• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Betegség miatt csak az állatokat etettem a héten, tápozás nem volt. Vízcserekor kiszedtem egy növényt, a helyét egy másikkal ültettem be. Visszakerült a Seachem Purigen a szűrőbe, kicseréltem a perlont is.
 
Csütörtökön beüzemeltem a Tetra Ex 1200 Pluszt. A hozzá adott esőztetővel szereltem össze, de az csupán másnapig maradt, visszatettem az üveg ki- és befolyókat.
Megmetszettem pár növényt, és a másik akváriumba innen pótoltam a növényeket. Ide is került Limnobium.
DSC_4350_1021.JPG DSC_4351_1022.JPG DSC_4359_1028.JPG DSC_4366_1034.JPG DSC_4368_1036.JPG DSC_4457_1122.JPG
 
Átrendeztem a növényeket úgy, hogy egy fajta növény egy helyen legyen csak, csoportban. Bal oldalt a Heteranthera Zosterifolia-nak és a Hygrophila corymbos-nak több helyet hagytam nőni. Visszakerült a szűrőbe a Seachem Purigen is. Még egy kicsit gondolkodok azon, hogy a Hydrocotyle tripartita-t előtéri növényként elültessem-e.

View attachment 42769 View attachment 42770 View attachment 42771 View attachment 42772 View attachment 42773
Tetszik ahogy elrendezed a növényeket . Olvasom a naplódat bejegyzéseidet.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére