriumunkban?

A workshop résztvevői 20% kedvezménnyel vásárolhatnak az esemény után Tropica termékeket.

Előadók: Viktor, Nigro, Tibi (Cecska)

A rendezvényre max 20 fő jelentkezését várjuk. Kérjük a részvétel megjelölést használjátok ha biztosan el tudtok jönni.

8631103248_f34a41e2aa_c.jpg
 
Gyál környékéről esetleg valaki autóval? :D
Atti nagyon el van tűnve mostanában. Lehet nem vette észre még, hogy van ilyen.
 
Sziasztok! Én Pomáz-Margit híd-Moszkva tér-M1/M7 vonalon kocsival fogok menni 10-11 órás indulással, ha esetleg valaki csatlakozna. Picit hamarabb érkeznék a tett helyszínére, egyrészt mert ez lesz az első alkalmam a GA-ban, másrészt még vennék 1- 2 dolgot :)
(Szűkös 5 fő sofőrrel a kocsink kapacitása)
 
Csákvár-Törökbálint vonalon van még szabad hely! (költségtérítéssel Fehérvárról is!)
 
Kár hogy így összetömörítettétek a programokat! Mindegyik érdekelt volna,ez is de nagyon!! De ilyen messziről nem lehet minden hétvégén felugrani! :cry::cry:
 
Uhh, én úgy izgultam, leszünk-e húszan!:D Az óbudaiakat tudom fuvarozni! Meeting point kaszási HÉV megálló! Ozzy Vörösvári út?
 
Akkor ez betelt :)

Aki workshopozni szeretne még, gyúrhat az ELOS témára - izgi lesz Atti és Tibcsivel, vagy készülhet az IWAGUMI játékra is Nigroval. Erre is kitűzzük az időpontot hamarosan
 
Szombat délután lesz, szerintem jól le lehet majd rakni a kocsikat a bolt előtt mellett és a környező utcákban. Nem kell tartani parkoló őrökktől, lopóautóktól stb. Szóval csak relax :)
 
Sziasztok!

Kavicsos Atti nem jössz?
Atti nagyon el van tűnve mostanában. Lehet nem vette észre még, hogy van ilyen.

Bocsánat!
Erről most lecsúsztam!
Azért jól esik hogy gondoltatok rám:)!
De egtész biztos nélkülem is remek lesz a hangulat!
Legközelebb talán hamarabb megtalálom (van hátránya a mindent elolvasásnak is mikor kicsit feltorlódik az olvasatlan hozzászólások száma, csak mostanra értem a lap aljára:confused:)!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére