• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

2013.08.17. Workshop - Akvárium fotózás

Háttér fehérítésre egy jó móka.... már ha van elég hely.

A vidi ugyan más jellegű, de a megvalósítás mégis hasonló. Derítőlap, ami lehet fotós cucc mint a vidin, pausz, vagy műanyag háttér.
Vaku szinkronkábellel, vagy remote-ban mint a vidin. És máris megvan a háttér. Csak az akváriumot kell hozni megfelelően.


A vidin elhangzik, hogy színezett vizet használnak a fotóhoz, mert az angoloknál tilos fotózásra pocsékolni rendes bort. Wow.... mindenhol vannak hülye törvények :)
 
egyszerű fotómasinád
Canon 600d-m van.az aki 10cm-re van a faltol de simän elöbre hozom 1 m-t.mär gondoltam,hogy 1m-t elöbre hozom az akit,es a falat megvilägitom egy 1000w-os lämpäval+felülröl Ati sun power4*39+Arcadia 2*35+fenyterelök.De leehet,hogy keves lesz??Az nappalink eleg nagy,igy van helyem!!!elöre is köszi a segitseget!!Nemsokära szeptember!!
 
Canon 600d-m van.az aki 10cm-re van a faltol de simän elöbre hozom 1 m-t.mär gondoltam,hogy 1m-t elöbre hozom az akit,es a falat megvilägitom egy 1000w-os lämpäval+felülröl Ati sun power4*39+Arcadia 2*35+fenyterelök.De leehet,hogy keves lesz??Az nappalink eleg nagy,igy van helyem!!!elöre is köszi a segitseget!!Nemsokära szeptember!!
Viktor,ez igy keves??
 
Hali!

Lehet ezzel kapcsolatban egy kis infót meg tudni?

Létszám?
Mikortól?
Meddig?
Mit vigyünk?
Stb...
 
Mélységes sajnálatomra nem tudunk menni.
Ezért nem foglalnám a helyet az előtt aki meg szívesen menne!
 
A hétvégére visszatért a meleg. A boltban pörgetni fogjuk a légkondit, így reméljük elviselhetőbbé lehet tenni ezt a pár órát majd.

Szendvicseket, üccsit berendeltük. Fotós cuccok egy része már a boltban.
Most még elugrok kartonokért.

Szerettem volna megoldani, hogy a laptop helyett inkább egy nagy moncsin vagy LCD-n nézzük a képeket, de nincs HDMI bemenetes display a boltban amire rá tudnám dugni a fényképező kimenetét.
Azért ma még körbenézek.

Ha nincs akkor 2 lehetőség van. Fotózunk és utána moncsin megnézzük a képeket, vagy eleve laptopról remote-ban lövünk majd és laptopon kiértékeljük.

Az akváriumon tegnap egy utolsó vízcserét is megejtettünk, de már tegnap is olyan volt, hogy azzonnal hazavittem volna :)

Aki garnéla fotózással lesz elfoglalva, tegnap jöttek garnélák, így választhattok, mit fotózzunk majd. :)

Úgyhogy várunk mindenkit szeretettel aki előre jelzett.
Akik lemaradnak most, majd később bepótoljuk. (y)
 
Back
Oldal tetejére