• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

2013.08.17. Workshop - Akvárium fotózás

Én jelentkeztem, viszont a fényképezéshez nem értek. A feleségem viszont annál inkább, és szeretném, ha az akváriumot is tudná lőni ha már ezt a munkát választotta :)
Szóval nem tudom, hogyan lehet 2 személyt regisztrálni, de az iwagumiból tanulva mi 2-en megyünk :) és lehet 2 jövőbeli akvakertész is lábatlankodni fog :) Ígérem figyelek rájuk!:whistle:
Ide is beszúrom, mert rossz helyre írtam...:geek:
 
Viszont ha már ilyen fotós téma. Pl tök jó lenne, ha Tibi behozná a közgyűrű cuccait. Szerintem a többség azt sem tudja hogy ez mi és miért jó. Pedig jó alternatívát lehetne mutatni a 100-as Macro obim mellett.

Ha hasonló okosságok vannak azt mindenképp támogatom. Így lehet majd sokat tanulni sokmindenről kevés idő alatt :)
 
Viszont ha már ilyen fotós téma. Pl tök jó lenne, ha Tibi behozná a közgyűrű cuccait. Szerintem a többség azt sem tudja hogy ez mi és miért jó. Pedig jó alternatívát lehetne mutatni a 100-as Macro obim mellett.

Ha hasonló okosságok vannak azt mindenképp támogatom. Így lehet majd sokat tanulni sokmindenről kevés idő alatt :)
tényleg nekem még ilyenem is van:ROFLMAO:(y)
 
Nekem csak egy kompakt gépem van, Olympus SP-620 , de azzal képtelen vagyok akváriumról normális képeket csinálni, :mad: Jelentkezem hátha tanulok a profiktól valami normális beállítást, vagy megfelelő megvilágítással mégis használható ez a gép is. még ha nem is versenyfotó szinten.
 
Nekem csak egy kompakt gépem van, Olympus SP-620 , de azzal képtelen vagyok akváriumról normális képeket csinálni, :mad: Jelentkezem hátha tanulok a profiktól valami normális beállítást, vagy megfelelő megvilágítással mégis használható ez a gép is. még ha nem is versenyfotó szinten.

Sajna kompakttal eléggé felejtős. Nekem egy nikon coolpix l120-asom van, amit csak azért használok, mert az iphone-omat nem tudom rácsavarni az állványra. Utóbbival sokkal használhatóbb képeket tudok lőni. :(
Én ezért nem is jelentkeztem, pedig amúgy érdekelne. :(
 
Igen, mondjuk ez a röhej, hogy némelyik mobillal szebb képet lehet csinálni, mint egy 40-ezres fényképezőgéppel. Pedig mikor elkezdtek megjelenni a fényképezős mobilok,fórumokon folyton olvastam , hogy leszólták a telefon ezt a funkcióját, és mára mennyire kiforrott a dolog. Szerintem ettől függetlenül gyere el! Nekem sincs egy profi tükörreflexes gépem, de mint minden műszaki cikké, ezek ára, ha lassan is, de kezd azért elérhető árba csúszni, és akkor legalább már némi infónk lesz , hogy tudunk vele jó képeket csinálni.
 
A workshopon bebizonyítjuk, hogy nincs rossz kép, csak kevés fény :)

Már csak 9 hely kiadó a nyár utolsó aquascaping őrületére :)
 
Én a " talán" rubrikát pipáltam ki,de majdnem biztos,hogy Stanciékkal mennék.
Akkor az "igen" táborba csatlakozom.
 
Én a " talán" rubrikát pipáltam ki,de majdnem biztos,hogy Stanciékkal mennék.
Akkor az "igen" táborba csatlakozom.

Várunk szeretettel :)(y)
Most legalább kicsit jobb idő lesz mint a HAC átadón volt ;)

mert hát.... Budapest nyáron sokkal szabadabb

 
Mindig is meg akartam tanulni, hogy hogyan lehet szép képet lőni az akiról, vagy a lakókról, így szívesen részt vennék a (számomra első) workshopon :)
 
leccgó, erősen figyelj majd, nehogy előző nap megint betintázz, mert utána téged foglak zaklatni a részletekért!! :D:bookworm:
 
Only 4 more seat!

Lassan lezárom a jelentkezést. Még 4 hely van siessetek! vagy mondhattam volna azt is "Fusssssatok bolondok" amolyan Gandalfosan :)
 
Back
Oldal tetejére