• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Ma őrült úszkálásba kezdtek az Amanók. Nem tudtam miért, míg még nem láttam,hogy a nagy,debella nőstényt dongják körül. Legutóbb kb.1 hónapja tartottak csapatgyűlést a szűrőcsövön. Úgy látszik ez a ciklusuk. És még csövezni is szeretnek. :) Így az is kiderült,hogy csak egy szem leányzó van(esetleg 2).
A méretükön kívül is könnyen meg lehet különböztetni a nőstényt a hímtől: ha nem csak pontok hanem kis vonalkák is vannak a háton alulról a második sorban: az nőstény lesz.
 
Nagyon szép, tetszetősen berendezett aksid van.:)
Irigykedem, h a macska egyáltalán nem piszkálja. Nekem a garnélás kockámat egyfolytában nyaggatja. :confused::confused:
 
Szia, A riccia-t mivel kötözted a kövekre? Az én moháim mindig olyan csálék... :confused:
Különben nagyon szép kis kert!
 
Üdv.
Itt most elég nagy lett a katyvasz. Megszűnt a kis 25l-es akvárium és ide lettek áttéve a növények. Ehhez ki kellett vennem a fákat és a köveket, így tudtam helyet csinálni. A ricciát megnyírtam és még 4 kőre hálóztam fel. Az Anubiasok most csak úszkálnak,nem kötöztem. Jövő hónapig növény nevelő akvárium lesz.
Egy elrettentő képet azért felteszek
WP_20161107_19_39_16_Pro.jpg
 
Üdv.
Történt egy kis baleset. Kb. 2 hete kiszedtem a Dragon köveket az akváriumból és félreraktam. Ma nekiálltam lesikálni és a doboz alján ott figyelt 2 Helena csiga. Gondolom a likacsos kőben voltak. Némelyik csiga betokosodik ha rosszak a körülmények úgyhogy vissza tettem a vízbe, hátha magukhoz térnek. Majd kiderül....
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére